eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hazırlıklar Maçları Ve Sonuçları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 201>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 22:04
Arkadaşlar ben Engin'i göremedim...Takımdan ayrıldımı gerçi onuda tam bilmiyorum...Birisi aydınlatırsa iyi olur...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
  Alıntı gimp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 00:10
Es-Es teke düştü

Gerede'de ilk etap hazırlık çalışmalarını sürdüren Eskişehirspor'da antrenman programında değişiklik yapıldı. Futbolcuların çalışmalarından ve isteklerinden memnun olan teknik yönetim dün sürpriz bir kararla antrenmanları teke düşürdü. Dün tek çalışma yapan kırmızı siyahlılar bugün de tek antrenman yapacak. Antrenmanlarda hırslı ve istekli görünen futbolcular tek antrenman haberine sevindiler. Cumartesi günü ise Rasim Kara'nın çalıştırdığı Azerbaycan 1. liginde mücadele eden Karabağ takımı ile hazırlık maçı yapılacak.
Teknik adamların bu maçta ağırlık olarak gençlere yer vereceği öğrenildi. Bu maçta gurbetçi bir futbolcu da denenecek.
SEZON AÇILIŞI 13 AĞUSTOS
Eskişehirspor'un sezon açılış tarihi de değişti. Kırmızı siyahlılar 13 Ağustos Çarşamba günü Atatürk Stadyumunda yapılacak törenle sezonu açacaklar. Açılış sonrası ismi henüz kesinleşmeyen bir Hollanda takımı ile maç yapılacak.
BOZÜYÜK İLE MAÇ
Eskişehirspor gelecek hafta içinde Bozüyükspor ile de bir maç oynamayı planlıyor. Eskişehirspor-Karabağ maçını izleyecek olan Bozüyükspor'luların Eskişehirspor'dan futbolcu talep etmesi bekleniyor.
11.07.2008
Sakarya Gazetesi
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 14:34
Tüm Avrupa'da yasayan hemserilerimin dikkatine ;

Bilindigi gibi Eskisehirsporumuz 22 Temmuz ve 06 Agustos arasi Viyanada kamp dönemi gecirecektir. Avrupada Süperlige hazirlanacak olan kirmizi simseklerimizi yalniz birakmamak boynumuzun borcudur. Dernegimiz, AED, bu tarihler arasinda takimimizi 700 km uzaktaki Viyanada ziyaret edip hazirlik maclarinda moral vermek niyetindedir. Bu sabah bizzat Halil baskanimizla konusup kendisinden kamp programini aldim. Asagida programi ve mac tarihlerini bulabilirsiniz. Bu tarihlerde Viyanaya organizasyon düzenlenecektir. Bu tür ziyaretlere katilmak isteyenler bu sayfalardan veya www.es26.eu sayfasindan bizlere katilabilir. Eskisehirsporluk ruhu sadece klavye basinda degil, is basa düstügünde gösterilir. Sizlere güveniyorum.

Ayrica , muhtemelen, 02 ve 03 Agustos günlerinde, Frankfurtta, bizim ve yönetiminde bulundugum Frankfurt Türkgücü takiminin organizesi ile, Eskisehirspor futbolcu secmeleri yapilacaktir. Yakinda gazete ve tv lerde reklamlarini bulabilirsiniz. Sizlerden ricam, etrafinizdaki yetenekli, üst liglerde oynayan, karakteri düzgün olan genclerimiz bu tarihlerde bizlere ulastirmaniz. Secmelerde ESkisehirspor teknik heyeti ve baskan bulunacaklardir.

Kamp programi :

20 Temmuz , Pazar , Istanbulda bulusma
22 Temmuz , Sali , Viyanaya hareket
23 Temmuz, Carsamba, Idman
24 Temmuz, Persembe, Idman
25 Temmuz, Cuma, Idman
26 Temmuz, Cumartesi, ESES - Sofia , Viyana'da
27 Temmuz, Pazar, Idman
28 Temmuz, Pazartesi, Idman
29 Temmuz, Sali, ESES - Energie Cottbus (Alm. Bundesliga) , Münih veya Innsbruck'ta
30 Temmuz, Carsamba, Idman
31 Temmuz, Persembe, Idman
01 Agustos , Cuma , ESES - Senek (Slovak) Viyana'da
02 Agustos, Cumartesi , Idman
03 Agustos , Pazar , Idman
04 Agustos, Pazartesi, Idman
05 Agustos, Sali , ESES - _____ son mac, rakip acik
06 Agustos , Carsamba, Türkiye'ye hareket
..
10 Agustos, Pazar , Atatürk Stadyumu, sezon acilisi , ESES - Ankaragücü
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 14:39
Ben de gelmek isterdim Adnan Bey ama Eylül gibi basıyorum Avrupa topraklarına. Bu arada sanırım ben de artık, Avrupa Eskişehirliler Oluşumu'nun (böyle miydi tam adı?) doğal üyesi oluyorum. Master için gittiğim Paris'ten Eskişehirspor davamı sürdüreceğim efendim. (bu da böyle bir açıklama olsun o zaman...)
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 14:52
Alıntı yapılan es-be-eses

Ben de gelmek isterdim Adnan Bey ama Eylül gibi basıyorum Avrupa topraklarına. Bu arada sanırım ben de artık, Avrupa Eskişehirliler Oluşumu'nun (böyle miydi tam adı?) doğal üyesi oluyorum. Master için gittiğim Paris'ten Eskişehirspor davamı sürdüreceğim efendim. (bu da böyle bir açıklama olsun o zaman...)

Aramiza hosgeldin Emre Smile Avrupali Eskisehirliler Derneginde projeler bitmez. Umarim birdahaki organizasyonda beraber oluruz.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 15:29
Programdan anlıyoruz ki sezon açılış maçımız Ankaragücü ile.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 16:50
Sakarya gazetesine göre 13.Ağustosta söyleniyor sezon açılışı.Bir Hollanda takımı gelecekmiş Eskişehire.Umarım Ajax veya PSV gelir Big%20smile

Bozüyük ilede maç yapılacakmış Bolu kampında.Buda çok güzel.
Özellikle Avusturya kampında karşılaşacağımız takımlar çok kaliteli takımlar.
Ne diyelim umarım faydalı olur bu kamp dönemi takımımıza
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 18:59
Şu an kampta 5-6 tane gurbetçi futbolcu deneniyor..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 19:02
Bence açılış maçı yabancı bir takımla olabilirdi...Sevilla,rennes gibi... :) Ya da ukrayna'dan kardeş takım çağrısı gönderen takımla...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 19:06
Alıntı yapılan Adnan26

Tüm Avrupa'da yasayan hemserilerimin dikkatine ;

Bilindigi gibi Eskisehirsporumuz 22 Temmuz ve 06 Agustos arasi Viyanada kamp dönemi gecirecektir. Avrupada Süperlige hazirlanacak olan kirmizi simseklerimizi yalniz birakmamak boynumuzun borcudur. Dernegimiz, AED, bu tarihler arasinda takimimizi 700 km uzaktaki Viyanada ziyaret edip hazirlik maclarinda moral vermek niyetindedir. Bu sabah bizzat Halil baskanimizla konusup kendisinden kamp programini aldim. Asagida programi ve mac tarihlerini bulabilirsiniz. Bu tarihlerde Viyanaya organizasyon düzenlenecektir. Bu tür ziyaretlere katilmak isteyenler bu sayfalardan veya www.es26.eu sayfasindan bizlere katilabilir. Eskisehirsporluk ruhu sadece klavye basinda degil, is basa düstügünde gösterilir. Sizlere güveniyorum.

Ayrica , muhtemelen, 02 ve 03 Agustos günlerinde, Frankfurtta, bizim ve yönetiminde bulundugum Frankfurt Türkgücü takiminin organizesi ile, Eskisehirspor futbolcu secmeleri yapilacaktir. Yakinda gazete ve tv lerde reklamlarini bulabilirsiniz. Sizlerden ricam, etrafinizdaki yetenekli, üst liglerde oynayan, karakteri düzgün olan genclerimiz bu tarihlerde bizlere ulastirmaniz. Secmelerde ESkisehirspor teknik heyeti ve baskan bulunacaklardir.

Kamp programi :

20 Temmuz , Pazar , Istanbulda bulusma
22 Temmuz , Sali , Viyanaya hareket
23 Temmuz, Carsamba, Idman
24 Temmuz, Persembe, Idman
25 Temmuz, Cuma, Idman
26 Temmuz, Cumartesi, ESES - Sofia , Viyana'da
27 Temmuz, Pazar, Idman
28 Temmuz, Pazartesi, Idman
29 Temmuz, Sali, ESES - Energie Cottbus (Alm. Bundesliga) , Münih veya Innsbruck'ta
30 Temmuz, Carsamba, Idman
31 Temmuz, Persembe, Idman
01 Agustos , Cuma , ESES - Senek (Slovak) Viyana'da
02 Agustos, Cumartesi , Idman
03 Agustos , Pazar , Idman
04 Agustos, Pazartesi, Idman
05 Agustos, Sali , ESES - _____ son mac, rakip acik
06 Agustos , Carsamba, Türkiye'ye hareket
..

Adnan bu bilgi icin bizim Avrupanin kirmizi simseklerinde Avusturya Kampi organizasyonu diye ektra bir sayfa acsan bu bilgiler kaybolub gitmez.............
10 Agustos, Pazar , Atatürk Stadyumu, sezon acilisi , ESES - Ankaragücü
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 201>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır