eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 16:13

Kardeşim benim kombinem var ama bazı arkadaşlar anlamak istemiyor. Önemli olan Sdatın dolması.Hiçbir spor kulübü kombine satarken bilet fiyatlarının düşürülmeyeceğini garanti etmez zaten ederse yanlış olur. Maçların önemine göre fiyatlar inerde çıkarda.Ne demek seneye 100 kombine satamayız. İdda ediyorum Süper liğe çıktığımızda bazı maçlarda kombinesi olmayanlar bilet bulamayacak.

HERŞEYE RAĞMEN BEKLEMESENDE GELİYORUZ İSTANBULAngry
Yukarı
tarık Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

tarık
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 16:16
Alıntı yapılan eses şahin

<FONT style=": #000000">Kardeşim benim kombinem var ama bazı arkadaşlar anlamak istemiyor. Önemli olan Sdatın dolması.Hiçbir spor kulübü kombine satarken bilet fiyatlarının düşürülmeyeceğini garanti etmez zaten ederse yanlış olur. Maçların önemine göre fiyatlar inerde çıkarda.Ne demek seneye 100 kombine satamayız. İdda ediyorum Süper liğe çıktığımızda bazı maçlarda kombinesi olmayanlar bilet bulamayacak.

HERŞEYE RAĞMEN BEKLEMESENDE GELİYORUZ İSTANBULAngry

ABİ BAŞKAN SENE BAŞINDA BİLET FİYATLARI DEĞİŞMEYECEK DEMİŞTİ.O ZAMAN DÜŞÜNÜP KONUŞACAKTI...öptüm
.
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 16:29
Biz hala neleri tartışıyoruz gerçek eses li 50 ytl bile olsa verir bizim eses ten başka sevdamız yok arkadaşlar yapmayalım biz nası olurda şehri havaya sokarız ona bakalım ve bu belediye başkanıyla bu zor gözüküyo ama bu taraftarın o büyük taraftar olduğunu bi kez daha göstermemiz lazım birçok anadolu takımı bize gıptayla bakıyo  sadece eski günlerimizdeki gibi olalım ve hep öyle kalsın   Saygılar
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 16:38
Alıntı yapılan gitarcıES-ES

Biz hala neleri tartışıyoruz gerçek eses li 50 ytl bile olsa verir bizim eses ten başka sevdamız yok arkadaşlar yapmayalım biz nası olurda şehri havaya sokarız ona bakalım ve bu belediye başkanıyla bu zor gözüküyo ama bu taraftarın o büyük taraftar olduğunu bi kez daha göstermemiz lazım birçok anadolu takımı bize gıptayla bakıyo  sadece eski günlerimizdeki gibi olalım ve hep öyle kalsın   Saygılar

Çok haklısınız artık bu konularla zaman kaybetmeyelim..

Elveda 1.liğ Bize çok çektirdin İşallah birdaha görüşmeyizDead
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 00:45
esk. işçi şehri öğrenci şehri açık 10 kapalı 30 olmalı çünkü kapalıya giren adam zaten varlıklı adamdır ona koymaz ama açık 5 veya 10 ytl olursa her maç dolar
Yukarı
efes_es Liste gör
Yazar

Arda Özsu
Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 01:05
Daha önce de söyledim. Bu yapılan benim gibi kombine alanlara yapılmış büyük bir saygısızlık. Es-Es sevdamız her şeyin önünde, o yüzden bilet fiyatını dert etmiyoruz ama bu tip davranışlar kulübe duyulan güveni azaltır. Doğru olan bilet fiyatının sene başından beri 10 YTL olmasıydı.
Yukarı
it was 1965 Liste gör
Yazar

Ufuk
Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 08:42
ne bilet fiyatlarıymış..1-5-10-20 ytl herkes bir rakam atıyor ortaya..bir futbol takımının başarısı neye bağlıdır?
1- iyi bir yönetime
2- iyi bir taktik anlayışına sahada
3- hırslı savaşan pes etmeyen başarıya aç futbolculara

İlk 3 madde oluştuktan sonra taraftar heryerde oluşur.
ama şimdiye kadar biz demiyormuyduk büyük taraftarız iyi gününde değil kötü gününde yanındayız diye bağıran.3 ligde stadı dolduran,yükselme maçlarına 30 bin kişi giden....

şimdi şampiyonluk yolunda büyük fırsat yakaladık.yönetim çok para harcadı.süper lig havasına girildi.şimdi taraftar olarak bizim yapmamız gereken ne bu noktada ? her maça giderek sonuna kadar takımı desteklemek.Bilet fiyatlarını bahane etmeden.ayda 30 ytl veremem ben gelemem demek sadece paralı taraftar mantığıdır.maç 5 ytl olsun takımı desteklerım ama 15 ytl olursa desteklemem demek takımı maç bilet fiyatlarına göre desteklerim mantığıdır..
Ayrı bir nokta olarak Eskişehirsporun siyasilerle anılması,desteklendiğinin ima edilmesi ayrı bir utanç kaynağı.Tarih yazmadı böyle bir olayı ama bilet fiyatları düşük tutuldukça aman taraftar takımı satmasın bilet fiyatlarını düşürelim sokaktan taraftar toplayım mantığı takımın borçlarını ödeyememe noktasına getirdi.maça 1 ytl verip takım maçı kaybedince transfer yapalım diyenlerle dolu bir taraftar portföyüyle kusura bakmayın ama çok hayal kurmayalım ilerisi için.. 
Yukarı
it was 1965 Liste gör
Yazar

Ufuk
Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 08:57

aslında en güzeli neydi ? herkes sezon başında transfer yapıldığını görünce inanınca kombinesini almasıydı..bir matematik hesabıdır gidiyor.açık kombine 200 ytl idi. ve 12 taksit 200/12=16,6 ytl ayda  eee ayda 16,6 veremıyecek kaç kişi var burda bilet fiyatlarına isyan edenler arasında. ama onlar da haklı.geçen sene gördüler kombine alanları.maç biletleri 1 ytl olunca...onlarda haklı kombine alıp napalım bağırır çağırır ağlar bilet fiyatlarını düşürür kombineye vereceğimiz paradan çok daha azına gideriz.sonra yönetim istifa yeni transfer diye bağırırız..bu mantık basit mantık yıllardır olan ve şuanda yaşanan olay..

ben kombinemı aldı.seneyede alacam.bilet fiyatları düşürülür inancıyla beklemiycem.çünkü ben taraftarım .çünkü tüm dünyada butun taraftarların yaptığı bu. herkes ayda 16 ytl verseydi işte ozaman herkes bizi konusurdu Türkiyede taraftarlık budur kombineler tükenti takıma destek budur... nerde ??? hayal o gunler hayal... sımdı ne konusuluyor siyasi destek alıyor... kafanızı ıkı elınızın arasına alın ve lütfen düşünün....
Yukarı
murat26es Liste gör
Yeni Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 11:04

bu yılki gibi geçen yılda kombinemi aldım. Geçen sezon biletler  1ytl olduğunda hiç maça gitmek istemedim anlayanda anlamayanda geliyor kaçkez tanımadığım insanlarla tartıştım. Adamlar ömründe ilk defa maça geliyor kendi futbolcularımıza ana avrat gidiyor. Bilet fiyatları 5 ytl ye düştü bundan aşağıya düşerse gerçek taraftar kaybolur. Zaman çldürmek için gelen seyirci topluluğu karşısında zevksiz maçlar olur

TÜRK'SEN ÖĞÜN DEĞİLSEN İTAAT ET
Yukarı
remmer Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 12:08
3 yıldır kombinemi alıyorum.
Bilet fiyatlarının düşmesi umrumda değil.
Gelecek sezon da kombinemi alacağım.
Çünkü ilk aşkımın süper ligdeki tüm iç saha maçlarını izlemek istiyorum.

Gelecek sene kombine almayanlar bir çok maça bilet bulamayacak.
Ve süper lige çıktığımızda da bilet fiyatları düşmeyecek.
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,235 saniyede hazırlanmıştır