eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amatör Liglerden Haberler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 61>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2016 saat 18:53
Dikkat edin Kocaelilerin bir çoğu iyi niyetli gelmiyor şehre zarar vermezler inşallah.
ES-ES
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2016 saat 22:56
2 kulübü de 6.000'er kişilik yer verileceği söyleniyor ama Sultangazi taraftarı maksimum 200 kişi olur.
Kocaelispor taraftarının 10 bin civarında olacağını tahmin ediyorum.
Son 2 karşılaşmamızda epey sorun yaşamıştık. Özellikle Kocaeli'deki maçta taşlama olmuştu.
Körfezli'ler şehirde gezip dolaşacaklardır. Fazla muhattap olmaya gerek yok. Umarım emniyet gerekli önlemleri alır. Eğer yer sorunları halledilmezse ciddi olaylar çıkabilir.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
rasimes026 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı rasimes026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2016 saat 07:20
Kocaelispor'u desteklememiz gerekir diye düşünüyorum.Çünkü mazide Kocaelispor'la dostluğumuz vardı diye hatırlıyorum.
YER KIRMIZI GÖK SİYAH
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2016 saat 07:28
Kocaeli maçından önceki gün ATATÜRK STADINDA Şehrimizi ilgilendiren bir maç var. ESTV den de canlı yayınlanacak. Tribüne gelmenizi ve maçı takip etmenizi tavsiye ederim.

23 NİSAN CUMARTESİ SAAT: 15.00
BAL LİGİ YÜKSELME BARAJ MAÇI
ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI

KURTULUŞSPOR - DEMİRSPOR

Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2016 saat 08:38
Aramız bozulduktan sonra yaşananlar

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2016 saat 09:02
neden illa taraf oluyoruz ki gelip oynayıp gitsinler bize ne kocaeli den
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2016 saat 09:47
Alıntı yapılan radres26

Kocaeli maçından önceki gün ATATÜRK STADINDA Şehrimizi ilgilendiren bir maç var. ESTV den de canlı yayınlanacak. Tribüne gelmenizi ve maçı takip etmenizi tavsiye ederim.

ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI

KURTULUŞSPOR - DEMİRSPOR

Bu maça da gidilir. Demirspor BAL ligindeki şansını yıllardır kullanamıyor. Artık farklı takımlara ihtiyaç var.
Kurtuluşspor her ne kadar mahalle takımı gibi gözükse de sağlam sponsorlar ile başarılı olabilir. Ben Kurtuluşspor'un çıkmasını istiyorum.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2016 saat 09:50
kurtuluş - demirspor maç biletini nereden temin edebiliriz
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2016 saat 11:34
Alıntı yapılan EsesLi Onur

kurtuluş - demirspor maç biletini nereden temin edebiliriz

Ücretsiz olur maç.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2016 saat 11:57
Alıntı yapılan emrah

Alıntı yapılan radres26

ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI

KURTULUŞSPOR - DEMİRSPOR

Bu maça da gidilir. Demirspor BAL ligindeki şansını yıllardır kullanamıyor. Artık farklı takımlara ihtiyaç var.
Kurtuluşspor her ne kadar mahalle takımı gibi gözükse de sağlam sponsorlar ile başarılı olabilir. Ben Kurtuluşspor'un çıkmasını istiyorum.

Bu yıl Kurtuluşspor'a çok iyi yatırım yapıldı. Klübe ilk önce bir soyunma odası alındı, daha sonra takım otobüsü alındı, amatör kümenin Eskişehir'li olmak üzere en iyi gelecek vaat eden futbolcuları katıldı, 5-6 antrenör,(kaleci antrenörü) sağlıkçı, masör , doktor, malzeme sorumlusu, Eskişehirspor'da bile olmayan laktak testi yapılan aletler alındı, tesis yapmak için gerekli girişimler yapılıyor, şayet baraj maçını geçip BAL a çıkılırsa, hedef kesinlikle 3.LİG , Eskişehir'de 2. bir profesyonel takım olmasını çok istiyorlar. 3-4 ayrı yaş grubunda da takım kurdular, hatta bugün Gençler Türkiye şampiyonası için yine Demirsporla playoff maçı oynayacaklar. Tekrar söylüyorum bu maçı izlemeye mutlaka gelin. BİLET ÜCRETİ YOK, KAPALI TRİBÜN TAMAMEN AÇILACAK.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 61>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır