eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
Online Durum: Offline
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 21:24
Alıntı yapılan holigantatar

Kimse hava güneşliydi tribün yapamadık demesin. 2. Ligdeyken hep gündüz maçı oynuyorduk bangır bangırda tribün yapıyorduk. Güneş bahane edilemez. Tak şapkanı tak güneş gözlüğünü hiç bir sıkıntı yaşama. He siz Konya'ya beste yapmak istiyorsanız hızlı tren orada lakin sizleri orada demirliklere çıkarmazlar

Zamanında sağlam tribünlerde de sonuçları gördük. Sadece tribünle olsa Kasımpaşa maçını direk almamız lazımdı. Taraftar da bir yere kadar.

Dün çok yakıcı değişik bir güneş ve sıcaklık vardı. Artık nasıl yandıysam Bokila gibi dolaşıyorum ortalıkta.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
ramazan Liste gör
Yazar

şahin
Yer: eskişehir
  Alıntı ramazan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 21:51
Alıntı yapılan esesliyasin26

Maçta olayları çok net görme imkanım oldu. kimse burda "yönetim istifa diye bağıranlara saldırıldı" algısı yaratmaya çalışmasın. Açığın sağ tarafında bir gurup zeka özürlü "ruhsuz ibneler" diye bağırmaya başladı ve olaylar çıktı. Kimse de saldıranlara haksız felan diyemez. 3-5 gereksiz, küfür etti diye ben zaten son 2 maçımız kalan Atatürk stadından ayrı kalamam. Herkes yaptığının sonucunu düşünerek hareket etsin. Lig bitmedi . Merak etmeyin zaten düşersek üzülmek için çok vaktimiz olacak. Şu son 5 hafta da bu futbolculardan başka bizi kurtarabilecek kimse yok.

Ayrıca tribünün kötü olması hususuna da gelecek olursak bu sıcakta takım 5-0 kazansa dahi tribün yapmamız imkansızdı. Hala yüzüm gözüm kıpkırmızı yanık halinde. Tribün performansımızın da bu sezon genelinde gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Gene bu konuda da öldük bittik tribine girenler, takımın da sezon başından beri sürekli düştüğünü söyleyen tipler.Ayrıca yine her sene Eskişehir'de antibizansın da bittiğini iddia edenler de aynı tipler...

Bu sezon bence tüm zorluklarına rağmen süper ligde olduğumuz süre içerisindeki en zevkli sezonlarımızdan biri. Özellikle deplasmanlarda bir avuç insan bu kadar yeteneksiz bir takımın biraz mücadele etmesi için kendini paralıyor ve adeta takımın sırtına vura vura öne itiyor ya galip gelemesek de benim için futbolda bundan daha güzel daha keyifli hiçbirşey yok.

Ben tribünde elimden geleni yapıyorum. Futbolcularımızın da aylardır para almamalarına rağmen takımı yarı yolda bırakmayıp, kendi yeteneklerine göre birşeyler yapmaya çalıştığına da inanıyorum. Hocamızın da elinden geleni yaptığını düşünüyorum. Yine de olmazsa ve başaramazsak en fazla küme düşeriz. Bunda bu kadar büyütülecek, her mağlubiyetten sonra buralarda düştük bittik yazıp ağlanıp, sızlancak bir durum yok. Süper ligde Eskişehirsporlu olanlar düşünsün. Biz hangi ligde olursak olalım sevdamızın peşindeyiz !!!

Düştüysek kalkarız.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2016 saat 09:45
Boffin sayfasında yazılmış alacakları ödenmezse serbest kalacak diye.

yemin ederim bu muhabbetten bıkkınlık geldi. artık ne olacaksa olsun. Mesut Hoşcan gitsin hepsinin parasını da topluyor muyuz kapı kapı sanayicileri dolaşıp kaynak mı oluşturuyoruz ne yapacaksak yapalım.

Uefa ya oynayan takımdan tüm oyuncularının teker teker serbest kaldığı ortama geldik. böyle bir yönetim olabilir mi?

bana kalırsa bilim Mesut Hoşcan ı açıklama konusunda çaresiz kalır. insanın aklının mantığının alamayacağı başarısızlığı 3 sene içinde gerçeklestirdi.
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2016 saat 19:07
Bunları yazmak çok üzücü belki ama hala düşmeyeceğimize inanan arkadaşlar var ve düşeceğimizi düşünen "benim gibi" renkdaşlarımıza korkak veya vazgeçmiş gözüyle bakan o şekilde yargılayan arkadaşlar var.
Tamam umut dedik,direnmek dedik mücadele dedik destek dedik ama olmadı buraya kadarmış.
Biraz duygusallıktan maneviyattan sıyrılıp gerçekleri görmek gerekir.Her şey alenen ortada şansımız matematiksel olarak bile % 50 nin altında.Futbolcular gitmiş yarısı terketmiş yarısı kadro dışı.
Yönetim desen kaçacak delik arıyor kimseden ses yok.
Hoca bile bu iş benden çıktı artık futbolculara kaldı diyorsa üzmeyin kendinizi bizim süper lig denen bu ligdeki maceramız ŞİMDİLİK buraya kadarmış.
Ben gururluyum bu takımın maçlarına 3.ligde de gidiyordum şimdi de yarında sonrasında da.
Arkamızdan giderken birçok anadolu klubü ve diğer bizans takımı taraftarları helal olsun be Es Es taraftarına düşmemesi gerekiyordu dediklerini duydum medyada da sosyal medyada da. Ben gururluyum taraftar olarak biz daha fazlasını yapamayız bence.
Bundan sonrasında ise nasıl bizim babalarımız bizim abilerimiz bizden önceki nesiller gururla dolu tarimizi bize anlattı bizde tekrar dönene kadar anlatıcaz ve sevdamızı yalnız bırakmıcaz.
Ben gurur duyuyorum Kasımpaşa,Osmanlı,Kayseri ve diğer deplasmanlarda yaptığımız tribünden anlayana tüm Türkiye'ye ders verdiğimizi düşünüyorum ve artık bu ligde kalmamızın mucize olduğuna inanıyorum.
Sahada yenilebiliriz tribünde asla..
Hoşçakal boyalı basının,3 İstanbul takımın, federasyonun meyda maymunlarının sadece adı Süper olan ligi.
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2016 saat 08:30
bende düşmediğimize inanıyorum bu hafta çok kritik bizim yenmemiz kayserinin yenilmesi durumunda çok çok daha umutlu olacağım

Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2016 saat 11:47

Ben, sen, o, hepimiz sustuğumuz için suçluyuz. İnsan aşkından susar ama Mesut Hoşcan'a,Halil Ünal'a değil. Hepimiz suçluyuz.
Yukarı
vörös és fekete Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı vörös és fekete Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2016 saat 13:36
takım olarak                            BİR küme düşmüş durumdayız.
taraftarlar olarak                      İKİ küme düşmüş durumdayız.
forum ve forumdaki taraftarlar olarak   ÜÇ küme düşmüş durumdayız.
...
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2016 saat 22:11
takıma çok tölörans gösterdik çok. biz üstümüze düşeni yapıp futbolcuları baskı altına alacaktık beğenmeyen defolup gidecekti kalanlar oynardı en kötü böyle olurdu

ads taraftarının dediği gibi

ESKİYEMİ DÖNELİM; FUTBOLCUMU DÖVELİM
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2016 saat 10:51
Trabzon maçında lay lay lom uyutucu bestelerden kaçınıp , top rakipteyken yuhalayıp ıslıklayarak morallerini bozmalı , her pozisyonda hakeme tepki göstererek etki altına almalıyız . Bu maç tabiri yerindeyse çekirdekçi olma maçıdır . Top bizdeyken karşılıklı olarak takımı ateşleyecek besteler söyleyerek futbolcuları hırslandırmalı ve bu maçı biz taraftarlar olarak aldırmalıyız .
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2016 saat 11:48
Allah aşkına top rakipteyken saldır Eses diye bağırmayalım
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır