eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 17.Hafta Torku Konyaspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 55>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:20

Dünya yıldızı SOL BEK'imiz DEDE var ama biz hala stoperden sol bek yaratmaya çalışıyoruz veya Serol'u oynatıyoruz.

Dede bu haliyle Serol'u cebinden çıkarır.Sonra diğer cebine koyar birde oradan çıkarır.

Bienvenü gibi kendi etrafında dönemeyen biriyle TEK FORVET oynuyoruz.

Oynadığınız, oynattığınız futbol bu ise yazıklar olsun.

Amatör takımlar sizden iyidir. Adamlar hiç olmazsa koşup mücadele ediyorlar.

Demek ki yılda kazandığınız 4-5 trilyon size yetmiyor.

O zaman siz daha fazla kazanacağınız bir kulübe gidin.

Bizde bu rezillikten kurtulmuş olalım.

kalender
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:23
Alıntı yapılan gordion26

Alıntı yapılan 26_26_26

Şu bir gerçek ki feriştahı (yöneticisinden,futbolcusuna,siyasisine,belediyesine ve hatta tesislerde çalışanına kadar)gelse bizim kadar sevemez bu Armayı...
Bu maçda şu iyiydi,bu iyiydi diye ayırmayacağım.Hepsi tatil,transfer moduna girmiş,sanki Konyada da yok bu durumlar...
Konya yı tebrik ediyorum iyi futbollarından dolayı belkide sezonun en iyi futbolunu oynadı adamlar,belkide bizimkilerin miskinlikleri onların oyununu güzelleştirdi ama helal olsun adamlara yarı sezonda boyunca yemediğimizi yarısını 90 dakikaya sığdırdılar...
Bu taraftarın Pazarını rezil etmeye kimsenin hakkı yoktur :((

hocam boffin'in emeklerinin ne sucu var? bunlar nasıl bakacak boffin'in yuzune?

ben 100 tane top cıkartayım, sen 101. yi engelleyeme ohhh.

ben bu kalecinin yerinde olsam en yuksek parayı isterim kadorada; bu ne lan topunuz su herifin yaptıgı katkıyı yapamıosunuz be.

güzel kardeşim,ben genelleme yaptım sadece,2 oyuncun hadi 3 oyuncun iyi olsun,8 i ruh gibi gezerse sonuç değişirmi değişmez sonuçta iyi oynayan oynamaya çalışanlar zaten bu sitemlerin kendilerine gelmediğini biliyorlar..
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:33
rezil tpoynadık 4 gol yememiz beni çok daha fazla üzdü.bazı tpçular safada sanki hiç yoktu.yapacak birşey yok.
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:42
Bu deplasman taraftarina bu futbol hic yakismadi.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 17:49
Bütün takım kaleci BOFFEN'den özür dilesin bugün çok büyük eziyet çekti.
önce eses sonra eses
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 18:41
Biz ligin en az gol yiyen takimi ligin en az gol atan takimindan 4 yiyoruz bune istir
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
  Alıntı turkkartal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 18:43
futbolun bir seyir sanatı olarak düşünürsek ESES lig başından beri seyir zevki olan bir futbol ortaya koymadı hatta ligin göze hoş gelmeyen futbolu oynayan sadsece fiziki güce dayalı futboluyla puan toplayan takımların başında.başarı ve seyircisini mutlu eden futbol istemek hayalcilik olur.puan olarak iyi durumda olması bu lige mahsus bir durum.taraftarın güzel oyundu dediği kaç maç var.
Yukarı
cureyen Liste gör
Yazar

coşkun üreyen
Yer: Ankara
  Alıntı cureyen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 18:45
Bir maç böyle gitmedi! Sezonun başından bu yana iyi oynadığımız bir maç ya var ya yok! Ve bunun nedeni de kadro vs değil. 11 seçimi ve tamamıyla taktik nedenler. Geçen seneden bir tek Alper yok ama geçen sene takır takır pas yapan
, dikine oynayan, bir maçta 10 gol pozisyonu bulan takımdan bugün elimizde, nerdeyse pozisyonsuz maç bitiren bir takım var. Aldığımız maçlarda da verdiğimiz maçlarda da aynı durum geçerli. Tello gibi oyun zekası üst düzey bir adam varken ve N'Diaye'de ısrar neden? Serol'un bu ligin adamı olmadığını bir tek Sağlam mı görmüyor? Aytaç neden duruyor kenarda? Veysel neden oynuyor bu takımda? Bienvenu, Necati ve Erman'ı saymıyorum daha...
Sonuç olarak; en büyük sorunumuz, takıntılı bir hoca! En pahalı elemanımız yine hoca(lar).
Es Es'li Güz'ün Es Es'li babası...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 19:15
Ertugrul hoca taraftar destegı dıyordu al destegın kralını yaptık ama sahada cacık gibi top oynattın.Bu serol ile n'diaye aşkın nerden geliyor anlamıyorum.Gece 3 buçuktan beri 1 saatlik uyku ile cefa çekti bu taraftar bunu haketmedi.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2013 saat 19:24
200-300 bin euroya kral forvet bulursun afrikadan gidecekse Tarıkta Veyselde gitsin kalıp adam akıllı oynayacaklara kapımız açık kalsın sağ beke sezgin sola dede gelsin yenilsek bile iyi niyetlerinden şüphe etmem bu gün Veysel sadece sahada vardı,Erkan da gitmek istiyorsa gitsin çok severim kendisini çalımlarına hayranım ama böyle bir maçta sorumluluk alması gerekirdi bizde ruhunu ortaya koyacak canını dişine takacak adam gelsin,Jorquera gibi mücadeleden korkacak değil Hürriyet gibi topa kafa sokacak adam lazım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 55>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır