eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 516517518519520 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 14:08
Karaborsadan asla bilet almayın aldırmayın. Biletlerin bugünden bitmesi ilginç. Bence kombineleri çıkardığımızda geriye kalan biletin bir kısmı satılmıştır bir kısmı ücretsiz bilet olarak ayrılmıştır. ( o biletleri biliyoruz ) Kurallara göre yarın bilet satışı olması gerekiyor. Ama Aktif A.Ş. tüm biletlerin bittiğini söylüyor. Halil Ünal Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın. Bir işi de eline yüzüne bulaştırma.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 14:09
Birinci elden hem kulüpten hem de Aktif A.Ş.'den alınmış bilgidir:

Biletler tükenmiş. Kombineler hesaplanıp, kapasitenin kalanı kadar bilet basılmış. Ve tamamı satılmış. Ben 2.000-3.000 fazla bilet basın, sıkışırız dedim, polis sokmuyor, millet elinde biletle dışarıda kalıyor daha kötü oluyor dediler. Altlara gider millet siz basın diye ısrar ettim. Basarsanız da sadece maç günü gişede satın, şehir dışından bir sürü gelecek var, onlara kalsın bilet dedim. Bir düşünelim ama zor dediler.

Arkadaşlar bilet bitmiş olabilir ama herkes ucuz diye fazla fazla aldı biletleri. Eminim bilet alıp maça gelmeyecek kişiler de olacak. Biletleri bu kadar ucuz yapmanın sıkıntısı da bu işte. 10 lira olsa bu kadar sıkıntı olmazdı. Şimdi herkes para değil diye fazla fazla biletleri aldı. Belki de kullanılmayacak bile o biletler. Mesela bize 10 tane bilet lazımdı, ne olur ne olmaz arayan soran olur diye ben 12 tane aldırdım. Arayan soran olmazsa orda birilerine vereceğiz fazla biletleri. Bu şekilde düşünen çok kişi vardır. Bileti olmayanlar da oralarda dolaşsın illa fazla bileti olan olur.

Karaborsacı olursa şayet sorgusuz sualsiz dalın ve elindeki biletleri alıp bileti olmayanlara dağıtın. Karaborsacının arkasında çok adam olduğunu hissederseniz polise haber verin. Ya da orda ortalığı karıştırın karaborsacı var bizi kazıklıyor diye. Eminim bilet bulamamanın öfkesi ile yanınıza bir sürü yandaş bulursunuz.

Yönetim bir işi de doğru düzgün yap. Bir sürü insan mağdur olacak. En çokta şehir dışından gelenler. Neden bilet kısıtlamasına gidilmedi isteyene istediği kadar bilet verildi? Ölüm kalım maçı olduğu halde neden bu kadar ucuz yaptınız biletleri? 15 yapsan yine full olurdu ama karaborsacılar kazanacağına kulüp kazanırdı. Eminim ben açık biletleri maçın başlamasına yakın 30 liraya kadar rahat gider. Adam İstanbul'dan kalkmış gelmiş, dünya kadar masraf yapmış, maça girmek için ne dersen verir. Neden bunları düşünerek hareket etmezsin, hep zamansız ve yanlış kararlar alırsın anlamak mümkün değil.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
red_flash26 Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir/İzmit
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 14:09
Arkadaşlar fazla bileti olan varsa talibim..lütfen özel msj atın..KOcaelide olduğum için yarın alıcaktım ama bitmiş..lütfen beni bu maçtan mağdur bırakmayın Cry
Körfezin Kırmızı Şimşeği...
:::KOU:::
Aramızdaki Mesafe arttıkça katlanıyor sana olan sevgimiz....
Yukarı
emremix26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emre çalışır
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 14:12
acaba antalya tarafının 750 biletini alıp onları stada sokmasak mı?
nasıl olsa bu bilet fiyatları ile alabilecek insanlar vardır...LOL
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 14:27
Şu anda VIP ve misafir takım tribünüde dahil tüm biletler bitmiş durumda...

Ayrıca yetkililer kimseye toplu bilet satılmadığını söylüyorlar buna rağmen banner'inde dediği gibi 5 TL'den yüksek fiyatla kapıda bilet satanı görürseniz polise bildirin, polis ilgilenmezse adaleti kendiniz tecelli ettirin... Böyle bir maçta karaborsacılık yapmak demek dayağı haketmek demektir...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 14:34
Alıntı yapılan EsEsliyim

Şu anda VIP ve misafir takım tribünüde dahil tüm biletler bitmiş durumda...

Ayrıca yetkililer kimseye toplu bilet satılmadığını söylüyorlar buna rağmen banner'inde dediği gibi 5 TL'den yüksek fiyatla kapıda bilet satanı görürseniz polise bildirin, polis ilgilenmezse adaleti kendiniz tecelli ettirin... Böyle bir maçta karaborsacılık yapmak demek dayağı haketmek demektir...
budur !

biz biletleri aldık dün meşale şovdan sonra eve dönerken arkadaşlar tartıştı aralarında. biri dedi halısahayada gelmiyom eses maçına da. tuttu bileti yırttı. mani olamadım Cry
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey

N ereye gitti bu biletler gerçekten çok ilginç.

gerçi dun stadın karşısında ki aktif aş de bildigimiz bilet sırası vardı.Stern%20Smile
DK
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Şaşırdım..İlk defa bu kadar kısa sürede tükendi biletler.
Nefer
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 14:36
İlk defa ucuz bilet alacaktım.Oda kısmet değilmiş nasıl biter anlamış değilim...
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 14:42
herhalde bu sene ılk defa kombıne alanlar aldıkları kombıneye sevıneckler.
DK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 516517518519520 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır