eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 8.Hafta Göztepe A.Ş. - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 09:09
Alıntı yapılan UrasAren

Alıntı yapılan 26ss26

1-Penaltıda kaleci önde, atış tekrar edilmeliydi
2-Meye nin pozisyonu penaltı.
3-meye nin son dakika pozisyonu faul kırmızı kart.
4-yediğimiz golde korner değil aut olmalıydı.
5-golden sonra forma çıkaran adam sarı kart görmeliydi.

6- Hürriyet'in kaşı açıldığı pozisyonda defalarca dirsek vuran Göztepe' li kırmızı görmeliydi.

1. Golleri ofsayt değilmiydi
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 09:20
Alpay Özalan: Başkan 'takımı çek' dedi. Sahaya birkaç seyirci atladı, güvenlik nedeniyle takımı sahadan çektik.

Temsilci ve hakemin isteği ile sahadaki yerimizi aldık. Bu defa hakem sahaya çıkmadı. Talimatlara aykırı bir hareket yapmadık

İzmir Emniyet Müdürlüğünde görevli polisler, futbolcularımıza Jop ile vurdu. Bu anlar kamera kaydında var.

Saldırıya uğrayan futbolcularımız ve Başkanımız şuan savcılığa suç duyurusuna bulunmaya gittiler
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 09:21
Olay böyleyse durum sandığımızın ötesinde çok vahim.
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskisehir
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 09:36
Yapabilecek bi arkadaş maç boyunca yapılan hataların videosunu hazırlasa çeşitli mecralarda paylaşsak...
diğer taraftan evet takım soyle boyle ama gecen sezon bu sezon hep bizim aleyhimize mi calısır bu hakemler!!! inanın macı izlerken takıma, semihe, alpaya, şuna, buna kızarken farkettim ki bize karşı hakem hatalarına ben tepki vermiyorum... o kadar normal geliyor ki, o kadar alıştırılmışız ki!!
Be proud - Raise your voice - You are part of ANATOLIAN RESISTANCE to byzantium.
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 09:44
Akşam Stadyum programında Ersin DÜZEN denilen herif diyorki işte göttepe çok baskılı oynadı galibiyeti haketti onların galibiyetine gölge düşmesin dedi.İyide be güzel kardeşim haksızlığa uğrayan biziz göttepe değil sen hangi akla hizmet göttepeyi kolluyorsun birde diyorki benim eskişehirle gönül bağım var olmasın Ersin DÜZEN bizimle gönül bağın olmasın defol git..Sadece doğruyu söyle bizim göttepeyle yada başka bir takımla işimiz yok bize yapılan haksızlıklara isyan ediyoruz..
Yukarı
esescanba Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esescanba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 10:02
saha olayları taraftarın sahaya girmesi , sahaya yabancı madde atılmasından dolayı es es takımı sahadan çekildiği için bence es es in 3-0 maçı alması gerekir.iyi savunma hazırlayıp, görüntüleri federasyonun gözüne sokmak lazım.bırakın kötü yorumları herkese bizim mağdur olduğumuzu saha olayları sebebi ile takımın sahadan çekildiği ve 3 puanın bizim olması gerektiğini anlatalım.
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 10:26
Yav arkadaş tutturmuşlar talimatlar şöyle böyle işte 3-0 hükmen yenik işte 3 puan silme iyi tamamda be arkadaş şu durumda haksızlığa uğrayan katliama uğrayan biz birde üstüne cezamı yiyeceğiz peki bu talimatlar neden haksızlığa uğrayan takım hakkında talimat vermemiş hem hakkımız yenilsin hemdecezayı biz yiyelim inanılır gibi değil hazmedemiyorum çıldırıcam arkadaş...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 10:28
Alıntı yapılan Frigyalı_26

Akşam Stadyum programında Ersin DÜZEN denilen herif diyorki işte göttepe çok baskılı oynadı galibiyeti haketti onların galibiyetine gölge düşmesin dedi.İyide be güzel kardeşim haksızlığa uğrayan biziz göttepe değil sen hangi akla hizmet göttepeyi kolluyorsun birde diyorki benim eskişehirle gönül bağım var olmasın Ersin DÜZEN bizimle gönül bağın olmasın defol git..Sadece doğruyu söyle bizim göttepeyle yada başka bir takımla işimiz yok bize yapılan haksızlıklara isyan ediyoruz..

göztepe kötü oynamadı . ben son dakikaları gol yiyeceğimizi tahmin ettiğimden izleyemedim. kapadım tv yi. nitekim açtığımda 90 + 3 olmuş, golü yemiştik.

alpay bu takımı yönetemiyor. iyi futbol oynatamıyor. işi bilen bir hoca olsaydı bu kadroya şimdiye kadar en az 19- 20 puan aldırırdı.

üstelik önümüzde zor bir fikstür var. daha sivas , malatya, a.demir gibi takımlarla oynayacağız. oynanan oyun alınan skorlar umut verici değil. dünkü olaylar olmasa düşe kalka ligin ilk yarısına kadar zirveden çok uzaklaşmayız diye düşünüyordum. ama dünden sonra tahminim, alınacak -3 puan cezasıyla da birlikte bu takım ancak ilk 6 için oynayabilir
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 10:31
Hakemin maçı katlettiği kesin ama sahadan çıkmanında bir cezası var. Yukarıdaki sözlere katılıyorum. Nasıl sahadan çekilmenin cezası var ise bu hakemin maçı katletmesininde bizim lehimize bir cezası olmalı. Hakemin 3-5-10 maç dinlendirilmesi beni ilgilendirmiyor. Bizim lehimize olan bir şey de olmalı ama sanırım böyle bir şey yok. Umarım en az ceza ile kurtuluruz.
Her zaman her yerde
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 10:54
Bırakalım onu bunu
3 puan 5 puan değil derdimiz,
uğradığımız haksızlığa

KENETLENEREK DUR DİYEBİLİRİZ...

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır