eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:53
Hava gerçekten çok soğuktu ama gol içimizi ısıttı yeni transfer ve uyum sürecinden sonra taş gibi takım olacağız..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:56
3 puan süperr.Hemde 6 puanlık maç.ertelenen maçlardan sonra 7.sırada kapatabilriz haftayı.birde haftaya Bursayı yenersek harika olur.İlk maçın da ciddi hırsı vardır Bursada ama olsun yenip işi bitirmemiz lazım geçen sezon olduğu gibi..
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
mt_yuruk26 Liste gör
Yazar

kemal
  Alıntı mt_yuruk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:58
Alıntı yapılan nightmare26

Kemal beyy ! Bubenim görüşüm, ne mi istiyorum ;
Topa sahip olan,ayağa pas yapmaya çalışan ragıplarla ümitlerle değil de veysellerle ademlerle oynayan onlara güvenen son dakikalar da değil de,90 dakika da güvenebilecek bir antrenör umut ediyoruz ama yapılan eleştirilerin tümü boş çünkü rıza hoca hala kendi bildiğini okumaya devam ediyor......
Ayrıca,ayaklarınız sagğlam bassın demişsin yaşınızdan ötürü birşey demiyorum büyüğümsünğz ancak demeden geçemeyeceğim ayakların yere o kadar sağlam basıyor ki HALA AYAKLARIMI HİSSETMİYORUM SOĞUKTAN !
Ayrıca galibiyet aldık diye de kimseyi poh pohlamam,her konuda futbolu bıldıni iddaa eden bırı olarak bazen kazanırken de eleştiri yapa nbiriyim tanıştığıma memnun oldum sayın kemal !

sevgili nightmare (böyle hitap etmek yerine ismini zikr etmek isterdim) şunu belirtmek istiyorum. şuan eskişehirden 1200 km. uzakta olmak beni maçtan alıkoydu. ancak maça gitmiş olman ve ayaklarının donması bizim çektiğimiz cefaların yanında pek esamesi okunacak birşey değil. eğer takımımızı desteklemek istiyorsan daha fazlalarınada katlanacağız.  rıza hoca senin benim gibi taraftarların eleştirileri ile bildiğini okumaktan vazgeçseydi, şuanda takımımızın başında olamazdı.  son olarak şunu belirteyim: ayaklarının yere basmasını mecazi anlamda kullanmıştım sanırım sende bunun farkındasın .  memnun olsum sevgili nightmare ....
BİLİNÇLİ TARAFTAR__GÜÇLÜ ESKİŞEHİRSPOR__
Yukarı
ozan26eses Liste gör
Yazar

Ozan Düz
Yer: eskişehir!
  Alıntı ozan26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:58
maçta gol olduktan sonra birinin pantolonu yırtıldı bu ne terbiyesizliktir arkadaş iyce civanadan çıktık :) :) o değil çocuğun don siyah kırmıydı sapına kadar esesli :) :) :) :)
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:58
paşa bursadan puan alırsa haftaya bursayı yenersek o zaman bizi kimse tutamaz
kadromuz cok ıyı eksıklerde geldıgı zaman  yenemeyecegımız takım yok
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
Emrah.b Liste gör
Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı Emrah.b Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:02

oyun olarak gercekten kötüydük bi ara iyice kör dövüşü gibi olmaya başladı 3 puan cok önemliydi o cok sevindirici sadece.

Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
Yer: Turkey
  Alıntı Karahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:12

Maçtaki soğuk neydi öyle ya hala kendime gelemedim.Sanırım hasta olacam.Ama herşeye rağmen 3 puan  çok iyi oldu.

Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:12
kimse yazmamış galiba golden sonra skorboardda takım isimlerinin bulunduğu yerde GOOOOOOOOOOOLLLLL yazısı çıktı şerit halinde aktı sonra yandı söndü sonra eski haline döndü skorboard
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:12
Alıntı yapılan levos26

Şu anda maçtan yeni geldim aşırı soğuk hava ve cumartesi olmasına rağmen tribünler fena değildi.Maça gelince ilk yarı biraz daha etkiliydik biraz pas yaparak oynadık bir kaç tane de pozisyonumuz vardı ama takım olarak pek iyiyiz diyemem ikinci yarı tam bir orta saha mücadelesi şeklinde geçti hatta Manisa bize göre daha etkiliydi fakat golü bulan taraf biz olduk.Futbolcularımızın içinden sivrilen ve çok iyiydi diyebileceğim bir oyuncu ne yazık ki yok.Yenilerden Erkan ZENGİN bizde  iş yapabilecek bir futbolcu ama fazla bir şey beklememek lazım sonradan oyuna giren Caner CELEP ise fazla yorum yapabileceğimiz bir aksiyonun içinde olmadı.
    Sonuç olarak 2. devreye 3 puan ile başlamamız ve bu hava ve saha şartlarında gelen galibiyet bizim için iyi oldu.

Demek yaptigi Gol asistliginin önemi yok yada siz görmemissiniz (!)
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:17
Alıntı yapılan desperadomt

kimse yazmamış galiba golden sonra skorboardda takım isimlerinin bulunduğu yerde GOOOOOOOOOOOLLLLL yazısı çıktı şerit halinde aktı sonra yandı söndü sonra eski haline döndü skorboard

Evet bende farkettim onu..
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır