eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 572573574575576 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2015 saat 22:20
Alıntı yapılan alyans9999

BG değildir o sadece G dir,
G Plakalar geçici plaka diye hatırlıyorum
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 18:12
Alıntı yapılan die_for_you

Eskişehir'de şuan hangi harf plaka veriliyor? BG'den devam ediliyor diye duydum fakat ne kadar doğrudur bilemedim.
En son E veriliyor diye biliyorum.
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 19:59
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan alyans9999

BG değildir o sadece G dir,
G Plakalar geçici plaka diye hatırlıyorum

Doğru ya geçici plaka:)
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2015 saat 00:16
Evet BGden gidiyor niye boyle bir iş yaptilar oda muamma..tek harfe gecilmisti tekrar iki harfe dönüldü..bizden küçük şehirler üç harf plakayı bitirecekler biz halen daha iki harfli plakaya onunda başına dönuyoruz..B bitince sıra G de sonrada J de..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2015 saat 16:01
Merhaba abilerim, büyüklerim.
Sizden yardım istiyorum sebebi ise yazın boş boş duracağıma iyi-kötü bir şey yaparak geçirmeye düşünüyorum. Hedefimde gazetecilik veya muhabirlik var. Yaşım profilde yazdığı gibi 17. İnternet sitelerinde yazarlık, editörlük tarzında işlerde çalıştım. Sanal ortam olduğu için pek tat alamadım. 4 yıldan beri aralıklı olarak bu işlerde çalışmışlığım var. Medya üzerinde iş aradığım için Eskişehir hangi yerlere gitmem gerektiğini tavsiye de bulunursanız çok sevinirim.
Ayriyetten iyi-kötü İngilizcem var, FL Studio üzerinde amatorce olsa da müzik üzerinde çalışmalarım var. Sanal radyolarda çalışmışlığım var. Ciddi mana da müzik ve medya üzerinde işlerde hoşlanıyorum.
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2015 saat 20:41
Blog sitem vardı ona domain aldım eğer siteye yazmak isteyen arkadaşlar varsa forum üyeliğinden mesaj kısmından bana ulaşabilirler. Kendimce değerlendirmeler yapıyorum sizde bana eşlik edebilirsiniz siteye ulaşmak için tıklayın
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2015 saat 19:48
Bir adet TV ve uyduya ayarlı çanağım var,
elinde receiveri olan taraftar varsa dayıya versin.
Malın karşılığı olan meblağ takdim edilecektir elbette...
# Direnmüdavim....

Yukarı
esesselcuk Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk ÖZCAN
  Alıntı esesselcuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2015 saat 21:22
Pazartesi günü staj için Alpu yolu 3.km deki Büyükşehir bakım ve onarım merkezine gideceğim ama nasıl giderim bilmiyorum sabah 8 de orda olmam lazım oraya giden otobüs falan bilen var mı varsa saatini yazabilir mi?
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2015 saat 04:24
Odunpazarındaki duraklara git, orada 68 ve diğer bir kaç hattın haraket saatleri yazıyor,
örneğin 68 numaralı hat saat 6.05 te ve 8.05 te o duraktan geçer, kalkış yeri eski otogardır.
Staj demek iş hayatına ilk adım demektir, dayı sana yardım etmeyecekte kime yardım edecek.

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2015 saat 23:20
bugün birisinden konya torkunun Eskişehire fabrika kuracağını duydum.Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 572573574575576 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,707 saniyede hazırlanmıştır