eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Koray Arslan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 27>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 14:07

3.golü yemeden önceki dakkalarda sağ çarprazdan kaleciyle burun buruna geldi ve topu bekleterek ezdi resmen,biraz daha cesur olmalı bu poziyonlarda.hatırlıyorum 2.lig a daki ilk senemizde uzaktan tehlikeli ve düzgün şutlar çekiyordu.

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 14:13
Alıntı yapılan esesliyiz

3.golü yemeden önceki dakkalarda sağ çarprazdan kaleciyle burun buruna geldi ve topu bekleterek ezdi resmen,biraz daha cesur olmalı bu poziyonlarda.hatırlıyorum 2.lig a daki ilk senemizde uzaktan tehlikeli ve düzgün şutlar çekiyordu.

Lig A'ta çıktığımızda,  Birol'la beraber en iyi transferlerimiz diyebilirdim.Hala o zamanki oyunu aklımda.Beni mest etmişti.Ama şimdi TSL'ye çıkınca biraz bocaladı.Maç eksikliğinin de etkisi var bunda.Ama emin olun bizden başka bir takıma giderse, bu kesinlikle TSL takımı olur.
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 14:43

sözlerine katılıyorum. çünkü ilk yarıda 4 ya da 5 maç forma şansı bulabilmişti. trabzon maçında çok iyi bir oyun sergledi. ama bu maçla o maçı kıyaslamak yanlış olur. çünkü burada maçın başında 10 kişi kalmamız ve kadıköyde oynamamız bütün futbolcuların üzerinde ister istemez bi moralsizlik yarattı. bunun da etkisi olabilir

Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 14:58
Koray iyi adam ama yeteri defansta rekabet içerisinde.Kadroda zamanla yer bulacaktır.
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 15:17
Koray elinden geleni yapıyor bence, 10 kişi kalmamıza rağmen iyi mücadele etti. Roberto Carlos, Uğur Boral gibi isimleri savunmak çok da kolay değil. Hücuma da katkı sağlayışı güzel. Ama Sezgin'in iyileşince formayı geri alacağını düşünüyorum ben. Forma yarışı için savaşması çok güzel.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 16:17
2/B'deyken geldiğinde ne ise bugünde o. Çok çalışması, güçlenmesi lazım. Bu haliyle ilk onbiri zorlaması çok zor.
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 16:26
Koray topu oyuna sokarken adeta elin ayağın karışıyor biraz daha dikkat et.
önce eses sonra eses
Yukarı
gullit Liste gör
Yazar

necdet dandan
  Alıntı gullit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 17:44
Alıntı yapılan hutemel

Koray topu oyuna sokarken adeta elin ayağın karışıyor biraz daha dikkat et.

Ben mi başka maç seyrettim yoksa siz mi.Biraz da ön yargı var galiba.Adamı arkasına kaçırıp kırmızı kart gören,İki adımdan golü atamayan elalemin topçularına tek laf yok koca alanı tek başına kontrol etmeye çalışan Koray'a bir sürü laf.
Bir kere fb en çok sol'dan geldi.Sol taraftan kim sorumluydu acaba? 
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2009 saat 20:57
            Bugün takımın en iyilerindendi,Sezgini hiç aratmadı.Sezginin  form düşüklüğünde Korayın bugünkü futbolu,kusursuzdu.Erken kopan maça rağmen oyunu hep aynı ciddiyetle oynayan nadir oyuncularımızdandı..
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2009 saat 21:22
Bir sürü kafa topu aldı, neredeyse hatasız oynadı. Özlediğimiz Koray sahadaydı.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 27>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır