eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 18:00
Alıntı yapılan foti

Alıntı yapılan ccigarr

Amigo Orhan bir semboldür Efsane taraftarı simgeler onu tek kişi olarak düşünmek yanlış onun resmi Tüm Eskişehirspor taraftarlarını simgeleyecek otobüsümüzde...

Çok çok doğru,

Gayet güzel özetlemişsin... Çok net... Katılıyorum,

Fakat bunu diğer takım taraftarları v.s. bu şekilde düşünebilirler mi bilemiyorum?

Bu tespit çok doğru.Ayrıca amigo orhanın maçlara gelmeme sebebi çok açık.Tutupta eskişehirspor aşkından vazgeçtiği için değil.Amigo kavramının karşılığı şuan çok değişti.O 70 lerde kaldı.O zaman amigo farklıydı.O amigoydu.Hemde ilk tek ve en büyük.Şimdi amigo kavramı çok farklı.O yüzden maçlara gelmemesini kimse yadırgayamaz.Ayak üstü hiç sohbet ettiniz mi bilmiyorum,sürekli adalarda falan dolaşıyor.Takımı ne kadar iyi takip ettiğini görürsünüz.Maalesef çok çok başka sebeplerden dolayı 'ES-ES' aşkını stadların dışında sadece kendi içinde yaşayan 10 larca insan var tribünlere gel(e)meyen.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
leventekizkuyu Liste gör
Yazar

levent
Yer: Turkey
  Alıntı leventekizkuyu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 18:21
Araç Otogar Temsa servisi önünde pas tutacak galiba hiç bir haraket yok anlamış değilim.Külüpten halen bir açıklama gelmedi yoksa benmi görmedim ???
levent
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 01:21
Alıntı yapılan cliperinesk

ve altta ki resim deki gibi şimşeğin arkasından siyah-kırmızı bayrak dalgalansa daha güzel olmaz mı? Bu benim şahsi fikrim tabi ki.

3 ve 4 Numara Kararsız Kaldım  3 Numaradaki  Eses Logosu Daha Büyük Olamazmı  bence 3 numarada ki eses logosunu daha büyük yapıp  arka planada  aşagıdaki gibi bayrakları koysak daha güzel olur

bence alttaki resme amigo orhan konulsun eskişehir yazıları güzel eskişehirin E harfleri logomuzdaki gibi tasarlanırsa çok güzel olur
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 06:02
bencede üstteki resimden 2. tasarım bence çok güzel olmuş.birde otobüsün arkasında amigo orhanın resmi olan bir tasarım vardı.bı iki tasarım birleşirse bence harika olur..ayrıca bahsettiğimiz kişi herhangi biri değil AMİGO ORHAN'dır.kendisi Türkiye'ye amigoluk nediri anlatan insandır.bence kesinlikle arka tarafta resmi olmalıdır
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 11:44
Alttaki tasarım harika olmuş.Gerçekten yakışır otobüsümüze.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 13:06

Bu çalışma herşeyin özü ve en güzeli olmuş, Tebrikler Sağlığın Gülü Clap Clap Clap 
Ellerine emeğine sağlık

Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2009 saat 06:37
aynen bencede bu 10 numara olmus  tartismasiz bu secilsin derimBig%20smile
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2009 saat 00:39
ben  begenmedım amıgo orhanlı olan super calısma tek gecerım
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2009 saat 08:53

son resim kullanılacaksa mutlaka resimler üzerinde photoshop çalışması yapılması gerekir..

özellikle sevdan bir ateş resminde göze hoş gelmeyen aksak görüntülerin photoshop ile düzeltilip öyle basılması lazım..
Yukarı
erdal76 Liste gör
Yazar

erdal
  Alıntı erdal76 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2009 saat 09:43
Arkadaşlar lütfen.Takım otobüsünden bahsediyoruz.Taraftar otobüsü değil bu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır