eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 18:05
Merak ettiğim bu kavga olayı nerede ve neden gerçekleşti.Bunu bilenler varsa lütfen açıklasın.
Altesin en üst kısmındaydım bi ara alt tarafta bişeyler oldu(tam altes demiriin önü) ama ne olduğunu anlayamadım.

Bi ara demirdekiler aşağıya indi,bi  sıkıntı vardı ama ne?

söylenildiği gibi şu dişi şimşek olayı acığa geldğinden beridir bi uğursuzluk var.
Gemidede değiliz ki kardeşim....
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
dewran Liste gör
Yazar

Devran ASLAN
  Alıntı dewran Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 18:29
Az önce arkadaşım mesaj attı çarşı çok kalabalıkmış ve gs li fb li hepsi formalarla geziyomuş...
Turkcell Süper Lig'de kürESel kriz başladı...
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 18:38
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan eskalizim

yok yok kimse bana açık hala efsanedir açık büyüktür açık bilmem nedir demesin...çok fazla savundum açığı kimse laf söylemesin çekirdekçi demesin diye defalarca yazdım eski yazılarımda görebilirsiniz..ama bügün!!! yapmayın ya ayıptır günahtır...takım iyi oynuyor takım baskılı ama açıktan ses duyamıyorum...kimse kalkıpta açık bağırdı demesin bana. aynı maça gitmemişizdir ozaman onunla. açıkta ki bjkelilere gelince !!! bjk atak yaptığında kendini kasanda gördüm gol olduğunda kendini zor tutanda... bu açığın bişeyi değil gerçi onların terbiyesizliği...büyük maçların küçük taraftarı olmuş durumdayız kimsenin haberi yok..haberi olanların yazmaya eli söylemeye dili varmıyor..görmeyenlerde hala açık bağırdı iyi günündeydi diyor...espana yapılıyor görüntü 10 numara ses yok...bugunu kurtaran tek şey ise yapılan kareodur..burda bana çok karşı çıkan olucak belki çok laf söyleyen olucak ama herşey ortada sanırım..açık bağırdımı gök gürler!!! evet gürler ama ben o gürleyen sesi yılda sadece 1 maçta duyuyorum..sürekli duyan varmı? varsa benim kulaklarım da sorun var demektir şimdiden biliyimde doktora gidiyim..açık bitmiş bitmiş tükenmiştir..kendine gelmezse sadece para verip orda maçın nasıl elden gittiğini görebilir sadece..

.....saygılar....
Yazmıyım dedim tepki çekerim dedim ama çok iyi yazmışsınız .. Altına imzamı atıyorum Niye mi?
Kapalıdaydım.. Herşeyi gözlemyebildim ..
7000 kişi belki atkı sallıyor çıkan ses 2000 kişilik ..
Onu geçtim Kapalı Trbün tam 7 ( YEDİ ) kere " Haydı Açık Sen Söyle " Bestesini girdi .. Abartmıyorum tam bu kadar
15 Seneden beri Şampiyonluk görmeden kısmını söylüyoruz tam HAYDİ SÖYLE diyeceğiz pozisyon oluyor hoooppp herkez oooo aaa yuuhh cart curt ..

Bu mu Efsane Açık Trbünü ?
Güldürmeyin ..

Acaba sesiniz açığa gelmemiş olabilir mi?..

Muhtemelen gelmemiştir ben yan tribünden zor duyuyordum çünkü....
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 18:51
Volkan açığa gelen Haydi Söyle tezahüratını 2 kez duydum,her duyduğumda da yanıtlandı ancak geri kalan 5 çağrıyı harbiden duyamadım.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 19:12
arkadaşlar açığı ayağa kaldıracak tek şey takımın iyi oynamasıdır. Onun dışında pozisyonlar ve ataklar dışında bütün açığın beraber yapacağı birşey yok, adı üstünde açık tribün adam 10 senede bir geliyor belki maça yada senede 2-3 maç izliyor statta sen ondan kızılcıklı gibi ayder gibi performans bekliyorsun biraz gerçekçi olmak lazım, açıkta altes ve bando eses in bulunduğu blok aktif olur onun dışında hastane tarafı deplasman tribününün durumuna göre gaza gelir, meslek lisesi tarafı zaten bitik. bando altes arası blokta bile bir dünya maç izlemeye gelen (tam ortada olduğu için bu yerler) bir dünya adam oluyor. Durum budur bunu değiştirmek pek kolay değildir.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 19:23
Açık tribündeki desteğin giderek azalmasının sebeplerini konuşmak gerekiyor bence. Açık bugün çok kötüydü deyip geçmek, yıkıcı bir eleştiri olmaktan öteye geçemez.

- Öncelikle açık tribünde çıkan kavgalar, bütün taraftarın maça olan konsantrasyonunu bozuyor. İnsanda bağırma şevki kalmıyor. Bu kavgaları çıkaranlarda açık tribünün cefakar taraftarları değil elbette. Kapalıda kendisini ispatlayamayıp da, Dişi Şimşekler'in yanında durur kafamıza göre orada atar gider yaparız diyen ilginç insanlar bunlar. Bu sinir bozucu kavgaların sebebini de çok merak ediyorum açıkçası.

- Açık tribünde, taraftarların tamamına hakim olabilen, tribünde sözü geçen ve tribün kültürü yüksek olan bir lider eksikliği var. Maviş Erkan her ne kadar çabalasa da uğraşsa da açık söylemek gerekirse olmuyor. Yanındakilerin zaten lider vasıfları taşıdıklarını düşünmüyorum. Sözün özü; Tatar Mustafa ya da Deli Kubilay gibi bütün taraftarlar tarafından tanınan, sevilen ve tribün kültürü yüksek birilerinin bu tribünün başına geçmesi gerekiyor.

- Maçın durumuna göre tezahürat yapma konusunda büyük problemler var. Takım oyundan düşmüş, yorgunluk hat safhada, rakip golle burun buruna... Bu haldeyken Espana yapmak, herşeyi daha da bozuyor. Bir örneğini de dün yaşadık zaten. Espana yerine o dakikalarda güçlü bir şekilde takımı ateşleyecek, rakibi baskı altına alacak tezahüratlara girersen, o maçın şekil değiştirmemesi için hiçbir sebep yoktur. Ya da takım tam iyi futbol oynuyor, arka arkaya pozisyonlar buluyor bakıyorum tribünden çıkan sese ''Oooooo Saldırsana Eseeess'' bu besteyi söyletmeye çalışanlarda söyleyenlerde tezahüratın bir işe yaramadığının farkında aslında. Söylenecek başka beste yok, hep diyoruz ya beste sıkıntısı var tribünlerimizde. Bu yüzden bağırmak için ayağa kalkan insanlarda böyle cılız tezahüratları duyunca yerine oturuyor tekrar.

Bu sorunlar daha sıralanabilir. Fakat sözün özü bunlardır, bu sıkıntıları en kısa sürede aşmalıyız. Yoksa sonumuz pek iyi değil. İnşallah herşey daha güzel olur...

Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 19:26
su yıldıztepe denen tayfayı sokmayın allah askına altese
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 19:33
Alıntı yapılan bozüyük26

Açık tribündeki desteğin giderek azalmasının sebeplerini konuşmak gerekiyor bence. Açık bugün çok kötüydü deyip geçmek, yıkıcı bir eleştiri olmaktan öteye geçemez.- Öncelikle açık tribünde çıkan kavgalar, bütün taraftarın maça olan konsantrasyonunu bozuyor. İnsanda bağırma şevki kalmıyor. Bu kavgaları çıkaranlarda açık tribünün cefakar taraftarları değil elbette. Kapalıda kendisini ispatlayamayıp da, Dişi Şimşekler'in yanında durur kafamıza göre orada atar gider yaparız diyen ilginç insanlar bunlar. Bu sinir bozucu kavgaların sebebini de çok merak ediyorum açıkçası.- Açık tribünde, taraftarların tamamına hakim olabilen, tribünde sözü geçen ve tribün kültürü yüksek olan bir lider eksikliği var. Maviş Erkan her ne kadar çabalasa da uğraşsa da açık söylemek gerekirse olmuyor. Yanındakilerin zaten lider vasıfları taşıdıklarını düşünmüyorum. Sözün özü; Tatar Mustafa ya da Deli Kubilay gibi bütün taraftarlar tarafından tanınan, sevilen ve tribün kültürü yüksek birilerinin bu tribünün başına geçmesi gerekiyor.- Maçın durumuna göre tezahürat yapma konusunda büyük problemler var. Takım oyundan düşmüş, yorgunluk hat safhada, rakip golle burun buruna... Bu haldeyken Espana yapmak, herşeyi daha da bozuyor. Bir örneğini de dün yaşadık zaten. Espana yerine o dakikalarda güçlü bir şekilde takımı ateşleyecek, rakibi baskı altına alacak tezahüratlara girersen, o maçın şekil değiştirmemesi için hiçbir sebep yoktur. Ya da takım tam iyi futbol oynuyor, arka arkaya pozisyonlar buluyor bakıyorum tribünden çıkan sese ''Oooooo Saldırsana Eseeess'' bu besteyi söyletmeye çalışanlarda söyleyenlerde tezahüratın bir işe yaramadığının farkında aslında. Söylenecek başka beste yok, hep diyoruz ya beste sıkıntısı var tribünlerimizde. Bu yüzden bağırmak için ayağa kalkan insanlarda böyle cılız tezahüratları duyunca yerine oturuyor tekrar.Bu sorunlar daha sıralanabilir. Fakat sözün özü bunlardır, bu sıkıntıları en kısa sürede aşmalıyız. Yoksa sonumuz pek iyi değil. İnşallah herşey daha güzel olur...

akın kardeşim şöyle bir sorun var yaptığın ve söylemek istediğin besteyi bütün açığa nasıl ezberleteceksin. O yüzden hemen hemen herkesin bildiği klasik bestelere giriliyor ister istemez. Maviş iyi ama ekibi çok gevşek      işi bilen kişiler gidip taraftarın arasında durmalı çevresindekileri hareketlendirmeli 50 adam çevresindeki 20 adamı hareketlendirse tribün aktif olur ama demire çıkıp maçı izleyerek daha iyi tribüncü oluyorsun galiba bu zamanlarda.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 19:40

açık trübün iyi ama kavgalar bozuyor.birde açık kapansın diyenlere sözüm açık trübünden eskiden nasıl ses çıkıyordu??? herkes bağırınca çıkan ses nasıl??? bu konuyda bahane bulmayın taraftar bağırdığında çıkan ses süper fakat bağıran yok.ayrıca açık olması sayesinde ses yankı yapıyor.bu da gerçekten hoş durum

Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 19:52
Alıntı yapılan es_emre26

Volkan açığa gelen Haydi Söyle tezahüratını 2 kez duydum,her duyduğumda da yanıtlandı ancak geri kalan 5 çağrıyı harbiden duyamadım.

Burda kapalının özeleştiri yapması gereken bir detay var.. Evet 7 defa girildi bu beste, ancak girişteki sözlerini ezbere söyleyebilen kişi sayısı kapalının en fazla yarısıydı.. Böyle olunca da sadece "haydi söyle" kısmı gür çıktı, o anlarda da zaten sesimizi duymayı pek dert etmeyen açık maçtaki olaylara kişisel reaksiyonlar göstererek toplu uğultulara neden oldu ve beste boğuldu kaldı arada...

Bu durum da, zaman içinde Kapalı'nın ne kadar kan kaybettiğinin ispatı niteliğindedir..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır