eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 01:03
@Nightofman26;

Türkçe yazım kurallarına uy ve ne anlatacaksan tek mesajda anlat, arka arkaya mesajlar yazma lütfen.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 01:31
Yeni Tribun Liderimiz Ceren1965 Arkadası  tebrik edin..LOL Sen ilk kez bu yıl geliyosun sanırım maclara ceren sopalı dedigin pankartlardan gecen yıl yapıldı.Bu kırmızı polarlara fena sarmıssın komisyonmu alıcaksın yoksaLOLAbicim Biz harbiden Fena suskun kalmısız millet tribune yon vermeye calısıo bide diyosun ki Utanmadan Benim icin Lutfen Sunu bi yapın deneyin Filan.. Komik oluyosun cidden..Ceren kardes sen bizi bırak acık tribunle ilgilen bence..Orayı organize et bizim gibi 1500-2000 kisilik grup seni kesmez bu gazla sen Acıgı iyi costurursun..
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 20:34
emrah senin her yazdığına karşılık veriri seni burda bozardım ama forumun seviyesi düşmesin.senle uğraşacak kadar boş vaktim yok.ayrıca benim yazdıklarım kapı gibi duruyor isteyen istediği şekilde anlar
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 20:51
Pek fazla kesmedim mevzuyu nedir ne değildir diye ama bi eleştiri ve ona verilen yanıtlar vs kızılcıklı to***inin numaratörünü baya bi arttırmış..Eleştiriye her zaman açığız hatta bu şekilde eleştirilere can kurban..Şurda önceden ne tribun liderlerimizin ayakkabı boyacılığı bile yapamayacağı kaldı ne şerefimiz ne eskişehirsporluluğumuz..Yafta üstüne yafta yapıştırıldı vs..Hep sineye çektik bu günlere geldik..Tribun performansımız bana görede zayıf..Çünkü ben Kızılcıklı'nın nasıl bi potansiyeli olduğuna yıllarca canlı tanıklık etmişimdir..Şuanda eski günlerin yarısının yarısı bile yok..Tribun kötünün iyisi ilerleyen zamanlarda dahada düzelicek inşallah..Ama ceren1965 bi yerde haklı yani..Kızılcıklı çabuk yoruluyor..Bunun nedenide genç kardeşlerimizin vs daha yeni yeni bu işlere girmiş olması felan..Küllerimizden tekrar doğduk kızılcıklıda 22 kişi tribun yaptığımız maçlardan adım atacak yer kalmayan bi duruma geldik..Yavaş yavaşta sesimiz güçlenicek eski günlerdeki gibi bir yumruk gibi sahaya etki edecez buna gönülden inanıyorum..Şurda yapılan 2-3 eleştiriye cevab vermek yerine cevabınızı tribunde vermeniz daha mantıklısı bana göre..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 22:17
Yaşım itibari ile Ayder Tribününü pek görme şansım olmadı ama askere gitmeden önce 3-4 yılımı KıZıLCIKLI tribününde geçirdim, ve bizim Eskişehirspor' da gördüğümüz en büyük tribün KızıLCIKLıydı ve tribün grubu olarak şahsım adına en iyi onların olmasını isterim ki İsmini zaten Eskişehir'in bir caddesinde almıştır ve yıllarca orada boğaz patlatmışızdır. Sonra askerlik vs.. geldikten sonra devamlı açık tribüne girdim.En son Gaziantep Belediye ile oynadığımız maçı KızıLCIKLI Tribününde 65liler derneğinin o tarafa doğru üst köşeye yakın bir yere geçtim. Amacım birisine birşey öğretmek kesinlikle değil sadece gördüklerimi söylemek gerekirse bulunduğum yerin solunda 35 yaşında bir abi sağ tarafımda 16-17 yaşları arasında maça beraber gelmiş, 5-6 tane genç vardı. Maç başlamadan futbolcuları teker teker tribüne çağırmaya başladık. Baktım 35 yaşındaki abi bile son sesiyle bağırmaya çalışıyor. Yanımdaki gençler desen onlarda birşeyler yapmaya çalışıyor. Neyse maça başladıktan sonra bir baktım. Yanımdaki abi sustu. Ben elimi kolumu kaldırarak tek başıma bağırıyorum, o ikide bide kafasını sağa sola eğerek benden maçı görmeye çalışıyor. Hadi abi ya dedim. maçtan önce pek bağırıyordun. Dur yaa maç başladı maçı seyrediyoruz demez mi :) Neyse ben tribünü özlemişim bağırmaya devam ediyorum. Birden sesin yarı yarıya kesildiğini farkettim.Zaten bende bir hastalık var ne zaman bir maça gitsem kesinlikle sahayı izlemem, sağa sola taraftarlara bakınırım.Benim bulunduğum sol üst köşede 50 kişi içinde taş çatlasın 5 kişi bağırıyor. Diğer taraflara bakıyorum, onlarda aynı şekilde.. Tribünün başında Kubilay Abi vardı. Ses kesildikçe o bizim bulunduğumuz yerlere daha çok bağırmamız gerektiğini söyledi. Ama sağıma soluma bakıyorum tribün liderlerinden birisi bakınca bağırmaya başlıyor. Tribün liderleri başka yere bakınca yine sesleri kesiliyor. Birde bir çok kişinin playback yaptığını gördüm :) Adam üçlü yapıyor ama sadece yerinden zıplıyor ve ağzından bağırsammı bağırmasammı der gibi sesler çıkıyor.Bir Tribünden 90 dakika aynı performansı beklememiz zaten kesinlikle yanlış ama elde olan şartlarla KızıLCIKLı tribününden  daha güçlü ses çıkacağına eminim..

Maça girişlerde kapıda birisi durup " Kardeşim Burası KzııLCIKLI Tribünü " içeri bağıracaksan gir Bağırmıcaksan başka tribüne gir demesi gerekmiyor mu. Yada tribündeki Eskilerin yada Tribün Liderlerinden bazılarının tribünde belli  köşelere giderek orada bulunan gençlerin susmamasını sağlaması gerekiyor mu.. BeLkide yapılıyordur bilgim yok ama benim girdiğim zaman bunlar yapılmamıştı..

Hee Şimdi Gel de Sen yap demeyin Sakın , hazır konu açılmışken yazayım dedim :))
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 22:50
maçta sağa sola bakınmalar herkeste oluyor.bakın dikkat edin şöyle açıkta neferde kızlcıklıda nerde olursanız olun arasıra bakın millet hepbirbirni kesiyor göz ucuyla yada resmen sağa sola bakıyor hatta üşenmeyip geriye doğru dönüp bakanlarda var acaba nasıl oluyor diyeSmile

Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 22:58
     Kızlıcıklı ne olursa olsun şu anda Eskişehirsporumuzun en iyi tribünü.Herkes biraz daha iyi olsun istiyor.Taklit besteler benim de canımı sıkıyor ama birçok da özgün beste var bunların yanında.Eksik kaldığı nokta açığı yönlendirmek.Bu işi fazla iyi yapamıyor.Ha açığın hiç mi suçu yok.Suç ben ve benim gibi açık taraftarında ama bunu düzeltebilmek bir nebze de olsa Kızılcıklınn elinde.
    Bir de deyinmeden edemeyecem eski bir Kızılcıklı üyesi olarak.Kızılcıklı bir cadde ve caddenin çevresinin ismi.İçinde başka mahallelerin tayfası olması çok saçma.İlla ki oralardan da insanlar gelecek tribüne ama bilmemne tayfa gibi isimler olmamalı.Kızılcıklı zaten bir semt.
     Eski günlerine dönme yolunda mesafe kateden tribüne başarılar dilerim.
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 23:08
Alıntı yapılan esesesin

Kızılcıklı bir cadde ve caddenin çevresinin ismi.İçinde başka mahallelerin tayfası olması çok saçma.İlla ki oralardan da insanlar gelecek tribüne ama bilmemne tayfa gibi isimler olmamalı.Kızılcıklı zaten bir semt.

İlginç bi bakış açısı..Şuan türkiyede bütün tribunlerin en büyük yarası bu semtçilik olayı..Fakat Kızılcıklı tribununde böyle bişey yok...Yıldıztepelisi gültepelisi gökmeydanlısı vs hepsi bi arada eskişehirsporu destekliyor..Zaten Tayfa adı altındada Gökmeydan Tayfa dışında başka bi tayfa yok..Buda mahallenin gençlerinin birleşip kafasına göre gökmeydan tayfa olalım biz demesiyle kurulmuş bi tayfa değil..Gökmeydan Tayfa içinde her mahalleden arkadaşımız var..Kelimelere dikkat edelim yani..İsimleri silebirsinde bu tribune verilen emekleri silemezsin..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 23:38
bakın bi kere sakaryaspor ne yapmış gitmiş bilmem nerenin bizonunu tatnkasını sonrada düzeltip tatanga yapmışlar enson.ben sakaryalı olsaydım tribünün adını çark tribünü koyardım.ve imza olarakta asla çark etmeyiz gibi bişey bulurdum.
biz ne yapmışız şehrimizin en güzel caddelerinden birinin adını vermişiz.bence en güxelini yapmışız.çokda mantıklı olmuş.şimdi buraya daha doğrusu bu tribüne eskişehirin her mahellsinden kişi gelebilir.bu önemli değil.önemli olan tribünde tek ses olmak.bu tribüne sahip çıkmak.ne mutlu türküm sözü varya aynı onun gibi ne mutlu kızılcıklılıyım diyene olayı.orda toplanmak orda beste yapmak orayı eskişehirsporun kalesi yapmak gibi çok güzel değerler olabilir orada.orası bir tribünün dışında yaşam şekli olması lazım.bence .ama herşeyden önemlisi bu yaşam şeklinin yönünü eses sevgisi vermeli
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2008 saat 23:41
Alıntı yapılan KraL_KızıLcıkLı

Alıntı yapılan esesesin

Kızılcıklı bir cadde ve caddenin çevresinin ismi.İçinde başka mahallelerin tayfası olması çok saçma.İlla ki oralardan da insanlar gelecek tribüne ama bilmemne tayfa gibi isimler olmamalı.Kızılcıklı zaten bir semt.

İlginç bi bakış açısı..Şuan türkiyede bütün tribunlerin en büyük yarası bu semtçilik olayı..Fakat Kızılcıklı tribununde böyle bişey yok...Yıldıztepelisi gültepelisi gökmeydanlısı vs hepsi bi arada eskişehirsporu destekliyor..Zaten Tayfa adı altındada Gökmeydan Tayfa dışında başka bi tayfa yok..Buda mahallenin gençlerinin birleşip kafasına göre gökmeydan tayfa olalım biz demesiyle kurulmuş bi tayfa değil..Gökmeydan Tayfa içinde her mahalleden arkadaşımız var..Kelimelere dikkat edelim yani..İsimleri silebirsinde bu tribune verilen emekleri silemezsin..

yani çocuklar bakıyorumda şöyle bir,
o kadar boş muhabbetlerle ve atışmalarla geçiyor ki burdaki mesajlar,konu konuluğundan çıkıyor..hele hele bu tip mesajlar hepten kirlilik yapıyor bu topiğin içinde..yani şu kızılcıklı ile ne alıp veremediğiniz var anlamak gerçekten zor..hiç birşey bulunamaz ise böyle gereksiz bir mesaj düşülüveriyor,ve ardından 10-15 mesaj sırf bu mesajın tartışması ile geçip gidiyor..

kızılcıklı tribününü kuran kişi tatar mustafadır,neden bunun adını kızılcıklı kurdun diye gidilip ona sorulması lazım..sadece kızılcıklıda oturulması mı gerekiyor yani?..nefere giden kişininin de anlam gereği asker mi olması lazım?.. yada altes'e giden kişinin anlam gereği prensesin kız kardeşi mi olması lazım?..gerçekten komik..böyle gereksiz mesajları yazmanın bir faydası olmadığı gibi bu mesajlara yanıt vermeninde bir getirisi yoktur kızılcıklıya..bu topikte kızılcıklının faaliyetlerini,yapacak iseniz toplantılarınızı,maç organizasyonlarınızı ve projelerinizi paylaşın birbirinizle..gerekli gereksiz her mesaja,özlelikle size anlamsız gelen bu tip mesajlara hiç cevap yazmayın daha iyi..kızılcıklı tribünü geri sayıma şimdiden geçmeli ve mayıs ayı ile birlikte akıl almaz yeniliklere imza atmak için şimdiden kolları sıvamalıdır..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır