eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 21:55
Alıntı yapılan sivri74

kaleci taransfer edildi diye hakanı boşuna almasınlar .
hakan bence cenk'tende daha iyi kaleci değil.madem öyle cenki neden gönderiyorsunuz komik duruma düşmek üzereyiz.

Sizin kaleye geçme ihtimaliniz Hakan'ın gelmesinden daha yüksek ihtimal boşuna yazarak parmaklarınızı yormayın.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
eskieskies Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 21:57
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan sivri74

hakan bence cenk'tende daha iyi kaleci değil.madem öyle cenki neden gönderiyorsunuz komik duruma düşmek üzereyiz.

Sizin kaleye geçme ihtimaliniz Hakan'ın gelmesinden daha yüksek ihtimal boşuna yazarak parmaklarınızı yormayın.

Sakarya'nın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 21:57
Müjdat Bey, bir de Murat Şahin ile Yavuz Eraydın isimlerinin kale için şanslarını yorumlasanız! Gerçekten bu yönde girişim var mı?
Yukarı
tolgaeses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 21:58
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan sivri74

Sonuna kadar katılıyorum bu takıma hakanın gelmesi imkansızdır nebi başkan asla almaz onu bu takıma onun için hakan bu takımda top oynayamaz baskan takımı bırakmadıgı surece..
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:03
bılıyorum bır cok kısı farklı yerlere cekecek konuyu ama ben yıne yazmak ıstedım zaten cok fazlasıyla ıkılı tartısmalar yasandı cogu konuda ama hıc bır yorum yapmadan kalecı hakanı calısmıs oldugum espark alısverıs merkezının asansor bolumunun orada gordum yanı eskısehırdeydı hatta yanına gıdıp konusmayı cok ıstedım fakat asırı yogunluktan onu da yapamadım.yanı tam tarıhını hatırlayamıyorum ama (cunku asırı yogunum dedıgım gıbı) yaklasık maksımum      3-4 gun onceydı gorusum onu.bunu belırtmedım ama dedıgım gıbı yorum yapmadan yazıyorum bunu yenı.umarım hereye bır acıklık getırır yonetımımız bır an once... 
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
ESCOBAR Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:06
yavuz ve murat şahin ikisi de yerinde transfer olur,bizim kimyamıza da uyar...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:09
Alıntı yapılan ilkertunes

bılıyorum bır cok kısı farklı yerlere cekecek konuyu ama ben yıne yazmak ıstedım zaten cok fazlasıyla ıkılı tartısmalar yasandı cogu konuda ama hıc bır yorum yapmadan kalecı hakanı calısmıs oldugum espark alısverıs merkezının asansor bolumunun orada gordum yanı eskısehırdeydı hatta yanına gıdıp konusmayı cok ıstedım fakat asırı yogunluktan onu da yapamadım.yanı tam tarıhını hatırlayamıyorum ama (cunku asırı yogunum dedıgım gıbı) yaklasık maksımum      3-4 gun onceydı gorusum onu.bunu belırtmedım ama dedıgım gıbı yorum yapmadan yazıyorum bunu yenı.umarım hereye bır acıklık getırır yonetımımız bır an once... 

Zaten Hakan isminin gündeme gelmesi rastlantı değil. Hakan Eskişehir'e gelmiş halkla ilişkiler çalışmalarına kaldığı yerden devam etmeye başlamış bu açık ve net anlaşılıyor zaten. Yerel basınımızda da Hakan'ın çok kankası var, ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorlar. Metin Hoca Sergen'in nazını kaprisini çekmiyor, Hakan'ınkini hiç çekmez. Olmayacak dualara amin demeyi bırakalım artık hep beraber. Nebi Hatipoğlu kulüp başkanı oldukça, Metin Diyadin bu takımın hocası oldukça Hakan Eskişehirspor'a gelemez.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
tolgaeses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:10
Şu bir gerçekki hakan bu takımdan haksız olarak gönderildi. başkan ve hakan arasında özel bir meseleden dolayı. hakan harcandı yani. unutmayalım ki hakan bizi a ligine cıkaran futbolcularımızn en basında gelir bence o herkezden cok eses li onun için hakan rahmetli sinandan sonra eses in en iyi 2 kalecisidr ona minnet borcumuz var unutmayalım. ben bır eses li olarak hakanı cok sevyrm hemde cokkk her takımdada onun basarılı olmasını ıstyrm o adam gıbı bır adamdııı tskrler hakan hersey ıcın senı hala cok sevyrzzzz
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:14
Alıntı yapılan tolgaeses

Şu bir gerçekki hakan bu takımdan haksız olarak gönderildi. başkan ve hakan arasında özel bir meseleden dolayı. hakan harcandı yani. unutmayalım ki hakan bizi a ligine cıkaran futbolcularımızn en basında gelir bence o herkezden cok eses li onun için hakan rahmetli sinandan sonra eses in en iyi 2 kalecisidr ona minnet borcumuz var unutmayalım. ben bır eses li olarak hakanı cok sevyrm hemde cokkk her takımdada onun basarılı olmasını ıstyrm o adam gıbı bır adamdııı tskrler hakan hersey ıcın senı hala cok sevyrzzzz

Hakan konusu bence artık kapansın,bide bu başlık altında.Sizin düşüncenize göre haksız,bana göre haklı gerekçelerle gönderildi.Bu konu çok tartışma çıkarır.Smile
Lütfen Hakan'ında bu zamanda klübe transfer olma ihtimali olmadığına göre bu başlık altında konuyu kapayalım.Hakan hepimizde olduğu gibi hafızamızda güzel anılarda kalsın.

Yavuz Eraydın Bursaspor'dan ne zaman ayrılmış?Hiç bi yerde böyle bir haberle karşılaşmamıştım.İyi bir transfer olur bence.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 22:15
   Gülerim Rahmetli Sinan'dan sonra ES-ES e gelmiş  en iyi kaleci Hakan dır  anlayışınıza Zalad,Tanoviç Ömer  ve şu an aklıma gelmeyen 1-2 isim daha hepsi süper kaleci idi deyim yerindeyse süper ligin klas kalecileri idi.Bu taraftar ne futbolcular gördü böyle 2B klasındaki kalecileri oyuncuları ısıtıp getirmeyin önümüze
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır