eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 531532533534535 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sem Liste gör
Yazar

Kahin Ahtapot Paul
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 02:31
Alıntı yapılan tepebaşılı26

arkadaşlar aranızda bizim anadolu üniversitesi malzeme bilimi ve mühendisliği bölümü hakkında bilgisi olanız varmı?
yada bu bölümde okuyan/bitirmiş olan?
Geleceğin mesleklerinden birisi olarak görüldüğü söylense de mezun olanların boş gezdiğini görmekten kendimizi alamıyoruz. Bu bölüme her giren yüksek maaşları hedefliyor ama sonuç hüsran oluyor.. Yine de siz daha iyi araştırıp, gerekli yerlerden bilgi edininiz.
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 06:42
arkadaşlar yurtdışından telefon almıştım ve sanırsam pasaporta kayıt yaptırmak için vergi dairesine 100 tl yatırmam gerekiyormuş ve vergi dairesi merkezden başka bir yere taşınmış. Acaba yeni vergi dairesi binasına hangi otobüs gidiyor?
Yukarı
sem Liste gör
Yazar

Kahin Ahtapot Paul
  Alıntı sem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 15:53
Bilyoner'e en az 20 Tl mi yükleniyor ? 10 Tl yükleyemez miyim atm den ?
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 19:12
Alıntı yapılan emreaydin26

BİLGİSAYAR AÇILIRKEN KENDİNİ KAPATIYOR
Merhaba bugün sadece fandan ses geldiği için PC'nin içini açıp elektrik süpürgesi ile temizledim, sonra geri toplayıp çalıştırdığımda 2-3 sn sonra kendini kapattı 3-5 kez denedim sonuç aynı. arkasından önce RAM'leri tek tek sonra ekran kartını, Hard Diski, CD-ROM'u hatta işlemciyi de tek tek çıkartıp açmayı denedim yine olmadı her seferinde 2-3 sn de kapandı. En son Power dan ana karta giden 4 pinli 12 v kablosunu söktüm çalışma oldu fakat ekran gelemedi. Sanırım bi kısa devre var. Ne yapabilirim illa bir bilgisayarcıya götürmem gerekiyorsa kime nereye götüreyim teşekkürler...
?
AntiBizansss!!!
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 19:27

Merhaba bugün sadece fandan ses geldiği için PC'nin içini açıp elektrik süpürgesi ile temizledim, sonra geri toplayıp çalıştırdığımda 2-3 sn sonra kendini kapattı 3-5 kez denedim sonuç aynı. arkasından önce RAM'leri tek tek sonra ekran kartını, Hard Diski, CD-ROM'u hatta işlemciyi de tek tek çıkartıp açmayı denedim yine olmadı her seferinde 2-3 sn de kapandı. En son Power dan ana karta giden 4 pinli 12 v kablosunu söktüm çalışma oldu fakat ekran gelemedi. Sanırım bi kısa devre var. Ne yapabilirim illa bir bilgisayarcıya götürmem gerekiyorsa kime nereye götüreyim teşekkürler...

?

İşlemci fanının kablosunun takılı olduğuna ve işlemci fanının tam oturduğuna emin ol. Fan tam oturmamışsa işlemci ısınıyordur ve işlemci yanmaması için sistem kapatıyordur kendini..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 19:42

?

Esnaf sarayın son katında asansör tarafında maxi bilgisayar var. Oraya götür, baksın. Gözünün önünde söküp bakıyor.
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 20:04
Dediğiniz gibi bir sorunsa işlemci ısındığı için olabilir. 1 termal macun alın. İşlemcinin üzerinde fanı ve işlemciyi çıkarın. İşlemcinin üzerindeki eski macunlu yeri kolonyalı mendille silin. Sakın iğneli bölgesine temas ettirmeyin. Sonra macunu sürün fazla sürmeyin boşluk kalmadığı için taşabilir. Macun 5-10 lira civarı diye biliyorum. Sorun düzelecektir. Birde diğer forumlara resimli anlatımlara bakın daha açıklayıcı olur.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 20:13
Alıntı yapılan larss0n26

arkadaşlar yurtdışından telefon almıştım ve sanırsam pasaporta kayıt yaptırmak için vergi dairesine 100 tl yatırmam gerekiyormuş ve vergi dairesi merkezden başka bir yere taşınmış. Acaba yeni vergi dairesi binasına hangi otobüs gidiyor?
Vergi daireleri yeni binaya henüz taşınmadılar. Hala aynı yerlerindeler.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 21:34
teşekkürler....
AntiBizansss!!!
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 10:21
ARkadaşlar mikrofonumdan kendi sesimi kendim duyuyorum karşıya gitmiyor napmam lazım :S
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 531532533534535 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır