eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 20:00
Alıntı yapılan bozüyük26

..... arkaya pozisyonlar buluyor bakıyorum tribünden çıkan sese ''Oooooo Saldırsana Eseeess'' bu besteyi söyletmeye çalışanlarda söyleyenlerde tezahüratın bir işe yaramadığının farkında aslında.

Geçen seneki efsane Denizli maçında herkes susarken ortada bağıran,sesini sahaya ulaştıran 40-50 kişilik bölümdeydim ve maçı almamızda bu besteyi aralıksız söylemiş olmamızın faydası olduğunu düşünüyorum.Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 20:49
Altes ortaya gelecek Bando onların alt kısmına..Belki bir çözüm olabilir.Onlar tezahurata başlıyor.Ses ortalara gelesiye katılım sağlanamıyor.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 22:14
Alıntı yapılan esgres26

...ayrıca açık olması sayesinde ses yankı yapıyor...
Açıksa yankıyı nasıl yapıyor onu anlamadım. Reşadiye'nin minarelerine çarpan ses geri stada mı geliyor??
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 22:37
Dün itibari ile gördüm ki bütün tribünlerimiz de çeteleşme almış başını gidiyor. Bu çok ürkütücü bir tablodur. Eskişehirspor, maalesef  taraftar profilini büyütemeyecek. Kendini geliştiremeyecek...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 22:42
Şimdi şunları yazdıktan sonra çoğu kişi bana kızabilir ama az önceki fb-gs maçında fblilerin yaptıkları tezahürat iyidi... top rakpiteyken sürekli ıslık çaldırlar, kendilerinde ise normal tezahürata döndüler... bizim tirbünlerimizde bu devamlılık yok malesef... sadece bir kaç pozisyondan sonra ateşleniyoruz... ve maç başlamadan çok iyi bağırıyoruz... Bunu bütün 90 dk ya yansıtmamız gerekiyor...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 22:49
Alıntı yapılan poseidon

Şimdi şunları yazdıktan sonra çoğu kişi bana kızabilir ama az önceki fb-gs maçında fblilerin yaptıkları tezahürat iyidi... top rakpiteyken sürekli ıslık çaldırlar, kendilerinde ise normal tezahürata döndüler...

Bjk korner kullanıyor. Bizim tribünler "Saldır Eskişehir" diye bağırıyor. Nasıl baskı oluşturacaksın ki? Tribün kültürünü "Eskişehirspor" yaydı diye övünüyoruz ama maçta nasıl davranılacak, bilmiyoruz?
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 22:53

Haklısın serkan bu nasıl çözülebilri bilmiyorum...

Bu arada guiza gol attıktan sonra stadda Espana çaldı....
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 23:36
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Dün itibari ile gördüm ki bütün tribünlerimiz de çeteleşme almış başını gidiyor. Bu çok ürkütücü bir tablodur. Eskişehirspor, maalesef  taraftar profilini büyütemeyecek. Kendini geliştiremeyecek...

tribünde dövücen sağlam bir kaçını bak bir daha oluyor mu
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 00:07
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Günaydın serkan daha bunu yenimi anladın yada yenimi gördün
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Esesli Mustafa Liste gör
Yazar

Mustafa Uysal
  Alıntı Esesli Mustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 00:09
Alıntı yapılan ReprimonD

su yıldıztepe denen tayfayı sokmayın allah askına altese

Milli maçtada görüştüm aynı olayı..  bende yıldıztepe-Göztepe civarında oturuyorum Ugur kardeşim bizim oradan maça para verip giren anca ben ve Oglumdur ve üstüne bundan önceki gittigim hiçbir maçta Yıltıztepe'den geldiklerini savunan  17-18 yaşlarındaki gençler BEDAVA bilet olmadıgı sürece maça gelmemiş  kişilerdir bu maçtada bilet parası verdiklerine inanmıyorum.. hayatlarında futbol maçı izleme sayısı 2-3'ü geçmeyen o kadar çok genç varki aralarında..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,467 saniyede hazırlanmıştır