eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 28.Hafta Yeni Malatyaspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 525354
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2017 saat 10:42
Alıntı yapılan furemen

Demek ki uçakla götürücen deplasmana

maç hakkındaki en doğru tespit

bir de kurban kesme var. onu da ES geçmeyelim
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2017 saat 10:51
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan grezores

ben sevinemiyorum abi böyle saçma gol yenmez ya. 4 5 fark atacakken rakip 10 kişi kalmışken milletin ağzına laf veriyoruz ayıptır ya.

iyi yanı bu maç onlara yıkım oldu özgüvenleri kayboldu. iç saha maçları seyircisiz olacak fikstürleri de zor. kart cezalıları da oldu. yalnoız bu akıllılar maçı istanbul'da oynatmaya kalkmazlar inşallah.

gö.tepe maçını istanbulda oynamaya kalkarlarsa hem tribünde hem sahada yenilirler. ayrıca eren tozlunun cezalı olması, bu maçın moral bozukluğu ve giresunun ads maçını 10 dk da çevirmesi ile kazandığı moral ile bu hafta da malatya 0 çeker diye tahmin ediyorum. biz de sivası yenersek yukarısı iyice karışır ve fikstür avantajıyla şampiyon oluruz.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
Kudret222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Kudret222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2017 saat 11:32
Kim ne derse desin, bu maçı Mustafa Hoca aldırdı. Nihayet yıllar sonra bir kırılma maçını aldığımızı gördüm. Bu işi başaracağız, Mustafa Hoca'ya güveniyorum.
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2017 saat 12:47
Alıntı yapılan Ahmet

Alıntı yapılan CK_26

Yalniz Eskisehir e gelen herkesi iyi misafir ediyorsunuz adamlar birak misafir etmeyi ananiza avradimiza kufur ediyor. Hic zorunuza gitmiyor mu arkadaslar? Sadexe malatya icin demiyorum

Yanlış anlamayın ama bu yorumdan şunu anlıyorum. Biz de burada önümüze gelene ana avrat küfredelim. Ondan sonra ceza alalım. ADS maçındaki gibi tribün cezası, o da kesmez para cezası da alalım. Nasılsa kulüpte para bok gibi mi diyorsunuz?
Bana göre küfretmek acizliktir. Siz karşınızdakine aynı şekilde cevap verirseniz onun seviyesine inersiniz. Dediğim gibi bu benim düşüncem kimseyi bağlamaz. Tercih size ait. Bu arada unutmadan küfretmeyi düşünenler de başkasının yerinde maç izleyip küfrederek ceza almayıp sonraki maça gireceği için seviniyor ya. Bu kişiler nasıl bir ruh haline sahipler acaba...

Küfür edelim demiyorum gelenlere ona gore muamele yapalim diyorum olmadi carsida pazarda uyaralim gezenleri kufur etmesinler
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2017 saat 14:04
Alıntı yapılan Sergüzeşt

Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan grezores

ben sevinemiyorum abi böyle saçma gol yenmez ya. 4 5 fark atacakken rakip 10 kişi kalmışken milletin ağzına laf veriyoruz ayıptır ya.

iyi yanı bu maç onlara yıkım oldu özgüvenleri kayboldu. iç saha maçları seyircisiz olacak fikstürleri de zor. kart cezalıları da oldu. yalnoız bu akıllılar maçı istanbul'da oynatmaya kalkmazlar inşallah.

gö.tepe maçını istanbulda oynamaya kalkarlarsa hem tribünde hem sahada yenilirler. ayrıca eren tozlunun cezalı olması, bu maçın moral bozukluğu ve giresunun ads maçını 10 dk da çevirmesi ile kazandığı moral ile bu hafta da malatya 0 çeker diye tahmin ediyorum. biz de sivası yenersek yukarısı iyice karışır ve fikstür avantajıyla şampiyon oluruz.

Karissin yukarisi. Hatta bizim mactan sonra Sivasda maclarini alsinki, son hafta Malatya karsisina iddiali ciksinlar. Malatya ile aralarinda 3 puan fark kalirsa Final maci olur, belki buda bizim isimize yarar, eger o güne kadar sallantida olursak.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı Ahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2017 saat 20:35
Alıntı yapılan CK_26

Alıntı yapılan Ahmet

Alıntı yapılan CK_26

Yalniz Eskisehir e gelen herkesi iyi misafir ediyorsunuz adamlar birak misafir etmeyi ananiza avradimiza kufur ediyor. Hic zorunuza gitmiyor mu arkadaslar? Sadexe malatya icin demiyorum

Yanlış anlamayın ama bu yorumdan şunu anlıyorum. Biz de burada önümüze gelene ana avrat küfredelim. Ondan sonra ceza alalım. ADS maçındaki gibi tribün cezası, o da kesmez para cezası da alalım. Nasılsa kulüpte para bok gibi mi diyorsunuz?
Bana göre küfretmek acizliktir. Siz karşınızdakine aynı şekilde cevap verirseniz onun seviyesine inersiniz. Dediğim gibi bu benim düşüncem kimseyi bağlamaz. Tercih size ait. Bu arada unutmadan küfretmeyi düşünenler de başkasının yerinde maç izleyip küfrederek ceza almayıp sonraki maça gireceği için seviniyor ya. Bu kişiler nasıl bir ruh haline sahipler acaba...

Küfür edelim demiyorum gelenlere ona gore muamele yapalim diyorum olmadi carsida pazarda uyaralim gezenleri kufur etmesinler

Özür dilerim. Ben yanlış anlamışım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 525354

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır