eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
Online Durum: Offline
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 23:44

Otelde 3 kişi YoungBoys'lu olarak izledik maçı ve inanılmaz eğlenceliydi.Bir takım anca bu kadar parasıyla rezil olabilir.Aynı başarıyı diğer ikisinden de bekliyorum.Fener inşallah toplayamaz takımı da bize de eğlence çıkar.

Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 23:44
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Ben zaten desteklemem de , Fenerbahçe taraftarına acıyorum. Bu kadar ruhsuz oyuncular varken nasıl sabrediyorlar hala.
  o stadın bir çoğu başarının kölesi yada isim transferlerin destekçisi olmuş. yarın büyük paralara isim bi adam alırlar 3 hafta daha süt liman yaşarlar sonra gene acı gerçekler.

madde bağımlısı gibi bu istanbul taraftarı. öncelikli hedef birbirini yenmek olmuyorsa ligte bişeyler yapmak. sezon başında en pahalı en basının dikkatini çeken isimleri getirmek. sonuçta ellerinde bu kadar çabaya ve harcanan paraya ellerinde bir 0 var.

anadoludan şampiyon çıkınca ben düşünmüştümki bu işler çok daha ucuza oluyormuş diye düşünsenler ve ona göre takım kursunlar ama onlar tam tersine daha fazla para harcamayı uygun gördüler. ne diyelim allah geride kalan 3-5 bin gerçek taraftarlarına sabır versin.

çok güzel bi yorum arkadasım...
Yukarı
gordion26 Liste gör
Deneyimli Yazar

....
  Alıntı gordion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 23:45
bu arada kadıkoyden gol haberi mi var? iki iki. iki iki. ilk yarı iki, ikinci yarı iki...
12 ganyanı vardı... :)

Kod
    Maçlar
Tahmin
Oran
İ.Y/M.S
Sonuç
Maç Tarihi
537
Fenerbahçe - Young Boys
İlk%20Yarı%20/%20Maç%20Sonucu 2/2
12,00
0-1/0-1
04/08/2010 Çar, 21:15
539
Salzburg - Omonia
Maç%20Sonucu 1
1,50
3-0 / 4-1
Resmi sonuç bekleniyor
04/08/2010 Çar, 21:30
552
Ofk Beograd - Galatasaray
Maç%20Sonucu 1
4,50
..-.. / ..-..
Başlamadı
05/08/2010 Per, 18:00
571
Beşiktaş - Plzen
Maç%20Sonucu 2
11,00
..-.. / ..-..
Başlamadı

05/08/2010 Per, 21:00
Hani Simsekler Cakar Pesinden, İşte Oyle Birsey...
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 23:47
tek maca kaldim feneri 6 oranindan listeme eklemiştim,futboldan anlamadıgım icin mac sonucu neyim oynamiyorum ama fenerin yenilcegini tahmin etmek icin futboldan anlamakta gerekmiyor:)) sen olmasan EsEsim bu futbolla alakam olmazdı
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 23:48
ben hiç üzülmedim üzülmemde milyon dolarlar harcayıp bu kadar isteksiz kötü futbol oynamak en başta Türk milletine haksızlıktır,o beş para etmez yabancılara verdikleri paraları kendi evlatlarına harcasalardı durumları bundan kötü olmazdı bence,sadece febe için değil diğer sözde büyükler içinde geçerli bu,bizim futbolumuzda en büyük eksiklik yönetici eksikliği,
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 23:52
Tebrikler bursaspor,köşeyi döndüler resmen.artık şu ülke puanı yalanını söylemekten vazgeçelim.milyonlarca euroluk bütçeleri ile ülkemizi yeteri kadar rezil ediyorlar.bunlara avrupa kupalarına destek vermektense kendi takımımıza odaklanıp biraz daha destek verelim.verelimde ülkemiz avrupada nasıl temsil edilir görsün semt takımları.hem ben bu destek olayını tam idrak edemiyorum.nasıl yani şimdi misal fener-genç oğlanlar maçında fener gol atsaydı sevinecekmiydik,yada eleseydi??kendimi düşünemiyorum,yada mazisini tarihini bilen herhangi bir Eskişehirspor taraftarını :))) Böyle birşey görsem heralde gözlerime inanamam.Dünyanın sonunun geldiğini felan düşünürüm :)))
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 23:58
Sıra Beşiktaş' ta olsun. Quaresmalar, Gutiler ve yeni almayı düşündükleri yıldız forvette ellerinde patlasın. Avrupa Şampiyonluğu istiyorlarmış bu sene daha ilk turdan elenirlerse ne güzel olur Big%20smile
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 00:04

Biz olacaktıkki,yılların verdiği avrupa özlemiyle,hırsla,şarkılarla,dualarla buldozer gibi yerle bir ederdik

Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 00:08
Alıntı yapılan esesim_hasretim

artık şu ülke puanı yalanını söylemekten vazgeçelim.
Keşke bir yalana inanıyorlar diyebileceğim birşey olsaydı bu, içlerinde küçücükte olsa bizanslı olanların bizansı tutmak için bir bahanesi başka birşey değil. İnşallah diğer takımlarımızda kazanır bugünkü gibi.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 00:09
Young Boys'taki oyuncuların değerini toplasan Eskişehirspor'dan az değeri..Fener'in yerinde biz olsaydık demeden edemiyor insan, sadece taraftar aldırırdı maçı.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,549 saniyede hazırlanmıştır