eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2016 saat 08:14
Asıl sorun üst katların açılmaması değil.benzer uygulamayı birçok takım yaptı. Asıl sorun neferin adeta yönetici gibi yaptığı açıklamalar
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2016 saat 09:11
Alıntı yapılan meliheses

Asıl sorun üst katların açılmaması değil.benzer uygulamayı birçok takım yaptı. Asıl sorun neferin adeta yönetici gibi yaptığı açıklamalar
Aynen Abi. Dese ki;
Haydi Efsane boşverin üst katı vs. gelin omuz omuza hep birlikte yıkalım bu stadı üst katlar zaten açılır kısa sürede.. Ama ordan burdan çıkan iki üç tane haysiyetsiz yine bağıracak millete hadi 'lan' bağırsana küfür...
Önce Kendine bakacaksın ki sonra yanındakilere laf edesin.
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2016 saat 09:38
Üst katların açılmaması da sorun aslında. 30 bin kişilik o stadı bu sene doldurmayacağız da hangi sene dolduracağız?
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2016 saat 12:12
Belki söyleyeceklerim önceden yazılmıştır ama bi yorum da ben yapayım.Üst katların ilk etapta açılmasını bende doğru bulmuyorum.Zira 35 bini doldurabileceğimizi sanmıyorum.Bu sene maksimum 10 bilemedin 15 bine oynarız bu bir.Ayrıca kombine satışının da 6- 7 bini hiç bir halukarda geçeceğine inanmıyorum buda iki;
Ancak 500 hadi taş çatlasın 1000 kişiyi geçmeyen bir grubun (Maraton alt tam olarak kaç kişilik bilmiyorum ama sanırım 4-5 bin kişi)Maraton alt trübünü parsellemesini,bağırmayacak olan gelmesin demesini ve kulübün buna sessiz kalmasını da doğru bulmuyorum.
Bu durumda üst trübünlerin açılması en doğrusu olacaktır.Buna karşı çıkanların milleti kendilerinden ne kadar soğuttuklarını bir düşünmesi lazım.
Yukarı
Joeblack26 Liste gör
Yeni Yazar

CB
  Alıntı Joeblack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2016 saat 13:30
Neferin bu tutumu sebebiyle kombine almıyorum, çevremde en az 15-20 kişi benimle aynı görüşte.
Yukarı
argonath Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı argonath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2016 saat 13:33
Kombine alacaklar iyi düşünsün alsın,daha sonra değişiklik v.s olmuyor.Ben maraton kombinemi batı tarafından değiştirmek istedim olmuyor.Kulübün paraya ihtiyacı yok demek ki daha yüksek ücret ödeyip kombinemizi değiştirelim dediğimizde olmaz diyorlar.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2016 saat 13:37
Kombineni başkasına devredip yeniden istediğin yerden alirsin
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
argonath Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı argonath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2016 saat 13:40
Bu sene kombine devir olayını kapatmışlar.Sadece tek maçlık olarak kombine devredilecekmiş.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2016 saat 14:04
Ben bu sene her maçı başka blokta seyredip ona göre seneye kombine alacağım. Bu gruplarinda durumunu görmüş olurum. Duruma göre bizde bir masterler köşesi olustururuz☺
Mesele şu. 1968 yılından beri maça giderim. Gençken Ayder grubunda seyrederdik. Biz açığı nasıl coşkuya katariz diye düşünürdük. Şimdi. Balikesirdeki maçta trubundeyiz Gençler bekliyorki onlar gibi hoplayalım zıplayalım. Ayak uyduramayınca birde atar yapıyorlar.
Şimdi Nefer grubu en ekonomik aynı zamanda en güzel yeri kendi egemenlik alanı ilan etmiş. Gelde işin içinden çık. Sonuçta ben ve benim gibilere yanımıza gelme diyorlar. Stadın hangi köşesine gitsem bir grup.
Halbuki diğer takımlara bakıyorum tezaruhatlari sürükleyen gruplar hep kale arkasında. Diğer trubunleri oradan yonlendiriyorlar
Eski stadda durum iyiydi. Nefer Açık karşılıklı daha organizeydi.
Birde acizane lütfen tüm stadı katılımcı yapacak tezaruhatları daha çok yapalım. Dün Konya Viking alkışını tüm stada yaptırdı. Fazla bağırmaya gerek olmadan gurultuluydu. Takımı costururken tüm stad eğlensin. Eski stadda son maçta birbaba hindi nasıldı ama? Karşılıklı dondurerek eller havada cirpilip kırmızı .... şimşekler ... şampiyon falan yaptığımızda tüm stad katılırdı.
Sanırım bu iş biraz psikoloji biraz sosyoloji bilgisi gerektiriyor. Bilim olmadan olmuyor vesselâm.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2016 saat 14:32
Kaç tane kombine satılmış şimdiye kadar
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır