eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 2 - Beşiktaş : 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 73>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 23:41
oh sonunda ya,kasımpasayıda yenelim artık yeter lan :D:D bagırmak istiyorum inan allaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 23:42
Allahım sen bize bjk galibiyeti gösterdin ya şükürler olsun:)
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 23:45
Müthiş bir mücadele örneği gösteren takımımızı,çok akıllıca bir taktikle takımımızı hazırlayan Bülent Hocayı.bu kadar soğuk havaya rağmen tribünleri dolduran taraftarlarımızı kutlarım.Herkes görevini yapınca başarıda kaçınılmaz oluyor.Devamı Kasımpaşa maçına.
Yukarı
ACMILAN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ACMILAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 23:45
Alıntı yapılan emredir26

AC MİLAN kardeşim açıkla şu kadroyu artık...Wink

kusura bakmayın bugun maça daldık herşeyı unuttukTongue

sonu guzel oldu ama
BALTALARI GÖMDÜK AMA YERLERİNİ UNUTMADIKK..
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 23:49
En son eziktaşı yendiğimizde 15 yaşındaydım. Çok şükür ölmeden gördüm yendiğimizi    bu mutluluğu bize yaşatan herkese teşekkürler
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 23:49
İki senedir beşiktaş a en kötü zamanında yenildik. 2-0 öne geçtik yenildik. Şansızlık denildi Rıza Hoca ne yapsın denildi. Görülüyorki beşiktaşa karşı  yenilgile şansızlık değilmiş. O günlerde bizlerin yazdıklarını eleştirenler bugün özür dileyecekler mi?
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 23:51
                                         BEŞİKTAŞIN SUÇU NE Big%20smile 
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Darkroques61 Liste gör
Yazar

-
Yer: Trabzon
  Alıntı Darkroques61 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 23:51
Tebrikler Eskişehirspor. En kötü 1 puan alacağınıza zaten inanıyordum..

3 puan daha güzel oldu..
Karadeniz Fırtınası | Since 1967
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 23:52
galip gelmek her zaman güzel, 3 puanı sonuna kadar hakederek kazanmak da çok güzel ama beceke yi yenmek herhangi bir galibiyet den ve 3 puan dan çok daha fazlasıydı benim için,uzun zamandır hiç bu kadar mutlu ayrılmamıştım stadtan.Bütün futbolcularımızın ayaklarına saglık.
Bu arada 'beşiktaşın suçu ne?' :)
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2010 saat 23:52
Alıntı yapılan atlantis_es

İki senedir beşiktaş a en kötü zamanında yenildik. 2-0 öne geçtik yenildik. Şansızlık denildi Rıza Hoca ne yapsın denildi. Görülüyorki beşiktaşa karşı  yenilgile şansızlık değilmiş. O günlerde bizlerin yazdıklarını eleştirenler bugün özür dileyecekler mi?

Üstad her maç sonrası mesajlarında bir Rıza Çalımbay geçiyor bırak artık yorgan gitti kavga bitti... Galibiyetin tadını çıkar... Dikkat edersen 2 sezondur değil 30 senedir yenemediğmiz bir takımı yendik...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 73>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır