eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 17.Hafta Torku Konyaspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 535455
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2013 saat 14:01
Hüsran yine
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2013 saat 14:10
Dönüm noktası deyip akın ettiğimiz maçlarda evini arabanı sat yatır karşı takıma (:
EsEs
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2013 saat 14:50
Alıntı yapılan Erayovic26

Dönüm noktası deyip akın ettiğimiz maçlarda evini arabanı sat yatır karşı takıma (:

aynen,
gençlerbirliği
Konyaspor

6 puan ekle, 2. sıradayız
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2013 saat 14:53
arkadaşlar ilk yarı fikstürünün son maçında yaşanılan transfer söylentileri yüzünden ne takım nede hoca konsantre olamamış ve bu yenilgiyi hazırlamıştır
mali durumumuz biraz daha iyi olsa sözleşmeleri zamanında uazatmış olur kimseninde kafası karışmazdı para olmadan bu işler olmuyor oysaki ne kadar değerli bir üç puanı konnya gibi bir takıma hediye ettik üstelik beklemediğimiz bir fark yiyerek
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
gordion26 Liste gör
Deneyimli Yazar

....
  Alıntı gordion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2013 saat 20:31

bu takım'ın efsane senelerini bir kenara koyarsak; ertugrul saglam bugune kadar gelmiş en buyuk hocadır, daha iyisini bulma sansımız kısa vadede orta vadede yoktur, ha cıkarsın 10 yıl arka arkaya turkiye ligi sampiyonu olur, avrupa'da da bir porto seviyesine ulasırsın o vakit ertugrul saglam'ı begenmeyip mourinho pesine dusersin.

ne kadar takımdan umdugunumuzu bulamasak da bu takımı ertugrul hoca dısında ileride sampiyonluga tasıyacak baska bir isim mevcut degildir.

alternatifleri kimdir peki ertugrul hoca'nın?

yılmaz vural, mesut bakkal, guvenc kurtar, hikmet karaman, bulent uygun ve niceleri.

bu takımın basında bu gibi; cebini doldurma heveslisi, aidiyet duygusu yok denecek kadar az, her sene o takım senin bu takım benim isi turnikeye ceviren hocalar gormektense sonuna kadar ertugrul hoca'ya guven sart.

hoca bizi amatore dusursende inanıyoruz sana.
Hani Simsekler Cakar Pesinden, İşte Oyle Birsey...
Yukarı
kaanalp Liste gör
Yazar

Kaanalp
  Alıntı kaanalp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2013 saat 22:19
sadece kahroldum, dudaklarımda uçuklar çıktı sinirden.
konya bizden nasıl üstün oynayabildi? biz nerede hata yaptık arkadaşlar?

Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2013 saat 22:24
aslında biz birşey kaçırdık galiba;
Konyaspor Taraftarına,Halkına ve Konya Emniyetine Teşekkür etmeyi.
ben çok şey gördüm ama benden fazla görenlerde vardır diye düşünüyorum.hele Trabzon eziyetinden sonra;
ayrıntılarına girmeden Tüm Şehire ve Camiaya teşekkür ediyorum.
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2013 saat 00:49
Mesut Bakkal'ın takımlarına karşı şu ana kadar pek başarılı olamadığımızı düşünüyorum. Rakibin hakkını vermek gerek. Böyle bir derse ihtiyacımız vardı. En kısa sürede toparlayacağımıza inanıyorum.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
  Alıntı nezih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2013 saat 22:11
Alıntı yapılan atiso

Helalınız var efsane taraftar.
Ya nekadar biliyorsunuz, nekadar futbol konusunda uzmanlarsınız, futbol profösörüsünüz, resmen futbol konusunda dehasınız DEHA.
Bu FİFA gerçekten uyuyor ya.Gel ESKİŞEHİRE futbolun, futbolcunun, yöneticinin, t.direktörün nedemek olduğunu, ne yapmaları gerektiğini öğren.Daha bunlarla kalmazsın.Kimsenin aklına gelmeyecek daha neler vardır futbolla ilgili hepsini öğrenirsin.
Daha düne kadar ESKİŞEHİRSPOR'u bitirmek üzere olan bir beladan kurtulduk.Lafta 17-27 neyse milyon borç var diyordu.Ne oldu.Borç olmuşmu 100 milyondan fazla.Ya bir durun da nefes alsın şu kulüp.Sanki heryıl şampiyon oluyoruzda bu sene 4.-5. olduk. Eleştiriyse eleştiri.Kabulüm.Ama eleştirinin ve özellikle eleştireninde bir dengesi olmalı.Önüne gelen elştiriyor ve ne eleştirdiğinide bilmiyor.
Konya maçında kötü günümüzdeydik.Veya KONYA ogün çok iyiydi veya şanslıydı.1-1'i yakaladık.Ama hemen sonrasında adam veya bir başka

süper futbolcu bile o kafayı 1 milyon kere vursada o top oraya gitmez.GİTTİ.

Bence asıl önemlisi bu kez hakem hatası plmadan yenildik.Ne yapalım.olacak.
Biz 2. yarı BARCA'yı komple alıp gelelim, daha 2. maçta vay messinin boyu kısa, o topa dışlamı vurulur, xavi nin adında niye x var ......
Bilmem ne, bilmemne.
Tahmin ediyorum takımın başına kendiniz geçin, 2.maçta kendinize verip veriştirirsiniz.
Bende çok eleştirilerde bulundum.Bundan sonrada bulunabilirim.Fakat futbol profösörü olarak değil.Örnek vereyim.Ben NECATİYİ ve SERVET'i bu kulüpte daha adı geçtiği günden beri hiç istemeyenlerin başındayım.Bunu eleştirdimde.Gine eleştirecemde.Fakat bu nezaman olur.Onu ayarlamak lazım.Maçlar başlamış, transfer kapanmış, sezonun ortasına gelinmiş vuran vurana.Ne yani fifa kanunlarını değiştirecek bir bilginizmi varda bizler bilmiyoruz.
Şimdi ilkyarı bitti.Eğer gönderilecekse göndersinler, yerlerine yürekten oynayacak adamlar alınsın tabiki bu mümkünmü değilmi onu yönetim bilecek.Ama herkezinde tam fikir olduğu gibe bize forvet lazım.Bu konuda yönetimi eleştirelim.
KONYA maçıyla yatıp kalkmanın bir anlamı yok.

Şimdi birileri BOFİNde BOFFİN diyor.Güzel;
Hiç unutmuyorum.Daha BOFFİN yeni geldi ve sezon başlamadı.Bir hazırlık maçında 3-5 çok kötü hata yaptı.Fakat görüntü belli ediyorki adamın kumaşı iyi.Olurmu.O stadda millet yuhluyor, isyan ediyor.Derken sezon başladı.İlk maçlardan birine maça gelmiştim.Gine açık trübündeydim.BOFFİN'de birkaç hata yaptı.Of of offf.O etrafımızdaki kaleci profösörlerinden BOFFİN'e ne hakaretler.Ben, abim ve birkaçkişi.BOFFİN'i savuduk diye nerdeyse kavga ediyorduk.Bizim üstümüze yürümeler falan.EEEEE. Ne oldu şimdi.Gine maçlara geliyorum.Aynı kişiler şimdi BOFFİN'e laf söyletmiyorlar.
Arkadaşlar.Tabiki eleştirelim.Tabiki fikirlerimizi yazalım, tabiki olması gerekenler için uğraşalım.Çünki hepimizin tek hedefi ES-ES' in başarısı.Ama bunu yaparken dengeli, bilinçli, mantıklı, düzeyli yapalım.Zamanında sesimizi çok çıkaralım ama zamanı değilsede dengemizi yitirmayalim.

Şunuda bilelimki ne bizde Milyon dolarlar transfer parası olur, nede bize MORİNYO gelir.Hatta böyle gedersek bize gelecek birilerinide bulamayacağız.

Atilla ne desen haklısın birader.Bizler herhalde gurbette olduğumuzdan takımımıza daha toleranslı davranabiliyoruz.Ama Eskişehirde yaşayanlar yanlarında olan mücevherin farkında değiller.Bir de biz Türk insanı maçta hep beraber teknik direktör,kaleci,forvet oluyoruz.2014 de daha iyi bir ESES görmek dileğiyle.
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2013 saat 22:17
dönüm noktası maçları mı? alın bursa maçı var. o olmazsa bir hafta sonra sahamızda fener maçı, o da olmazsa 1 hafta sonra g.s maçı dönüm noktası. dönüm noktası maçları bitmez
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 535455

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır