eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26 YK 222 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Karaburun
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26 YK 222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 01:41
kolay değil 26 sene sonra istanbul saltanatı gazetelerinde dillendirdiği gibi yıkıldı,evet bu bize yakışırdı ama önce bir olmak,birlik olmak lazım
olamazsakta olanları ibretle seyretmek lazım çünkü bir olan onlar hep...
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 02:32
Alıntı yapılan kiraz26

Eziklerin şampiyonluğu bu şehri bu kadar tetiklemezdi.

Bursa oldu.

Artık en kısa zamanda şampiyon olmak bizim de hakkımız.

Bu şehir ve bu taraftar bunu fazlasıyla hakediyor.

ClapClapClapClap Bursa 1 şampiyon olursa biz çok daha fazlasını oluruz, yeter ki omuz omuza gelelim...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
deniz_hakan Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı deniz_hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 02:45
Alıntı; Özgür Topyıldız, "Anadolu Yıldızı Eskişehirspor", İletişim Yayınları, sayfa 226-227
"Hep eziktim, hep mahzun... İstanbul çocuklarının arasında her an eziliyor, her an hınçlanıyordum. Ben de bir gün gülecektim bu çocukların karşısında... Bir gün biri, nasıl yendik? dedi. Ne demekti yenmek, kim kimi yenmişti? Dinledim, takım tutuyorlarmış. Biri fenerbahçeli biri galatasaraylı... Biri bir takımı yenmiş, biri başka bir takımı... Onlar yine gülüyorlardı. içimde bir ümit belirdi, ben de bir takım tutacaktım!... Ama onların takımını kim yener ki, kim beni güldürür ki İstanbul çocuklarının karşısında?...
...Terledim sofrada... Korksam da babamdan soracaktım yine de... Sordum, var tabii dedi. Minik yüreğim hızlandı. Anadolu Yıldızları varmış, onlar kaç kere yenmiş o çocukların takımını... işte artık hıncımı alma vakti, işte gülme vakti, işte ezilmişlikten kurtulma vakti... O gün ilk defa sevdim babamı ve ilk defa iştahla yemiştim düdük makarnamı. Babam devam ediyordu anlatmaya; haftaya Reis-i Cumhur kupasını alacağız, yenersek galatasarayı...Bir hafta zor geçti. Onlar yine gülüyor, babam yine sövüyor, fakat umurumda değil. Hüznüm, ezikliğim yok artık. Bir ümidin ucunda kocaman hıncım var. Ben de güleceğim sonunda... Babam gülüyordu o akşam. Elinde bir gazete, gel dedi bana. Gittim korkmadan yanına. Gazeteyi açtı, bak dedi, yendik galatasarayı... Resimlere bakınca gazetedeki ilk aşkımı gördüm karşımda. Evet ilk aşkımı; KIZIL SAÇLI, SİYAH GÖZLÜ SEVGİLİMİ... ES ES imi..."

Ey bursaspor, Es Es' imin yanında dünkü çocuk sayılırsın. Bazı renkdaşlarım, saygılı ve centilmen davranışlarından dolayı seni tebrik ediyorlar. Ama, unutmaki, Anadolu' nun Yıldızı her zaman ve her yerde Es Es dir. Anadolu' nun en tenha köşelerindeki kahvehanelerde, berber dükkanlarında, en küçük bakkal dükkanlarında aşkımın fotoğrafı vardır. İşte o fotoğraftakidir, gerçek Anadolu Şampiyonu. sen ve trabzonspor, O' nun  açtığı yoldan ilerleyebilirdiniz, ancak.
Benim tebrik edebileceğim tek sevdamdır.

paranın saltanatı varsa, halkın Es-Es'i var
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 03:26
Alıntı yapılan deniz_hakan

Alıntı; Özgür Topyıldız, "Anadolu Yıldızı Eskişehirspor", İletişim Yayınları, sayfa 226-227
"Hep eziktim, hep mahzun... İstanbul çocuklarının arasında her an eziliyor, her an hınçlanıyordum. Ben de bir gün gülecektim bu çocukların karşısında... Bir gün biri, nasıl yendik? dedi. Ne demekti yenmek, kim kimi yenmişti? Dinledim, takım tutuyorlarmış. Biri fenerbahçeli biri galatasaraylı... Biri bir takımı yenmiş, biri başka bir takımı... Onlar yine gülüyorlardı. içimde bir ümit belirdi, ben de bir takım tutacaktım!... Ama onların takımını kim yener ki, kim beni güldürür ki İstanbul çocuklarının karşısında?...
...Terledim sofrada... Korksam da babamdan soracaktım yine de... Sordum, var tabii dedi. Minik yüreğim hızlandı. Anadolu Yıldızları varmış, onlar kaç kere yenmiş o çocukların takımını... işte artık hıncımı alma vakti, işte gülme vakti, işte ezilmişlikten kurtulma vakti... O gün ilk defa sevdim babamı ve ilk defa iştahla yemiştim düdük makarnamı. Babam devam ediyordu anlatmaya; haftaya Reis-i Cumhur kupasını alacağız, yenersek galatasarayı...Bir hafta zor geçti. Onlar yine gülüyor, babam yine sövüyor, fakat umurumda değil. Hüznüm, ezikliğim yok artık. Bir ümidin ucunda kocaman hıncım var. Ben de güleceğim sonunda... Babam gülüyordu o akşam. Elinde bir gazete, gel dedi bana. Gittim korkmadan yanına. Gazeteyi açtı, bak dedi, yendik galatasarayı... Resimlere bakınca gazetedeki ilk aşkımı gördüm karşımda. Evet ilk aşkımı; KIZIL SAÇLI, SİYAH GÖZLÜ SEVGİLİMİ... ES ES imi..."

Ey bursaspor, Es Es' imin yanında dünkü çocuk sayılırsın. Bazı renkdaşlarım, saygılı ve centilmen davranışlarından dolayı seni tebrik ediyorlar. Ama, unutmaki, Anadolu' nun Yıldızı her zaman ve her yerde Es Es dir. Anadolu' nun en tenha köşelerindeki kahvehanelerde, berber dükkanlarında, en küçük bakkal dükkanlarında aşkımın fotoğrafı vardır. İşte o fotoğraftakidir, gerçek Anadolu Şampiyonu. sen ve trabzonspor, O' nun  açtığı yoldan ilerleyebilirdiniz, ancak.

ClapClapClapBen ESKİŞEHİRSPOR'luyum.Ben ANADOLU'NUN SESI ANADOLU'NUN DİK DURUSUYUM.Ben ANADOLU'nun EFSANESIYIM.Benımle ANADOLU futbolu adını söz ettırdı.Ve benım actıgım kapıdan gecenler ıcınden Sadece trabzonspor bu  bayragı benden aldıgı dıle getırdı.Sımdı ise ANADOLU  SAMPİYONLU'ĞU ASIL SAHIBININ ALMASINI BEKLIYOR.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 03:32
Alıntı yapılan esesserkan26

Alıntı yapılan deniz_hakan

ClapClapClapBen ESKİŞEHİRSPOR'luyum.Ben ANADOLU'NUN SESI ANADOLU'NUN DİK DURUSUYUM.Ben ANADOLU'nun EFSANESIYIM.Benımle ANADOLU futbolu adını söz ettırdı.Ve benım actıgım kapıdan gecenler ıcınden Sadece trabzonspor bu  bayragı benden aldıgı dıle getırdı.Sımdı ise ANADOLU  SAMPİYONLU'ĞU ASIL SAHIBININ ALMASINI BEKLIYOR.
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapCry
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 03:34
ClapClapClap
000001
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 12:08
Alıntı yapılan es_emre26

Küçücük şike pankartını değil de şunu baz alsak daha iyi olmaz mı acep ?

aynen katılıyorum.
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 12:55
YEEETERRRRRRRRRR artık bu işin tadını tuzunu kacırmayın su foruma gırıp transfer haberı var mı?acık trıbunun ustu kapatıack mı?kım aday dıye bakmaya gırıyoruz.Bursa asagı bursa yukarıAngryyeterrrrrr kapatın su baslıgıııııı ınsanları bırbırıne mı sokmaya calısyorsunuz.Tek gercek ESKİŞEHIRPOR gerısı hıkayelerden ıbaret.Yok o pankartı konusmıyacakmısız yok buna bakacakmısız.Sen yaptıgın zaman nedensee o karsı takımlar senın kötü tarafını alıp ESKİŞEHIRSPOR taraftarına saldırıyorlar?Neden ıyı yanlarını konusmuyorlar da bir küfür edıldımı vay ESKİŞEHIRSPOR tarafftarı söyle soyle sayfa sayfa yazılar yazıyorlar.o kadar deplasmanaa gıttık geldık.bızlere kufur edıldı cıkıp onlar sunları yapıp sagda solda dıllendırmedık.bursa da kufurler edıldı ankarada kufurler edıldı ne oldu sonuc yıne ESKİŞEHIRSPOR taraftarı yaptı oldu.sızler hala neyın pesındesınız ya bırakın ya bırakın ben bursalılardan korkarken  bız  baslattık sız arkamızdan gelecegız dıyeceklerını dusunurken masallah bursalılardan once bızdekı bursa hayaranları 1 sezon onları konusacak anlasılan.
  YETER ben ESKİŞEHİRSPOR taraftarıyım.İyisiyle kötüsüyle ben ESKİŞEHİRSPOR'luyum.Bende hata varsa dıgerlerıde hatasız degıller ya.bırakın artık bursa nın sampıyonlugunu.Nasıl bırlık olacagız onu konusun  sayfalarca bursa sampıyonlugu konusacagımıza seneye  bu takımın bırlıkte yukarılara nasıl tasırız onu konusun.Anadolunun öncusu mu oldu bursa sımdı o pankart  onu anlatıyor.ben actım yolu sen gel artık dıyor.her yone cek o pankartı.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 13:16
Alıntı yapılan jack_sparrow

Alıntı yapılan es_emre26

Küçücük şike pankartını değil de şunu baz alsak daha iyi olmaz mı acep ?
aynen katılıyorum.

Pankartı yapan S.A.G.S grubu Bursaspor maçında ÖZÜ SÖZÜ BİR TRBÜNCELERE SAYGIMIZ SONSUZ pankartını açan trbündür ve bana göre Bursa trbünlerinin DİK DURUŞLU tek trbünüdür ..

Oraya bizide koydukları için hepsine çok teşekkür ediyorum ..
Acaba aynı durumda bizim içimizdeki yamyamlar aynı duruşu sergileyebilir miydi ?
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
alves26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı alves26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 14:11
arkadaşlar tebrik etmek erdemliktir bursa başardı bize tebrik düşer sağ duyulu olalım hep düşmanmı edinecez kala kal bir kasımpaşayla iyiz yakında kpasa dostluguda biter bizim tarftar böyle oldukca amigo orhan ruhu deniliyo ozamnlar sempati duyan coktu bize şimdi antipati olduk küfür etmek insanlık değildir 
mesut
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır