eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Esdy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 18:17
Ne üstü ya bırakın üstü değil yerin dibiniaçsınlar alan alır almayan almaz. ..eses sevdalıları aldı zaten 3 e 5 e alta üste bakmadan aldı.gerçek sevdalılar işte o kadar abi 2000 kişi gerisi skor taraftarı şampiyon kafaya oynayınca gelen fenerle oynayınca gelen bi taraftar kitlesi...ha elalem de oda yok ayrı mesele
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 18:49
Alıntı yapılan Esdy

Ne üstü ya bırakın üstü değil yerin dibiniaçsınlar alan alır almayan almaz. ..eses sevdalıları aldı zaten 3 e 5 e alta üste bakmadan aldı.gerçek sevdalılar işte o kadar abi 2000 kişi gerisi skor taraftarı şampiyon kafaya oynayınca gelen fenerle oynayınca gelen bi taraftar kitlesi...ha elalem de oda yok ayrı mesele
bi sizsiniz gerçek Eses taraftarı. Adam gerçek Esesli olmasa niye üstün açılmasını beklesin. Bana ne ne b*k yiyorlarsa yesinler ne işim var stadda der. Gerçek Esesliler senin gibiler yüzünden gelmiyor stada. Burda bile gelip neferden olanlar sağa sola tehdit yağdırmaya başladı. Erkeksen gerçek ismini söyle felanlar. Adam maraton alt a girse kim bilir neler yaşayacak. 5 6 senedir neferdeydim. Bu seneden sonra işim olmaz. Murat Diri yüzünden değil senin gibi ergenuslar yüzünden.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 19:01
Ben Altes ile Efeler'in aynı kale arkasında olduğunu düşünüyordum. Değilmiş sanırım, yanlışsam düzeltin. Eğer bu şekilde ise gürültü kirliliğinden başka bir işe yaramaz. 3 tribün aynı anda aynı besteyi söylemesi zor. Bu şekilde herkes kafasına göre takılacak. En azından Altes ile Efeler aynı tribünde olmalıymış.
Her zaman her yerde
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 19:12
Alıntı yapılan RyL

Ben Altes ile Efeler'in aynı kale arkasında olduğunu düşünüyordum. Değilmiş sanırım, yanlışsam düzeltin. Eğer bu şekilde ise gürültü kirliliğinden başka bir işe yaramaz. 3 tribün aynı anda aynı besteyi söylemesi zor. Bu şekilde herkes kafasına göre takılacak. En azından Altes ile Efeler aynı tribünde olmalıymış.

Eskişehirspor taraftarı arasında tribün gruplarının dağılımı konusunda bir anket yapsalar yüzde 95'i bütün grupların tek bir kale arkasında olmasını isterdi. Hadi Nefer maratona geçti tamam da Altes ve Efeler'in birarada durmayıp her iki kale arkasına yerleşmesine hangi akıllı karar verdi çok merak ediyorum?
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 19:55
Alıntı yapılan Esdy

Nefer denen grup stadda istediği yeri kafasına göre seçebiliyor biz neden secemiyoruz? Nedir bu derebeyligi?
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 20:17
Len Bi Yerleşemediniz Gitti Nereye Oturuyosanız Oturun Dır Dır Yapıp Durmayın YETER BEEE . . . Yok o alta oturucakmış ötekisi kale arkasına . İnsanoğlu böyle işte ver ver yine ister Cehennemin dibine otur otur işte bi yere . . .
AnTiBiZaNs
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:07
üst açılmadan almam diyenlerin sayısı 200-300, gerisi maçlar yaklaştıkça alacaklar. normalde de sezona iki ay varken bu kadar satılıyordu. bundan sonra hızlanır.
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:14
Amma uzattınız be yeter artık başlayacam altına da üstüne de. Bağıracaksan git maraton alt orta kısımda otur neferle birlikte. Bağırmayacaksın da git maraton alt sağ sol taraflara otur. 5.000 kişilik maratona mı sığamadınız?

Bırakın bahaneyi gidin alın kombinenizi. Saçma sapan lak lak yapmaktan başka işiniz yok mu sizin?

Ha illa ben maraton üste oturacam , bağırmayacam kimse bana karışmasın diyorsan da al biletini git otur üst tarafta, elini kolunu tutan mı var? Yettiniz artık be!!!
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:18
Birileri ota boka burnunu sokmasaydi zaten vir vir yapıyor olmazdik
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:19
Egeli üst kata kombine alıp girtlagim patlayana kadar bağırmak istiyorum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır