eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Online Durum: Offline
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:33

offf offf....

beş değil onbeş transferde yapsak oyun stilimiz hep aynı hep aynı.. bi yerde yanlışlık var ama nerede?bir ara bankasya ligindeki  maçlarmızdan birini oynuyormuşuz geldi bana..

bir türlü oyun açamıyoruz,bir türlü kanatları çalıştıramıyoruz..bir tanede rakipi maymun edecek şöyle bir ters pas yapacak adamımız yok.. varsa bile ne hocanın taktiğinde var nede topçuların aklında.. topu şişir allah şişir.. 

kimse kendisinden bahsetmemiş fakat ben bugün erkanıda beğendim sayılır tamam bir kaç acemice hareketi oldu fakat oynadıkça ve bu taraftarada alıştıkça daha iyi olacak inşallah..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:35
Berbat bir oyun ama sonuç güzel. Yeni transferlerinde takıma katılmasıyla önümüzdeki maçlarda iyi oynarız inşallah.
ESES
Yukarı
esesliahmet2695 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Unutulmazsoy
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesliahmet2695 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:37
Alıntı yapılan tepebaşılı26

offf offf....

beş değil onbeş transferde yapsak oyun stilimiz hep aynı hep aynı.. bi yerde yanlışlık var ama nerede?bir ara bankasyadaki ligindeki  maçlardan birini oynuyormuşuz geldi bana..

bir türlü oyun açamıyoruz,bir türlü kanatları çalıştıramıyoruz..bir tanede rakipi maymun edecek şöyle bir ters pas yapacak adamımız yok.. varsa bile ne hocanın taktiğinde var nede topçuların aklında.. topu şişir allah şişir

ben ugün erkanıda beğendim sayılır tamam bir kaç acemice hareketi oldu fakat oynadıkça ve bu taraftarada alıştıkça daha iyi olacak inşallah..
İleriki oyuncularımız ümit mehmet bülent  erkan.10 numarada oynayan futbolcumuz olmadığı için oyun stilimiz hep aynı..Sezerinde takıma katılmasıyla herşey düzelecek inşallah..
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:39
Alıntı yapılan olumune_eses

Ya biz soğuktan donduk manisalı tarzanlar üstlerini çıkardı bilmiyorlarki gariplerim esesin ayzı bi çarparsa adamı düzelemezler LOL LOL
o tarzanlar iflah olmazlar artık ünal abiBig%20smile
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:43
Alıntı yapılan SeVdAm EsEs

Ya biz soğuktan donduk manisalı tarzanlar üstlerini çıkardı bilmiyorlarki gariplerim esesin ayzı bi çarparsa adamı düzelemezler LOL LOL
mactan önce iyi çekim yapmıslar sanırım:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:45
ana sayfada sarı kart gören oyuncularımız yazılmış haftanın maçı bölümünde. fakat eksik. 90+4te ümit karan da sarı kart gördü. düzeltilirse iyi olur.
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:45
Kötü oyunda olsa eksik kadro ile 3 puanı almak çok ama çok önemli
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:46
erkan zengin çok gereksizdi ilk 11 de sahya çıkarması yanlıştı çıkınca  bide caner girince rahatladık
hakemse rezalatti trabzon bölgesindendiler bizi avrupa kupasına gidersek trabzon gidemiycek diye zannımca saçma fauller çaldı açıktaki yan hakemlerde ötüydü ilk yarı ümitin pozisyonu ofsayt değildi yan hakem bayrak kaldırdı yani maç ilk yarı bitecekti
ikili mücadele pozisyonlarında hakem hep manisa lehineydi kaptan ümitin itirazları hep haklıydı
ama ümit biraz daha oyunu takip edip hareketli olsa en az 2 tane atardı yani ona öyle paslar atıldı!
hakemin kötü yönetimi bülent ve ümitin oyununu etkisizleştirdi kimse hakemin etkisi yok demesin bal gibi de kötü etki ettiler zaten taraftarımızdan etkilenmediğini göstermek için hakem zevatları hep komplekse girip saçmalıyorlar Angry hakem dediğinin psikoloji düzgün olacak

mehmet iyi başladı teşekkürler...
veysel sarı güçlü ve mücadeleciydi beğendim
alper çok akıllı ve teknik az daha güç lazım süper olacak
va tabi maçın kahramanı tabiiki İVEŞA idi her zamanki gibi süperdi.
yeni transferlerle artık bu takım avrupa kupasına katılacak dereceyi alır artık açıkça görünüyor iyi yoldayız sevinçliyim
trabzon bölgesinden hakem istemiyorum yönetim sizde dikkat ediniz haksızmıyım?
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
melihes26 Liste gör
Yazar

Melih Eken
  Alıntı melihes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:46
Tek düşündüğüm soğuktu acıkta donduk hele bide pozisyonları kaçırınca iyice çıldırdıydım bi ara ama olsun galip gelmek önemli olanç
İzmir EsEs
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:49
Alıntı yapılan SeVdAm EsEs

Sadece kendilerini dikkat çekmek için yaptılar
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,439 saniyede hazırlanmıştır