eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 16:54

Yusuf ikna edildi

Trabzonspor, Bursaspor'un tecrübeli kaptanı Yusuf Şimşek ve Gaziantepspor'da bu sezon yıldızı parlayan Tabata'yı kadrosuna katmayı çok istiyor.

Bu iki isim için önümüzdeki günlerde kulüplerine resmi teklif yapmaya hazırlanan yönetim kurulunun futbolcuları ikna ettiği iddia edildi.

BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 16:54

Yusuf ve Sercan açıklaması

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Trabzonspor'un istediği Yusuf Şimşek ve Fenerbahçe'nin istediği Sercan Yıldırım hakkında konuştu.. İyi futbolcunun taliplisinin her zaman olacağını belirten Yazıcı, "Bugünkü şartlarda hayır diyorum. Gönlüm Bursaspor'da kalmalarından yana" diye konuştu

Lig TV'de yayınlanan 'Futbol Gündemi' programına katılan İbrahim Yazıcı'nın açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:
"İyi futbolcuların taliplisi her zaman olur. Gelen teklifler oldu ama resmi bir şey olmadığı için hayır dedik. Bugün için olur gibi görünmüyor. Bizim de eksiklerimiz var. Bugünkü şartlarda hayır diyorum. Açık kapı da bırakmak istemiyorum. Yusuf’tan çok şey bekliyoruz. Futbolu burada noktalasın istiyoruz. Taraftarla da iç içe bir futbolcumuz. Sercan’a yurt dışından da teklifler var. Sadece Fenerbahçe’den değil. Fenerbahçe’den resmi bir teklif gelmedi. Bugün için gitmesi gündemde yok. Benim gönlüm Bursaspor’da kalmasından yana. Ama yarın ne olur bilmiyorum. Bizim de gerekli yerlere takviye yapmamız lazım bunun için çalışıyoruz."

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 17:00

Son Dakika ŞOK

Bursaspor yönetim kurulu üyesi S.M ve beraberinde 10 kişi ihaleye fesat karıştırmak ve nitelikli dolandırıcılık suçlarından gözaltına alındı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi cumhuriyet savcılığınca yürütülen soruşturma doğrultusunda, Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Mali Büro Amirliği ekipleri, Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi müteahhit S.M. ile Bursa'da faaliyet gösteren bir temizlik firmasının ortaklarından B.O'nun da aralarında bulunduğu 10 kişiyi gözaltına aldı.

Çorlu Belediyesince düzenlenen bir ihaleye fesat karıştırdıkları iddia edilen zanlıların akşam saatlerinde bu ilçeye gönderileceği ve burada adliyeye sevk edileceği öğrenildi
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 17:04

''Git denmedikçe Bursa'dayım

Bursaspor'un tecrübeli orta saha oyuncusu Mustafa Sarp, Bursapor ile her an sözleşmesini uzatabileceğini belirterek, "İlk geldiğimde söylediğim gibi biri bana 'git' demediği sürece Bursaspor'da kalmak istiyorum" dedi..

Bursaspor'un sponsor firmalarınca düzenlenen imza gününde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mustafa, transfer teklifleri aldığını, ancak Bursaspor ile sözleşmesi devam ettiği için ilgilenmediğini söyledi.

Profesyonel futbolda transfer teklifi gelmesinin doğal olduğunu ifade eden Mustafa, yeşil-beyazlı forma altında oynamaktan mutlu olduğunu, şu an için gitmek gibi bir düşüncesinin bulunmadığını bildirdi.

Mustafa, şu anda sadece Bursaspor'u başarıya götürmekten başka bir düşüncelerinin bulunmadığını dile getirerek, ''Ben ilk geldiğimde söylediğim gibi biri bana 'git' demediği sürece Bursaspor'da kalmak istiyorum. Bursaspor'da mutluyum ve kalmak istiyorum, ama sonuçta profesyoneliz. Her iki tarafın da menfaatlerinin uyuşması lazım'' diye konuştu.

Bir gazetecinin, ''Bursaspor yönetimi sözleşme yenilemeyi önerse kabul eder misin?'' sorusu üzerine tecrübeli futbolcu, ''Elbette, şartlarda anlaşırsak seve seve sözleşme yenilerim. Ama bunun için her iki tarafın da ortak bir noktada buluşması lazım. Zaten yönetim menajerimle görüşüyor'' yanıtını verdi.

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 17:04

Bursasporlu futbolcular imza dağıttı

Bursaspor'a sponsorluk yapan kaptan Efor Giyim ve İnci Ayakkabı firmalarının Zafer Plaza'daki mağazalarında düzenlenen imza gününe, Yusuf Şimşek, Maxim Romashchenko, Gökhan Güleç, Mustafa Sarp ve Veli Acar katıldı.

Etkinliğe büyük ilgi gösteren yeşil-beyazlı taraftarlar, yanlarında getirdikleri formaları futbolculara imzalattı. Etkinlikte, taraftarların yanı sıra mağazaların çalışanları da futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 23:55

Çapraz Hüseyin'e ziyaret

Bursasporumuzun ilk futbolcularından Çapraz Hüseyin Lakaplı Çokkatı'yı Alzheimer hastalığı nedeniyle evinde ziyaret edildi. Teknik Direktörümüz Güvenç Kurtar, Genel Müdürümüz Osman Nuri Biçer ve efsane oyuncularımız Hasan Bora, Mesut Şen, Ersel Altıparmak, Tahsin Topçu , Sedat Özden ve Kemal Batmaz`ın da katıldığı ziyarette, Çokkatı`ya "Çapraz Hüseyin" yazılı forma ve çiçek hediye edildi.
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 16:14

Gaziantep maçı biletleri

Gaziantep kulübünden yapılan açıklamaya göre

Turkcell Süper Lig 2008-2009 sezonu 16. haftası Gaziantepspor - Bursaspor müsabakası biletleri Ticketturk Satış Kanalları'nda satışa çıkarılmıştır.

Biletler, www.ticketturk.com internet sitesi, (212) 478 0 600 no’lu çağrı merkezi ile şehir merkezindeki Ticketturk satış noktalarından ve stadyum gişelerinden de satılacaktır.

Maç gününü beklemeden biletini satış noktalarından satın alan taraftarlara Ticketturk tarafından Gaziantepspor kartpostalı hediye edilecektir.

Gaziantepspor – Bursaspor Müsabakası Bilet Fiyatları

Gold B : 40,00 ytl
Kapalı A - B : 30,00 ytl
Maraton : 10,00 ytl
Kale Arkası : 5,00 ytl
Misafir : 5,00 ytl

Misafir tribün biletlerini maç günü stad gişelerinden temin edebilirsiniz.

Ticketturk Gaziantep Satış Noktaları

Smile Şehitkamil -Barak Ltd. Şti. Muammer Aksoy Bulv. Köşem Apt. No:49/A Şehitkamil Gaziantep
Smile Şahinbey – Barak Ltd. Şti. Adliye Arkası, Balıklı Park Civarı - Şahinbey Gaziantep

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 16:14

Antrenör yalnız adamdır

Bursaspor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, teknik direktörlerin takımların "yalnız adamı" olduğunu ifade ederken, "Bursaspor taraftarı takımdan başarı bekliyor, şampiyonluk bekliyor. Bu da camianın büyüklüğünü gösteriyor" dedi..

Kurtar, gazetecilere yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile oynanan karşılaşmada taraftarların kendisini ve yönetimi protesto ettiğini anımsatarak, medya ve taraftarların takımdaki eksikle ilgilenmediğini, sadece başarı beklediğini bildirdi.

Trabzonspor maçında takımın yarısı olarak gördüğü Yusuf Şimşek'in forma giymediğini anlatan Kurtar, Kirita'nın sakatlığı nedeniyle oynayamadığını, Sercan'ın da maçın sadece son 10 dakikasında görev alabildiğini vurguladı.

''Sakatlar çok olur kimse anlamaz, futbolcu küser oynamaz, bunu anlatamazsın'' diyen Kurtar, şunları kaydetti:
''Bursaspor taraftarı takımdan başarı bekliyor, şampiyonluk bekliyor. Bu da camianın büyüklüğünü gösteriyor. Trabzonspor maçında galibiyete rağmen ikinci yarıdaki futbolumuz eleştirildi. O maça genç, tecrübeli oyunculardan yoksun çıktık. Bana göre takımın yarısı olan kaptan Yusuf yoktu. Giden yabancılar var, ama bunu da anlatamazsın. Teknik direktör yalnız adamdır
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 16:15

Gökhan'ın Payduşka açıklaması

Bursaspor'un genç golcüsü Gökhan Güleç, Trabzonspor maçında attığı golün ardından sergilediği sevinç gösteriyle kentte bir anda ilgi odağı oldu. Başarılı oyuncu sevinci hakkında açıklamalar yaptı..

Gökhan Güleç, gol sevinciyle ilgili yaptığı açıklamada, Bursaspor'un, bordo-mavili rakibi karşısında 1-0 öne geçtiği golü atmasının ardından ''Payduşka'' adlı Arnavutlara özgü bir halk oyunu gösterisiyle sevindiğini belirterek, kendisinin Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olduğunu söyledi.

Trabzonspor maçı öncesi gol atacağının içine doğduğunu belirten genç golcü, ''Gole, Arnavutlara has bir oyun olan 'Payduşka' ile sevindim. Yeğenim askere gitti. Ona gol atarsam 'Payduşka' ile sevineceğimi söylemiştim. Gösteriyi maç öncesi askere giden yeğenim için yaptım'' dedi.

Gökhan, ''Payduşka, timsah yürüyüşüne rakip olur mu'' sorusuna, ''Hayır, sanmıyorum. 'Timsah yürüyüşü' bizim takım olarak yaptığımız bir sevinç. 'Payduşka' ise benim Trabzonspor maçında yeğenime söz verdiğim için yaptığım bir şeydi'' yanıtını verdi.

''Fenerbahçe'de Brezilyalılar 'yengeç dansı', Türkiye'deki Afrika ve Güney Amerikalı futbolcular da ülkelerine özgü danslarsa seviniyor. Gökhan Güleç, bundan sonra hep 'Payduşka' ile mi sevinecek'' yönündeki soruyu ise Gökhan Güleç, ''Bilmiyorum, olabilir. Ben o dansı sadece Trabzonspor maçında attığım golde yeğenime söz verdiğim için yaptım, ama taraftarlar sevdi. Olabilir, bundan sonra gollerime bu gösteriyle sevinebilirim'' diye yanıtladı,
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 16:16

Melo' da gitti iddaası

Bursaspor'da bir şok daha Fabricio Melo G.Antep kadrosuna dahil olmadı.

Bursaspor' dan alacağına ilişkin haciz işlemi başlatan menejer miranda denen şahsiyetin oyuncusu olan Melo' nun kafileye dahil olmaması acaba Adriano ve Leandro' dan sonra Melo' damı gitti soru işaretlerine neden oldu

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır