eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amerika'nın K.Ş. Türk Günü Yürüyüşü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 02:25
yani helal olsun benim caanım hemşerilerime.. işte budur yaa..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
Serdar Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Osmangazi
  Alıntı Serdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 02:37
http://www.dtunnel.com/index.php/1010110A/9d8657e2926941fe6086b2b346ee5ffe0c5f51dcd208e5a46ed075c82d904eabc5a6ae8041a626ef17900

-aynı görüntüler, youtube açamayanlar için-

Haberlerde izleMEdim. "Her sene aynı yürüyüş, hep aynı şeyler.. off" dedim zapladım. Zaplamaz olaydım :) ama şimdi nette izledim.
benim de gözlerim doldu yav.

Harikaydınız hemşehrilerim...

Körfez'in Kırmızı Şimşekleriyiz
Yukarı
gokmeydan.erhan Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Iran
  Alıntı gokmeydan.erhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 03:38
Helal olsun sizlere, gurur duyduk.
Ölümüne ESES...
Yukarı
küçükDOĞAN Liste gör
Deneyimli Yazar

TAMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı küçükDOĞAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 05:59

perfectThumbs%20Up

NAM-I DEĞER ESKİŞEHİR
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 07:58
Dün akşam kanal D ana haber bülteninde gururla izledim tek kelime ile harikaydınız.O caddede ESES çekmek süperdi düzenleyen ve katılanların yüreğine sağlık.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 08:41
Alıntı yapılan Irfan-new york

Not: Mete, Boston o kadar uzak degil yani.  Sensiz olmaz. (917) 807-7551 lutfen ara..
Irfan abi, hafta ici de mesajlastigimiz gibi haftasonunda sehir disindan gelen arkadaslarimiza evsahipligi yapmak uzere Boston'dan ayrilamadik. Malum, uc gunluk bir tatili kapsayan bu (Memorial Day) haftasonu karsilikli ve uzun mesafeli ziyaretler icin bir firsat teskil ediyor ve ben de cok once planlanmis bu ziyaretten dolayi mesajiniza ve ince davetinize olumlu cevap verememenin buruklugunu yasiyordum son birkac gundur. Biraz once forumdaki yazilari okuyunca, resimleri gorunce ve ilgili videoyu seyredince kisa surede ne buyuk bir is basardiginiza sahit oldum ve sizi gonulden tebrik etmek istedim. Su anda sevinmek ve yaninizda olamamaktan dolayi kahrolmak arasi bir duygu yasiyor ve tekrar affimi diliyorum.
New York caddelerine siyah-kirmizi cok yakismis, size ve emegi gecen tum arkadaslariniza tekrar tekrar tesekkurler. Bu bir baslangic oldu, insallah bundan sonraki yuruyuslerde omuz omuza yeraliriz.
Mete
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 08:47
EsEs Sevgisi Her yerde, Her Nefeste..
Yüreğinize sağlık, Teşekkürler Hepinize..
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 08:49
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan Irfan-new york

Not: Mete, Boston o kadar uzak degil yani.  Sensiz olmaz. (917) 807-7551 lutfen ara..
Irfan abi, hafta ici de mesajlastigimiz gibi haftasonunda sehir disindan gelen arkadaslarimiza evsahipligi yapmak uzere Boston'dan ayrilamadik. Malum, uc gunluk bir tatili kapsayan bu (Memorial Day) haftasonu karsilikli ve uzun mesafeli ziyaretler icin bir firsat teskil ediyor ve ben de cok once planlanmis bu ziyaretten dolayi mesajiniza ve ince davetinize olumlu cevap verememenin buruklugunu yasiyordum son birkac gundur. Biraz once forumdaki yazilari okuyunca, resimleri gorunce ve ilgili videoyu seyredince kisa surede ne buyuk bir is basardiginiza sahit oldum ve sizi gonulden tebrik etmek istedim. Su anda sevinmek ve yaninizda olamamaktan dolayi kahrolmak arasi bir duygu yasiyor ve tekrar affimi diliyorum.
New York caddelerine siyah-kirmizi cok yakismis, size ve emegi gecen tum arkadaslariniza tekrar tekrar tesekkurler. Bu bir baslangic oldu, insallah bundan sonraki yuruyuslerde omuz omuza yeraliriz.
Mete

Ahhhh Mete     AAAhhhhhhh     METE!!!!!!

Dedim sana ....    Sensiz olmaz diye...
Insallah  yakinda bir organize daha olacak,   cok yakinda hemde.  Orada bekliyorum,
Haberin olacak bundanda..
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 08:56
Alıntı yapılan umutes

hemşerilerimle gurur duyuyorum, bu gözyaşları hep sevinçtgen aksın... abimiz ne güzel es es çekti, bu organizasyonu yapan tüm insanlar TSL deki ilk maçımızda eskişehirde klübün davetlisi olarak ağırlanmalı...

Anlayan olurmu acaba bu mesajinizi?????WinkWinkWinkWinkWink
Bu mesaj nedense cok hosuma gitti vallahi...
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
Semih26 Liste gör
Yazar

Semih Karadag
Yer: Germany
  Alıntı Semih26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 09:27
gercekten harika baska söze gerek yokClap
Bizimkisi MEMLEKET MESELESİ..!
Avrupali Eskisehirliler Dernegi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır