eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:07
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:28

Galibiyette emeği olan herkesi tebrik ediyorum. Bu zor hava ve saha koşullarında ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Başka bir yoruma gerek yok.

1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:36
Ligde her maç zorlu.manisa maçıda bunlardan biriydi.rakiple savaşmanın yanı sıra hava ve saha şartlarıylada mücadele etti takımımız.zemin kötünün iyisiydi.bu şartlarda iyi oyundan çok mücadeleci futbol ön plana çıkıyor,takımımızda elinden geleni yaptı ve kazandık.2. yarıya 3 puanla başladık inşallah bursa maçıyla devam ederiz.ayrıca bu soğuk havaya rağmen maça gelen tüm renkdaşlarıma teşekkür ediyorum.takımımızı tebrik ediyorum.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
kerim eses Liste gör
Yeni Yazar

kerim
Yer: eskişehir
  Alıntı kerim eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:43

maça gelmeden oturup bilgisayarın başında sallamayın,ümit sahanın heryerinde  mücadele etti.

kerim ESES
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
  Alıntı prenspamukses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:44
[QUOTE=nightmare26]

<h3 -ft=""":"msg""><span -ft=""":"name"">               </span><span>Kazanmak Güzel ANCAK, Rıza Çalımbay'ın oynattığı Futbol Çağ Dışı ve zevk vermiyor.... </span></h3>Ayrıca Takımı hiç beyenmedim,bir kaç oyuncumuz dışında inşallah yeni transferlerle düzeliriz ancak,rıza çalımbayın sistemi sistemsizliği değişmeden ön yargıları değişmeden herşey hayal gibi...Modern Futbol = AYAĞA PAS Ayağa pas yapaıyor sürekli havadan oynuyorsan iyi takım değilsindir,günün şartlarında saygılar...Ama yine de kazanmak güzel Teşekkürler Adem sarıAyrıca veysel Sarı'yı da çok beğendim,inşallah rıza çalımbayın 35 lik sevdası yüzünden kaybolup gitmez !

Ligde kimin oynadigi futbol cag ici??? Kimi begeniyorsun?? Gidip onu getirelim,milli takim bile hoca bulamazken,sen kadronu fazlami buyutuyorsun acaba???
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:49
Alıntı yapılan kerim eses

maça gelmeden oturup bilgisayarın başında sallamayın,ümit sahanın heryerinde  mücadele etti.

Maçtaydım mücadele etti ona bişey diyen yok ama bir kaç pasa koşmadı bile üstelik koşabilirdi jaycee kendini bulunca ümit artık yedek klubesinden golleri izler.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:56
Ümit forvet gibi oynamıyor ,maç içinde sahada gitmedigi yer yok.Bir bakıyorsun defansta, bir bakıyorsun  orta sahada ,bir ara sag kanat da bir ara sol kanatda.Bence Ümit daha önce hiç koşmadıgı kadar bizde koşuyor.Belki de hatası bu,youla gibi bizim yarı sahamıza hiç geçmemesi ,kendisine atılan her 3 pastan 2 sinde ofsayt da yakalanması gerekiyor. 
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
FAES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı FAES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 22:59
ya dostum çağdaş futbol elbetteki ayağa pas yapmaktan geçiyor .kim istemezki takımının ayağa pas yapmasını ama el gelelim ki böyle bir havada böyle bir top kontrolünün olmadığı veya çok zor olduğu bi saha da sen ne pasından bahsediyosun , ama eleştiri diyoruzda kırıcı olmayalım morallerimizi bozmayalım tabiki oynanan futbol çok güzel değil ama rıza hocanın futbolculara özellikle ama özellikle fazla t kontrolüyle uğraşmamaları gerektiği konusunda uyarılar yaptığını düşünüyorum çünkü böyle bi sahada top kontrol edeyim derken yapılacak bir hata bizi kupadaki fener maçının durumuna düşerebilirdi ki onun benzerlerini bugün sahada sezgin birkaç ters vuruşunda nitekim erkan zengin düştüğü ve neticesinde kaptırdığı topla başlayan manisa atağında gördük bence şu şartlarda eskişehir garanti oynayarak en iyisini  yağmıştır saygılarımla nightmare dostum...
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
Yer: Turkey
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 23:08
Bu maç çok önemli bir maçtı, her ne olursa olsun 3 puanı almak çok güzel. Moral motivasyon açısından 2.yarıya çok iyi başladığımızı düşünüyorum. Yeni transferlerimizin de oturmasıyla ligi 6. sırada bitireceğimizi düşünüyorum.
Yukarı
26 YK 222 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Karaburun
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26 YK 222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 23:15
çok zor oldu ama güzel oldu
heleki zor bir deplasman öncesi
soğukta cabasıydı, helal çocuklar size
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,470 saniyede hazırlanmıştır