eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 564565566567568 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 16:59
Arkadaşlar arkadaşın bilgisayarını ödünç almıştım onu yere düşürdüm buğün yanlışlıkla ve ekranı bozuldu cıkma ekran arıyorum ucuz butun planlarımı alt üst etti maddi anlamda çok dara soktu elinde çıkma parça ekranı olan  yada beni bir yere yönlendircek varsa çok sevinicem model DELL İNSPİRON N5010 15,6 İNÇ teşşekkürler....
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 19:54
Alıntı yapılan marcus

Arkadaşlar arkadaşın bilgisayarını ödünç almıştım onu yere düşürdüm buğün yanlışlıkla ve ekranı bozuldu cıkma ekran arıyorum ucuz butun planlarımı alt üst etti maddi anlamda çok dara soktu elinde çıkma parça ekranı olan  yada beni bir yere yönlendircek varsa çok sevinicem model DELL İNSPİRON N5010 15,6 İNÇ teşşekkürler....

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/dell-inspiron-n5010-ekrani-sifir-114170417

Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 23:38
hasan polatkandaki aerkoloji müzesi kafesi pazar günleri açık mı müzeyi gezebilirmiyiz. bilen arkadaşlar varmı ?
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
harun 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

harun AKDAĞ
Yer: Eryaman/ANKARA
  Alıntı harun 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2014 saat 11:31
Merhaba altyapı antrenmanları ne zaman başlayacak bilen varmı arkadaşlar
ne zaman gelecek o büyük gece
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2014 saat 13:47
Arkadaşlar belki aranızda telefoncu yada telefonlarla ilgili bilgi sahibi olanlar vardır.Sizde hangisi tercih edilmeli ?

http://www.mobiletisim.com/telefonlar/karsilastirma/sony-xperia-z2-apple-iphone-5s-samsung-galaxy-s5-lg-g2-lg-g3-3492287
Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2014 saat 14:36
Alıntı yapılan Eskisehirspor48

Arkadaşlar belki aranızda telefoncu yada telefonlarla ilgili bilgi sahibi olanlar vardır.Sizde hangisi tercih edilmeli ?

yaklaşık 6 ay kadar telefon baktım. önceki telefonum xperia ray'di. küçük telefon sevdiğim için almıştım, kronik bir sorunundan dolayı kullanılamaz oldu telfon. bu süreçte sony ve bir çok telefonun servisi olan teleservice ile epeyce haşır neşir oldum. telefonu düzeltmek yerine, format atıp gönderiyorlar kısacası. lanet edip, attım telefonu bir köşeye. iphone kullanan bir arkadaşım, 2 yıl önce aldığı 4s'i geçtiğimiz günlerde garantisi dolmaya az bir zaman kala, şarjı dayanmaz oldu diyerek servisine (apple servisi kendisi sağlıyor, aracı firmalar yok)gönderdi ve yerine sıfır cihaz (4s) gönderdiler. xperia sonyden sonra çağ atladı. ama dediğim gibi, boyut olarak xperianın bana uyan tek modeli z1 compact oluyor. samsung kullanılan malzeme yönünden fanboy diye tabir edilen marka düşkünleri dışında herkes tarafından eleştiriliyor (plastik aksamdan dolayı). lg yeni yeni ülkemizde popüler olmaya başladı ama g2 modelinin de arka kapaktan (tıklama şeklinde) ses gelme sorununu okudum çeşitli sayfalarda. ipone da xperia ile birlikte malzeme kalitesi açısından çok çok üstün. daha kutusunu açar açmaz inanın etkileneceksiniz. hele hele bir samsung veya lgye dokunduktan sonra telefonu elinize alın, bakın kullanın demiyorum, sadece elinize alın, direkt hissedersiniz. kullanınca da zaten hani derler ya "yağ gibi akıyor" diye, o kadarını söyleyeyim sadece. teknik konulara, iç donanımlarına girmeyeceğim birinin artısı diğerinin eksisi falan hemen hepsi aynı kapıya çıkıyor. kamerada xperia'nın eline kimse su dökemez mesela ama iphoneda da 64bit işlemci bugün olmasa da ileriye dönük yatırım. apple ürünlerine en başından beri karşıyım, fahiş fiyatından dolayı... ama android (yani google) bir cihaza 18 ay güncelleme vermesine rağmen, apple en eski modeline bile halen güncelleme vermekte. piyasadaki iphone 4 ve 4s kullanıcılarının hala telefonu değiştirmeyişinden bunu anlamak da mümkün zaten. güncelleme önemli çünkü eğer androidi güncellemezsek yüklü olan ve kullandığımız programlar bir süre sonra işlevsiz kalıyor ve yeni bir telefon almak zorunda kalıyoruz.
eğer telefonu uzun süre kullanırım diyorsanız -ki ben bu şekilde düşünerek aldım, iphone'da karar kıldım. malzeme kalitesi yönünden xperia ve iphone arasında kalmıştım zaten. ama servis ve güncelleme konusunda apple açık ara önde.
tüm bunları alt alta ekleyip, iphone 5s almaya karar verdim sonunda. yukarıda da belirttiğim gibi hiçbir markanın fanatiği değilim telefon konusunda ama birazcık gönlüm xperia'ya kayıyor ilk telefonda hüsrana uğramış olsam da. ama fanatiklik yapanlara aldanmayın sakın internet sayfalarında. 6 ay sonra 1 sene sonra satar yenisini alırım zaten diyorsanız, istediğinizi seçin. ama yok ben son damlasına kadar bu telefonu kullanırım diyorsanız, dediğim gibi iphone.
biraz uzun oldu ama ucuz şeyler değiller. dediğim gibi ben de yaklaşık 6 aydır düşündüm almak için. önceliğiniz neyse, ona göre bir seçim yapın. kamera önceliğinizse örneğin, sonyden başkasına bakmaya bile gerek yok.
not: şarj konusuna girmiyorum hiçbir şekilde. akıllı telefonların hepsinin genel sorunu gibi gözükse de yakın zamanda halledilecek bir şey değil. şarj isteyenler için nokia 515 var ;) 4 saatte bitti dedikleri telefonu dün itibariyle yaklaşık 40 saat kullandım şarja takmadan (3g açıkken şebeke sorunlu buralarda, çok şarj yiyor, bu esnada wifi de açtım, nette de dolaştım).
E S E S
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2014 saat 20:30
Alıntı yapılan AShen

Alıntı yapılan Eskisehirspor48

yaklaşık 6 ay kadar telefon baktım. önceki telefonum xperia ray'di. küçük telefon sevdiğim için almıştım, kronik bir sorunundan dolayı kullanılamaz oldu telfon. bu süreçte sony ve bir çok telefonun servisi olan teleservice ile epeyce haşır neşir oldum. telefonu düzeltmek yerine, format atıp gönderiyorlar kısacası. lanet edip, attım telefonu bir köşeye. iphone kullanan bir arkadaşım, 2 yıl önce aldığı 4s'i geçtiğimiz günlerde garantisi dolmaya az bir zaman kala, şarjı dayanmaz oldu diyerek servisine (apple servisi kendisi sağlıyor, aracı firmalar yok)gönderdi ve yerine sıfır cihaz (4s) gönderdiler. xperia sonyden sonra çağ atladı. ama dediğim gibi, boyut olarak xperianın bana uyan tek modeli z1 compact oluyor. samsung kullanılan malzeme yönünden fanboy diye tabir edilen marka düşkünleri dışında herkes tarafından eleştiriliyor (plastik aksamdan dolayı). lg yeni yeni ülkemizde popüler olmaya başladı ama g2 modelinin de arka kapaktan (tıklama şeklinde) ses gelme sorununu okudum çeşitli sayfalarda. ipone da xperia ile birlikte malzeme kalitesi açısından çok çok üstün. daha kutusunu açar açmaz inanın etkileneceksiniz. hele hele bir samsung veya lgye dokunduktan sonra telefonu elinize alın, bakın kullanın demiyorum, sadece elinize alın, direkt hissedersiniz. kullanınca da zaten hani derler ya "yağ gibi akıyor" diye, o kadarını söyleyeyim sadece. teknik konulara, iç donanımlarına girmeyeceğim birinin artısı diğerinin eksisi falan hemen hepsi aynı kapıya çıkıyor. kamerada xperia'nın eline kimse su dökemez mesela ama iphoneda da 64bit işlemci bugün olmasa da ileriye dönük yatırım. apple ürünlerine en başından beri karşıyım, fahiş fiyatından dolayı... ama android (yani google) bir cihaza 18 ay güncelleme vermesine rağmen, apple en eski modeline bile halen güncelleme vermekte. piyasadaki iphone 4 ve 4s kullanıcılarının hala telefonu değiştirmeyişinden bunu anlamak da mümkün zaten. güncelleme önemli çünkü eğer androidi güncellemezsek yüklü olan ve kullandığımız programlar bir süre sonra işlevsiz kalıyor ve yeni bir telefon almak zorunda kalıyoruz.
eğer telefonu uzun süre kullanırım diyorsanız -ki ben bu şekilde düşünerek aldım, iphone'da karar kıldım. malzeme kalitesi yönünden xperia ve iphone arasında kalmıştım zaten. ama servis ve güncelleme konusunda apple açık ara önde.
tüm bunları alt alta ekleyip, iphone 5s almaya karar verdim sonunda. yukarıda da belirttiğim gibi hiçbir markanın fanatiği değilim telefon konusunda ama birazcık gönlüm xperia'ya kayıyor ilk telefonda hüsrana uğramış olsam da. ama fanatiklik yapanlara aldanmayın sakın internet sayfalarında. 6 ay sonra 1 sene sonra satar yenisini alırım zaten diyorsanız, istediğinizi seçin. ama yok ben son damlasına kadar bu telefonu kullanırım diyorsanız, dediğim gibi iphone.
biraz uzun oldu ama ucuz şeyler değiller. dediğim gibi ben de yaklaşık 6 aydır düşündüm almak için. önceliğiniz neyse, ona göre bir seçim yapın. kamera önceliğinizse örneğin, sonyden başkasına bakmaya bile gerek yok.
not: şarj konusuna girmiyorum hiçbir şekilde. akıllı telefonların hepsinin genel sorunu gibi gözükse de yakın zamanda halledilecek bir şey değil. şarj isteyenler için nokia 515 var ;) 4 saatte bitti dedikleri telefonu dün itibariyle yaklaşık 40 saat kullandım şarja takmadan (3g açıkken şebeke sorunlu buralarda, çok şarj yiyor, bu esnada wifi de açtım, nette de dolaştım).

Ali bey Çok teşekkürler güzel yazınız için . Gerçekten karar vermek zor . Uzun vadeli kullanmak için alacagım.Fakat Hepsini yan yana koyup özelliklerine bakınca iphone 5s diğerlerinin gerisinde kaldıgı için beni şaşırttı.GÖnlüm LG g3 ten yana ama hala kararsızım ve telefonu yarın almam gerekiyor.

Başka fikri olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı beklerim

http://www.mobiletisim.com/telefonlar/karsilastirma/sony-xperia-z2-apple-iphone-5s-samsung-galaxy-s5-lg-g3-3493586
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2014 saat 12:57
DİKKAT ÖNEMLİ...
Arkadaşlar Kalabalık ailesi olan anne baba dede çocuklar v.s. Peştunca bilen afgan aileler SİNEMA FİLMİNDE de oynatılmak üzere aranamaktadır. bilenler bana özelden ulaşsın.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2014 saat 22:32
beyler ben pushing daisies ve medium dizilerini online izleyecek yer bulamadım. bilen var mı acaba?
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2014 saat 22:10
Nereye yazacağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum ve size danışmak istiyorum. Aslında biraz da sinirliyim. Gökmeydan Aydın Arat Parkının içinde oturuyorum. Sene 2008 den 2013 yılına kadar Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt ve kaldırım vergisi kesilmiş. Benim bundan haberim yok. Başka şehirlerde var mı böyle birşey Allah aşkına? Daire başı 1300 TL küsür vergi cezası gelmiş. Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba? Bilgilendirebilir misiniz? Ödenmemesi durumunda icra olacakmış falan filan..
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 564565566567568 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır