eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2016 saat 12:29
Alıntı yapılan ArmaSevdası

Dün sabah işten çıkınca direk gişelere gittik arkadaşımla 10'da açılıyormuş henüz açık değildi önümüzde sadece 1 amca vardı yaklaşık 50-55 yaşlarında sabahın 9 buçuğunda gelmiş gişe açılsın diye bekliyor nereden alacaksın diye sordum sorulur mu kardeşim hiç bize Maraton alt yakışır dedi
Ah amca be gel şunu birde foruma anlat kuru sıkı çok dedim
Yani anlayacağınız bazıları şu amca kadar olup gidipte bir kombine almaktan aciz Eskişehirspor'dan önce kendi rahatlığını önemsemiş eline çekirdeği oturacak yerini ayarlamadan maçlara gelmeyecek anlaşılan neyse sıkıntı yok biz bu amcamızla Maraton altı yıkarız sizlerde TRT beleş nasıl olsa ordan izlersiniz maç olduğu aklınıza gelirse tabi bilmem anlatabildim mi RAHAT ARKADAŞLAR

Maalesef amcanın gideceği ilk maçta yaşları 16-18 arasında değişen torunları yaşındaki çocuklar "Bağırsana lan, hadi olm bağırın, burası kapalı niye geldiniz lan buraya" diyerek aşağılayacak. İlerleyen dakikalarda ise bu çocuklar amcanın üzerine koşarak linç edeceklerdir.
Olay, tribün liderleirne sorulduğunda "biz onlara gelmemelerini söylemiştik. Gelirlerse işte böyle olur" diyerek, üzerini kapatacaklardır.
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2016 saat 12:39
Amma abarttınız be kardeşim; bağırmak istemeyen geçer sağa sola oturur, sanırsınız ki işkence aletiyle bekliyorlar statta. Koca stada sığamadınız mı? Almamak için bırakın bahaneyi de gidin kombinenizi alın. Yıllarca ayderde kızılcıklıda neferde maç izledim, geçtim 65 liler tarafına oturdum yerime kimse de bişey demedi. Koca maratonda mı diyecekler? Abartmakta üstümüze yok.
Yukarı
esyıldız Liste gör
Yazar

caner
Yer: eskişehir
  Alıntı esyıldız Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2016 saat 12:39
Her görüşe saygılı olmayı bir türlü öğrenemedik. Benim doğrum bana, senin doğrun sana...
büyük düşün büyük işler başar
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2016 saat 12:43
Alıntı yapılan gKy_1965

...İyi niyetli ve sadece EsEs sevgisiyle hareket eden herkese kapımız açıktır. İnternetten sürekli hakaret ve suçlamada bulunmak yerine bizimle irtibata geçebilirsiniz. Önerilerinizi yüzyüze dinleyebilecek, konuşabilecek insanlarız. Bu sıfatlardaki hiç kimseye de kinimiz düşmanlığımız önyargımız dahi olmaz. Özeleştiri de defalarca yaptık, her zaman da yaparız. Güzel üslupla öneriler söyleyen arkadaşlara teşekkür ederim, sadece karalamak ve hakaret etmek için yazanlara ise burada cevap verme alışkanlığımızın olmadığını sizlerde biliyorsunuz. Bu konuda cevabımızı sadece tribünlerde takımımız için yaptıklarımızla vermeye çalıştık ve öyle olmaya devam edecektir..İyi akşamlar..

Gökay renkdaşım, iyi niyetinize dair BİR GRAM ŞÜPHEM YOK.

Youtube'a Eskişehirspor yazınca, çıkan bütün videolarda başroller sizsiniz.

Sağolun, varolun; daha da güçlenin.
Sayınız yüzlerle değil, on binlerle anılsın.

AMA BİZLER DE DİYORUZ Kİ;
"2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları" başlığında Hamdi Özen renkdaşımın yazdıkları hislerimize tercüman oldu.
Aynen kopyalıyorum...

Alıntı yapılan hamdiozen

Yazdık bir şeyler,arkadaşlarda yazdılar ama biz anlatamadık herhalde.
O kadar yıllık görevini yapmaya çalışan taraftarım fikrimizi söyledik;çift cinsiyetli olduk, kombine almamak için bahane üreten adam olduk, ayrıştırıcı olduk yani anlayacağınız her türlü b.klu yafta yapıştırıldı.

35 bin.... evet yanlış yazmadım 35 bin kisilik bir stadyumumuz var ama eşiyle kızıyla babasıyla dedesiyle gelebilecek bir aile tribünümüz yok.Yazacak kelime bulamıyorum.

Halil Ünal'ın Hakkını yemeyelim.Tamam çok kızdık geçmişte neler dendi ama kor haline gelen közün içine elini soktu ve bu yoklukta güzelde transferler yaptı.Gram sözüm olamaz.Şampiyonluğun en güçlü adayıyız.

Ama bu stadyum olayını yanlış yaptı.
Bu sene Şampiyonluğa oynayan bir takımı destekleyecek sadece tribün grupları olmamalıydı.

Çocuklar, küçükler başarıyı severler.

Şu tribüne aileleriyle 1000 tane çocuk getirilse idi ki aile tribünü olsa muhakkak gelir.Yeni taraftarlarımız olurdu minik minik. Onlar 5 sene sonra zaten aşağı tribüne inecekler. Vakti saati de gelecek.

Evlerde eşinle çocuğunla haftalık maç muhabbetleri olacak hatta misafirlikte bile. Eşin ve çocuğunla Hürriyet'in kafasını, Erkan'ın hareketlerini yahut Boffin'in kurtarışları konuşulacak ve bu 10 sene içinde tüm şehirde yayılacaktı. Ben 10 sene sonrasını söylüyorum size.

Güzel ve nehiz bir ortamda aileler maç seyrederken çocuklar aşağıdaki gruplara özenecek ve bir an önce oraya katılmak için can atacaktı.

Bu aile tribününün reklamını billboardlar da görsel ve yazılı basında hatta kentin değişik yerlerinde stantla aslanlar gibi 6000 adet satmazsa adam değilim.

Ama malesef bu zihniyetle hiç bir zaman olmayacak.
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
Yer: Eskişehir
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2016 saat 13:12
Alıntı yapılan prodigy

Dün sabah işten çıkınca direk gişelere gittik arkadaşımla 10'da açılıyormuş henüz açık değildi önümüzde sadece 1 amca vardı yaklaşık 50-55 yaşlarında sabahın 9 buçuğunda gelmiş gişe açılsın diye bekliyor nereden alacaksın diye sordum sorulur mu kardeşim hiç bize Maraton alt yakışır dedi
Ah amca be gel şunu birde foruma anlat kuru sıkı çok dedim
Yani anlayacağınız bazıları şu amca kadar olup gidipte bir kombine almaktan aciz Eskişehirspor'dan önce kendi rahatlığını önemsemiş eline çekirdeği oturacak yerini ayarlamadan maçlara gelmeyecek anlaşılan neyse sıkıntı yok biz bu amcamızla Maraton altı yıkarız sizlerde TRT beleş nasıl olsa ordan izlersiniz maç olduğu aklınıza gelirse tabi bilmem anlatabildim mi RAHAT ARKADAŞLAR

Maalesef amcanın gideceği ilk maçta yaşları 16-18 arasında değişen torunları yaşındaki çocuklar "Bağırsana lan, hadi olm bağırın, burası kapalı niye geldiniz lan buraya" diyerek aşağılayacak. İlerleyen dakikalarda ise bu çocuklar amcanın üzerine koşarak linç edeceklerdir.
Olay, tribün liderleirne sorulduğunda "biz onlara gelmemelerini söylemiştik. Gelirlerse işte böyle olur" diyerek, üzerini kapatacaklardır.

Sizi buraya tribün gruplarına sallasın diye üye yapmışlar galiba Maraton Alt,Üst muhabbeti geçmişsiniz gruplarda ki gençlere hayatımda görmediğim ithamlarda bulunuyorsunuz. Unutmayın ki o 16-18 yaşında ki gençlerde bu şehirde ki bireylerin,aile'lerin çocukları bu kadar ağır ithamlarda bulunarak kimseyi zan altında bırakmayın,bir açığınızı başkasının üzerinden kapatmayla uğraşmayın.
Ayrıca ben 10 yıldır açıkta maça giderdim NEFER grubuyla bugüne kadar bir alakam olmadı sadece bu yıl oradan kombinemi aldım ve şunu da bilin ki NEFER grubunda dediğiniz yaş grupları çok nadir bulunur o yaşlarda ki genç kardeşlerimiz sadece ATİ NEFER içerisindedir.
Ayrıca Tribünleri,Hakemi,Futbolcuları baskı altına alabilecek tek yer Maratondur tıpkı eski açıkta ki gibi.
Tekrar söylüyorum alt üst sağ sol muhabbetlerini,bahanelerini bırakarak bu yıl ki diriliş'e ortak olmanızı rica ediyorum.
Ve şu da var ki o grup liderlerinin de normal günlük hayatında çalıştığı işyerleri var madem bu kadar sorun yaşıyorsunuz buradan atıp tutmak yerine iletişime geçin gidin işyerinde görüşün bu sistemin sebeplerini sorun cevaplarını alın buradan kimseyi zan altında bırakmayın. kombine alacak abilerimiz,kardeşlerimizin kafasını bulandırmayın.
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2016 saat 13:25

...Tekrar söylüyorum alt üst sağ sol muhabbetlerini,bahanelerini bırakarak bu yıl ki diriliş'e ortak olmanızı rica ediyorum...

35(otuzbeş) bin kişilik stadyumun tamamının dolması için çaba sarfetmek BAHANE Mİ?
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2016 saat 13:26
O kadar samimi iseniz bırakın bu seneyi de en önemli senemizde düşmemek için geçen sene niye MARATON ALT TRİBÜNDE YERİNİZİ ALMADINIZ?Çok mu önemsiz bir yıldı.Niye tüm gruplar bu seneki gibi organize olmadı. Bana bunu cevaplayın.
Durun durun ben cevaplayayım.Cevabı basit.Çünkü açığı öyle kolay kolay yönlendiremezsiniz.Açık bağımsızdır.Onu bir kaba dolduramazsınız.Ama tribünü ikiye bölüp yarısını kapattınız,şimdi artık mekan sizin oldu ve mekanın adını bile siz koydunuz ve kuralları artık siz belirleyeceksiniz bu kadar açık.Az samimi olalım.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2016 saat 13:55
su ana kadar kac kombine satıldı??
satılan kombinelerin kaçı bu tribunleri kapatan gruplara ait ???

bu sorulara cevap verebilecek kimse varmı???

grupların arasında olmak istemwyen biz munferit taraftarı suçlayanlar ne yapmış bi görelim...
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2016 saat 14:29
Alıntı yapılan erkaneses2626

neferın maratonda olması yada olmaması sıkıntı degıl, bagıracaklar bıraz ortaya dogru yaklasır bagırmayacaklar bıraz kenara dogru kayarlar. yıllarca acık trıbunde de böyle olmadımı. koca stadda kımse yer bulamadı kendıne vallah helal olsun bızelere.. bence konusulması gereken konu altesdir. acık trıbund ekac kere kendı taraftarlarına 20-30 kişi saldırıp dayak attı. nefer bunu yapmıcaksa altes gibi taraftarına saldırmıcaksa orada olmalarının kımseye zararı yoktur kanımca.

en objektif yorum... nefer grubu bunun garantisini verebilir mi. yapılan açıklamalar çok sivri idi nefer grubundan... eğer ki orada bir taraftarın kılına zarar gelirse onca açıklama manifesto boşa gidecek....
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2016 saat 15:02
İstanbul takımlarının taraftarı maraton alt trübüne girmek için milyarları gözden çıkarıyor. En prestijli ve sahaya yakın olan taraftır maraton alt tribünü. Biz de oraya girmemeye çalışıyoruz, ilginç hakikaten. Bağırmak istemeyen sağa sola geçer oturur. Neferin kemik tayfası da orta tarafta konumlanır zaten. Neyi paylaşamıyorsunuz? Neyin mücadelesindesiniz? Sağ tarafa sol tarafa otursanız gelip sizi değnekle ayağa mı kaldıracaklar? Saçmalamayın artık.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır