eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 557558559560561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2009 saat 23:28
şahin abicim kombineler satışa cıksada alsak bir an önce yoksa hazırlık maçlarında bilet sıkıntısı cekebiliriz..
Yönetim iia..
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2009 saat 23:39
ortasını bulun beyler. ona pahalı deriz ama kombine öncesi herzaman aman kombine alalım diye nutuk atarız. bu yıllardır böyle. biz ne bir avrupa klübüyüz nede geliri iyi olan bi TSL takımı. kombineler bağış gibidir. gücünüz varsa alın, gücü olan adamın pahalı deyip almaması garip geliyor bana. bizde sevmiyoruz yönetimi, onarın yaptıklarını ama takım bizim. benim kombinem birinin cebine gider ama başkasınınki klübe. ne kadar fazla satarsak klübe giden o kadar fazla olur. neyse hersene alıştığımız bazda ilerliyoruz. bu sene yönetim kombineleri çok daha makul fiyattan satıcak bakalım görücez kaç tane alındı.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 00:11
gençler ve çoçuklar için mutlaka kolaylıklar yapılmalı.ve tabiiki stad giriş çıkışları düzenlenmeli bir çok kişi bu durumlar yüzünden kombine almadı açıkta bir çok macta sıkıntı çekilirken acaba bi yönetici gelip ilgilendimi.
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 00:54
Kombine alırken amaç maçları ucuz izlemek değildir AMAÇ tutduğun kulübe destek olmaktır kombine olayına bu gözle bakarsak Eskişehirsporumuz için daha iyi olacaktır arkadaşlar .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 01:37
@Şahin hocam
Doğru dersin ama biz 2.sınıf Dünya yıldızları getirecek bir takım değiliz,İst.takımlarının 25-30 bin kombine satacakları kadar,İst.un kozmopolit bir yapısı vardır.orada orta sınıf bir insan bilet alıp girer,parası olduğu sürece,cebinden para verip kombine alan kaç kişi olabilir,5-10bin arası ancak.Diğerlerini siz tahmin edin.Biz İst. takımları ile parasal yönden hiçbir zaman aşık atamayız.
Bizi,bizim ayarımızda takımlarla kıyaslarsanız daha doğrucu olur diye düşünüyorum,siz böyle derseniz,üç beş kişi daha böyle derse bu yönetim böyle görüşleri çok iyi kullanır.
Biz sadece makul olsun diyoruz,uçmasın fiyatlar,yarın bir açıklarlar kombine fiyatlarını belki sen alırsın,ben alırım,bizim oğlan alır...diğerleri ne olacak!
Tekrar eski tartışmalar başlar.
Aman Şahin hocam,ortak alım gücünü göz önüne alarak konuşalım.
Sizi hiç bir zaman üzmek istemem,zaten düşüncelerimiz her zaman örtüşmüştür.Öğrencilere farklı fiat görüşlerinizde tamamıyla size katılıyorumSmile

Yönetim, bu sezon Kombine fiatlarında 300 yada 350 yi asla aşmamalıdır ki 3000-4000 satacağına 10000 i hedeflesin.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 02:10
Sırf kombine için kredi kartı alanlar alacaklar var.Bi öğrenci kombinesi çıksın rekor satılmazsa bende hiç bişey bilmiyorum
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 09:04
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

[QUOTE=tatar ilker][QUOTE=Burakızılcıklı]Biletix en büyük karaborsacıdır. Önemli maçlarda bilet bitdi der adamlarına biletleri fahiş fiyattan sattırır. Ayrıca her biletden komsiyon alır.Kesinlikle anlaşılmamalı.

Biletix'in ortağı Ticketmaster, dünyada e-bilet olayını başlatan ilk firma ve bu alanda dünyanın en büyüğü. Birçok ülkede e-bilet uygulamasını yapıyorlar. Kurum olarak bilet bitti diyerek fahiş fiyattan satacaklarını düşünmüyorum ama gişedeki elemanlarından bunu şahsi olarak yapanlar olabilir.
olur mu abi yapıyorlar ya benim teyze oğlu var bjk li derbi msçı öncesi sbah sıraya giriyo biletler satışa çıkacak binadan iki tane adam çıkar gider ondan sonra bi açıklama yaparlar bilet kalmadı ee satışa çıkarmadın ki bitsin bi güzel döverler adamaları yani hepsi planlı gerek yok biletix e artı çok alıyor katkı parasını
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 10:55
yeni sezon taraftar kart ve kulübe üyelik sistemine geçilmeli. kaba taslak bir hesaplama yapacak olursak;
* geçen sezon maçlarımız ortalama 13000-14000 kişiye oynandı. sezon boyunca 20 maç yaptık. yani sezon boyunca 280000 kişi yapar. bilet almak isteyen kişilere taraftar kartı mecburiyeti getirilirse yılda 50000-60000 taraftar kartı satılır. taraftar kartların 20 liradan verileceğini düşünürsek kulübümüzün kasasına en az 1trilyon para girer. ayrıca bu kartlar estramda kullandığımız kartlar gibi hazırlanmalı. yani ayrıca maç bileti almaya gerek kalmadan 1 maçlık tek kişilik bilet karta yüklenerek maç esnasında stad etrafında ve stadda oluşan kötü görüntüye ve kağıt masrafına da son verilir.
*kulübe üyeliğe teşvik için ise öncelikle üyeliklerin çekilebilecek en uygun fiyata çekilmesi ve kombine bilet almak isteyenlere kulübe üyelik zorunluluğu getirilmesidir. hesaplayacak olursak geçen sezon yanlış bir bilgim yoksa 5000 kombine bilet satıldı. gelecek sezon da bunun hemen hemen aynısı olacağını hesaba katarsak bu aynı zamanda 5000 üye demektir. aylık 2 tl den yıllık 24 tl yapılacak bir kulübe üyelik sistemiyle hem kombine kart alımında olumsuz bir eğilim olmaz hem de kulübün üye sayısı artar ve bununla birlikte kulübe artı gelir sağlanırken diğer taraftan da taraftarlar kulübün yönetimine daha aktif katılırlar. ayrıca bu kulübe üyelik için verilecek kartlarla da eskişehirspor mağazasından yapılacak her alışverişte belli bir oranda para puan sistemi uygulanarak insanları eskişehirspor mağazasından alışveriş yapmaya teşvik etme yoluna gidilebilir.
bu söylediklerime göre kulübün kasasına yıllık;
taraftar karttan 1 trilyon,
kulübe üyelik 120 milyar olmak üzere
en az 1.1 trilyon kaynak giriyor.
bunlar benim kendi kafamdan yaptığım hesaplar. herşeyin bu kadar kolay olmadığını biliyorum ancak imkansız olmadığını da biliyorum.
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 11:45
Açık kombine 1000 TL olsun
Kapalı kombine 2000 TL olsun
VIP kombine 3000 TL olsun
umarım Eskişehirspor yönetimi bu isteğimi dikkate alır.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 12:05
Benim düşüncem ise Yönetim biran önce Kombine Fiatlarını belirlemeli ve acilen satışına başlamalı satabildiğini satmalı daha sonra oluşabilecek durgunluğuda yapacağı (Varsa) Flaş transferlerle tekrar hareketlendirmeli ama mutlaka erken çıkarmalı zira kombineden elde edeceği gelir Transfer sezonunda 'da kullanılabilir sıcak para olur miktarımı Onu yönetim belirliyeceği makul bir fiat tarifesiyle satabileceği kombineyle orantılamalı
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 557558559560561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır