eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Boluspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
pasha Liste gör
Yazar

Abdullah
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 09:47
BOLU F_İ_N_A_L_D_E OLACAK ARKADAŞLAR,MASA BAŞINDA BAĞLANMIŞ Bİ MAÇ OLUCAK!
Ne Süper Lig,Ne LigA, Amatöre düşsende peşindeyiz.
&KASIMPAŞA&
Yukarı
escakes Liste gör
Yazar

erturul
Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 10:18
eses bolu finalde ve esesimmn mutlu sonu,kalpten inanıyorum
Yukarı
Mert_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 10:24
Bolu Sakaryayı eler diye düşünüyorum...
Siyah Kırmızı-Anadolu Yıldızı

www.esesim.tr.cx
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 06:50
macın basında 10 kişi kalıp yine de oldukca iyi oynadılar. onları da tebrik etmek lazım.

ama futbolda yazılı olmayan kural işledi, atamayana attılar :) direkten dönen bi toplarından sonra golü yediler. daha cok istedik, cıktık süperlige
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 08:38
Nasıl bi 1 dakikaydı o öyle. Geldiler direkten döndü , gittik attık:)
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 10:02
Futbolun adaleti bize işledi;Bolu çok istedi ve hırslandılar ama aşırı hırsın kurbanı oldular.Unutmamalı ki kontrolsüz güç,güç değildir.Artık eğlenme zamanı Bolu ya Bank Asya 1.ligte başarılar...
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 10:20
Bu sezon ilk defa bir maçta şans bizim ile beraberdi ve o maç bizi şampiyon yaptı.

Boluspor'u mücadelelerinden dolayı kutluyor ve yeni sezonda kendilerine başarılar diliyorum.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 13:22
bolulular aşırı motivasyon ne ne oldum delisi tavırlarıyla maçta çok sertlik ve hatta pislik yaptılar. maç 2-0 olur olmaz bizim tribünlere el kol hareketi ve küfretmeye bile başladılar. dk 2 de adamın ayağını kıracak kadar gözleri dönmüştü; hakem 2. dk da kart göstererek yürekli davrandı ama sonrasını getiremedi, hep o kartın altında ezildi; ferhatın ayağına basıldı, serdar düşürüldü hani nerde adalet? kimse kart ağırdı diyemez; diyen de es es i sevmeyen ya da dün gece bolunun mücadelesinden çok etkilenen kişilerdir. bizim yanlışlarımız üzerinden bolu iyi oynadı, gerçekten bir ara hepimizin moralini bozacak kadar iyi oynadılar ve iyi mücadele ettiler. bir anda kendilerini super lig kapısında bulmak onlara pek iyi gelmedi; bu işler sindire sindire oluyor, bakın biz bu sene ne sıkıntılar çektik... super lig için sadece bu maça bakıp kimin hak edip etmediğine karar vermeyiniz; biz koskoca 1 sezondur bu ağırlığı çekiyoruz ve bunun kötü sonuçlarına katlandık, bolu ise sadece 2 "90 dakika" bu gerilimi yaşadı ve gerilimin sonuçları final maçında kendini belli etti. bolu yönetiminde bir eziklik psikolojisi sanki "acıların takımı" ifadesi sezdim, bu yola başvurmasalardı onlar için daha onurlu olurdu. ama super lig için her şey mübah ise buna da sözüm yok... bolu başkanı maçtan önce "biz 80 bin lik bir şehiriz eskişehir ise 1 milyonluk bir şehir; bakın tribünlerin hali ortada" diyordu... hepsi maça bu psikoloji ile çıktılar, güya siyaset eskişehiri kollayacaktı, onlar evrenin dürüst askerleri idi... ama bu psikoloji de onları kurtaramadı, kimse şerefli finalimize çamur atmasın; her şeyiyle camiamız bu gururu hak etti, boluyu amatör mücadelesinden dolayı kutlamıyorum, çirkinleştikleri için onlara kızgınım... yaşasın eskişehirspor, yaşasın eskişehirsporumuz...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 14:44
bolu bu maçta gerçekten aşırı hırsının kurbanı oldu.ama bu hırs bence çok amatörceydi dk 2 de adamın ayağını kırıcak şekilde girecek kadar amatörce.yeri geldi bizden daha baskılı oynadılar ama koca bir sezon yanımızda olmayan şans tam vaktinde bizim yanımızda oldu ve sonunda istediğimizi aldık.boluya bundan sonra bank asya 1. ligte başarılar
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 16:58
  Kırmızı kartların ikiside doğruydu,hakeme yüklenen bolulular kendilerini avutmaya çalışıyorlar.Boluspor çok iyi oynadı diyorlar ama bir tane organize atağı yok.Bolusporun girdiği pozisyonlarına bakın,bütün planlarını kornerden ve serbest vuruşlarda iki uzun boylu adamını ileri çıkarıp kafa ile gol atmak üzerine yapmışlar.
  Gerçek olan bir şey Eskişehirspor boluyla 100 tane final maçı yapsa 99'nu kazananır.
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,602 saniyede hazırlanmıştır