eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 574575576577578 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2015 saat 11:41
Alıntı yapılan ulm26

bir sorum olucak bir arkadasim gelicek mac günü pasolig güncellemesi oluyormu giselerde

ya bu soruya cevap vericek kimse yokmu
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2015 saat 11:46
Alıntı yapılan ulm26

Alıntı yapılan ulm26

bir sorum olucak bir arkadasim gelicek mac günü pasolig güncellemesi oluyormu giselerde

ya bu soruya cevap vericek kimse yokmu

Geçici kart çıkarıldığına göre bence güncelleme de olur. Emin değilim ama yüzde 90 oluyordur
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
tufaneses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

2fan
  Alıntı tufaneses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2015 saat 01:22
merhaba arkadaslar, ben Türk hava yollarina pilot icin basvurdum.
onlar da beni haftaya ingilizce testine cagirdi.
acaba aranizdan birisi ne sorucaklari söylebilir mi?
hic bir yerden bilgi alamadim.
ESES HOLIGANS
Yukarı
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2015 saat 08:31

Alıntı yapılan tufaneses26

merhaba arkadaslar, ben Türk hava yollarina pilot icin basvurdum.
onlar da beni haftaya ingilizce testine cagirdi.
acaba aranizdan birisi ne sorucaklari söylebilir mi?
hic bir yerden bilgi alamadim.

Belki faydası olur;

1-Her görüşmede olduğu gibi ingilizce mülakat Biçin de ÖZGÜVEN çok önelidir. Özellikle ingilizce iş görüşmelerinde anlayan fakat konuşmakta tereddüt eden kişiler öncelikle bu noktayı aşmaları gerekmektedir. Bu da ancak BİRE BİR İNGİLİZCE EĞİTİMİ ile olabilir.

2-Akıcı konuşma ve sorulara net cevaplar verebilmek önemlidir. Genelde ingilizce iş görüşmelerinde "YES" veya "NO" cevaplarının arkasında neden evet veya neden hayır cevabını verdiğinizin açıklamasıda beklenir. Dolayısıyla basit bir yes veya no ile cevapları geçiştirmeyin.

3- Gramer konusunda rahat olmalısınız. Hata yapmaktan korkmayın. Gramer hataları çok önemli olmamakla birlikte kendinizi ifade edebilmeniz önemlidir. İngilizce İş Görüşmesi Dil Eğitim Sistemi'nde eğitmenlerimiz sizi tam olarak gramer dahil her konuda iş görüşmelerine hazırlamaktadır.

4- Sizde sorular sorun. Bir çok personel adayı işverene soru sormaktan çekinsede ingilizce soracağınız sorular hem ingilizce'ye hakim olduğunuzu gösterir. Hem de diğer adaylardan farkınızı ortaya koyar. İngilizce Dil Eğitim Sistemi'nde Amerikalı Eğitmenlerimizle bu sorular ve cevapları üzerinde pratik yapabilirsiniz.

EsEs'li Günler..
Yukarı
Ercan26HH Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Hamburg
  Alıntı Ercan26HH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2015 saat 08:44
Zaten ingilizcen Yoksa Pilotluguda hak etmiyosundur...
Cok onemli bir Meslek icin basvuruyorsun...
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2015 saat 18:22
erhaba arkadaşlar.
Geçen rastgele internette gezinirken bir sitenin sadece reklam izlenerek birazda görev ve anket doldurarak günlük ortalama 8 dolar gibi bir kazanç sağladığını gördüm.
Bu daha da artabilir bu işten AYDA 1500 2000 Dolar ve fazlasını kazananlarda var. Sadece uğraşmak biraz sabır gerektiriyor.
En azından boş zamanında günde 1 2 saat takıl koy parayı cebine.
%100 güvenli bir site. istediğiniz kadar araştırın.
Linki veriyorum.

http://csl.ink/15kR
Yukarı
Sessizlik İyidir Liste gör
Yazar

S.A.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Sessizlik İyidir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2015 saat 11:45
EsEs 'in 2011 2012 Adidas forması lazım satan veya nerden alabileceğimi bilen varsa söylerse sevinirim
Onların Ki Sevmekse Bizim ki İbadettir (ESKİŞEHİRSPOR)
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2015 saat 22:24
2014/2015 sezon formalarından beyaz formayı satıyorum ihtiyaçtan dolayı fiyat uygun ilgilenen özel mesaj atabilir
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2016 saat 17:41
Sevgili rentaslar face hesabımdan bazı sayfalara giremiyorum(k.şimsekler,eskişehirspor vs)sayfalar acılmıyor bilgisayarımdan acılıyor ama telefondan acılmıyor engellenmiş olduğumu düşünmüyorum face ayarlarıylada kesinlikle oynamadım sizce sebebi nedir yardımcı olabilecek var mı?
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
ankebut26 Liste gör
Yazar

RECAİ
  Alıntı ankebut26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2016 saat 01:26
Ankara da oturan renktaslar yardimci olursa sevinirim..Ankara tren garindan OSYM merkezine gitmek istesem nasil bir yol takip ederim..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 574575576577578 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır