eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3 - Gaziantepspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2009 saat 12:25
Alıntı yapılan eseryılmaz26

ya farkettiyseniz maçlarda hep sağ kanattan çalışıyoruz sol kanadımız pek iyi değil bunun kocabeyin 11 de başlamamasıyla bi alakası olabilir mi ??
Olabilir değil kesinlikle öyle zaten.Tamam Mehmet Yılmaz iyi oyuncu ama sol kanatta olmuyor işte.Aynen Sezginin durumu gibi.
Gs maçındada Burak-Mehmet-Ümit-youla 4lüsü oynarsa sonuç hüsran olur...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
Yer: Turkey
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2009 saat 12:40

Maçın değerlendirmesini kısaca 'çok heyecanlı ve ligimize göre teknik ve mücadelenin üst düzeyde olduğu bir maç' olarak yapmak istiyorum. Bu seneki mücadelemizin, oyun anlayışımızın daha üst düzeyde olduğunu düşünüyorum. Belki geçen sezon  da Bursa'yı yendik, Belediye ile berabere kaldık denilebilir fakat Bursaspor ile Belediye kendi görüşüme göre geçen seneden daha iyi takımlar. Hücüm gücümüz yüksek. Kendi sahamızda her maçı kazanmak istiyoruz. Öyleyse niye dört forvet oyuncusu ile oynuyoruz diye eleştirmek bence gereksiz. Keşke KOcebey de oynasa da beş forvet oynasak... Sadece biz taraftardan değil takımımızın hücüm gücünden de korksunlar. Bu hafta nasıl içimizde tedirginlik var, Gs'nin forvet hattı için ? 

''Açık tribünün iyi olduğunu kabullenmek lazım'' demiş bir arkadaşımız. Gerçi demek istediğini anladım ama cümlede bir bozukluk var. Açık zaten Büyük. Her zamanda öyle idi. Türkiye biliyor, İstanbullular kabulleniyor. Biz neyi kabullenelim, kendimizi mi?Smile
Herkese iyi bayramlar...
Yukarı
Yavuz Orhan Liste gör
Yazar

Yavuz Orhan
  Alıntı Yavuz Orhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2009 saat 12:43
Arkadaşlar maçın hakemi geçmiş yıllarda kısa bir süre ESKİŞEHİRSPORUMUZDA oynadı  antep maçındada maçımızı yönetti antepin basın sözcüsü hiç ağlamasın hakemin verdiği kararlar hiç taraflı değildi oyun kurallarını aynen uyguladı spor programlarınıda izledim özellikle Zeki Çol her zaman tarafsız doğrusu ne ise onu konuşur verilen penaltı tartışılan ikinci gol hepsine hakemin kararı doğru dedi ve hakemi tebrik etti.
KALSADA SON NEFES YİNEDE ESES
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2009 saat 18:07
antep maçı şinanari videosunu çeken olmadı mı ?
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2009 saat 19:12

Turkcell Süper Lig'de Eskişehirspor ile deplasmanda oynadığı karşılaşmadan 3-2 mağlup ayrılan Gaziantepspor'da, kulüp basın sözcüsü Mehmet Kızıl, maçın hakemi Taner Gizlenci'ye tepki gösterdi.
Kızıl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'a 3-2 yenildikleri karşılaşmada hakem Taner Gizlenci'nin taraflı ve tartışmalı kararlar vererek, maçı adeta katlettiğini ileri sürdü.

Gaziantepspor'un geçen sezon ligde fair-play şampiyonu olduğunu, her camiaya olduğu gibi hakem camiasına da büyük saygı duyduklarını, ancak canlarının yanmaya başlaması ile birlikte tepki göstermeye başladıklarını belirtti.

Dünkü maçı yöneten hakem Taner Gizlenci'nin, hakemlikten önce Eskişehirspor'da futbol oynadığını, bu durumda olan bir hakemin bu maça atanmasını şaşkınlıkla karşıladıklarını ifade eden Kızıl, sözlerini şöyle sürdürdü:

BU LİGE RENK KATIYORUZ
''Gaziantepspor Kulübü olarak, bugüne kadar hakemler hakkında konuşmadık, bunun bize ve diğer takımlara iyilik getirmeyeceği bir gerçektir. Hakemler hakkında konuşmak istemiyoruz ama dünkü maçı izleyen futbol yorumcuları ve tarafsız gözler, ne olduğunu gördü. İki tane tartışmalı pozisyon var ve kalemizde gördüğümüz 3 gol. Gaziantepspor olarak bu lige renk katıyoruz, kimsenin hakkı bize geçmesin, kimse bizim de hakkımızı yemesin. Biz de yoğun emek ve para harcıyoruz. Rakibimiz bizi hakkımızla yensin, elini sıkmasını da kutlamasını da iyi biliriz. ''

HATA VEREN HAKEME MAÇ VERMEMELİ
''Hakemlerimizin iyi niyetli olmaları yetmiyor, yerinde ve adil kararlar vermeleri gerekiyor'' diyen Mehmet Kızıl, ''Artık biz de hakem hatalarından dolayı korkmaya başladık. Dün farklı bitirebileceğimiz bir maçı ne yazık ki 3-2 mağlup kapattık. Bu sonuca hakem yol açtı. Hata yapan hakeme Futbol Federasyonu'nun, Merkez Hakem Kurulu'nun maç vermemesi gerekiyor. Bu konuda federasyon yetkililerini göreve davet ediyoruz'' diye konuştu.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Jose Coucerio da, 3-2'lik mağlubiyeti hak etmediklerini, herkesin her şeyi sahada gördüğünü söyledi.

Gaziantepspor'un adeta cezalandırıldığını savunan Coucerio, şöyle devam etti:

''Böyle bir sonuç olmasını kesinlikle istemezdim. Bu şekilde üçüncü golü attıkları için sıkıntılıyım. Maça iyi başladık. İlk golü attıktan sonra maçı biraz daha zorlamamız gerekiyordu. İkinci yarıyla da ilgili bir şeyler söylemeye gerek yok. Herkes her şeyi gördü.''

İnternet haber portalından alıntıdır.
ES-ES in bileğinin hakkıyla aldığı maç için karalama yapmaları hiç yakışık olmadı.Onların dedikleri FB,GS,BJK için geçerlidir. var tmp; tmp = document.getElementById("news_content").getElementsByTagName("a"); for(i=0; i.target = "_blank";
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2009 saat 19:31
maçda açık müthişti.. kapalı herzamnki gibiydi zaten :) açığın her maç böyle olmasını çok isterim.. o zamn önümzde kimse duramaz .. teşekkürler eskişehir :)
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
thpsy Liste gör
Yazar

ali furkan ÇATMA
Yer: batıkent
  Alıntı thpsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2009 saat 20:57
Alıntı yapılan air_canada

maçda açık müthişti.. kapalı herzamnki gibiydi zaten :) açığın her maç böyle olmasını çok isterim.. o zamn önümzde kimse duramaz .. teşekkürler eskişehir :)

açık muhteşemdi,kapalıda son 10 dk 65'liler dahil çoştu
kombine no 44,45 (65'liler)
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2009 saat 22:06
sol kanat ve stoperde sıkıntı vardı biraz
kocabey ve (sezgin-el saka ) ile ideal kadro oluşur
bana göre maçın kahramanı : murat önür
tebrikler es es !!!
Yukarı
SELCUK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: EStanbul
  Alıntı SELCUK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2009 saat 00:02
Alıntı yapılan thpsy

Alıntı yapılan air_canada

açık muhteşemdi,kapalıda son 10 dk 65'liler dahil çoştu

Bayram icin geldim memlekete hemen biletimi aldim aciktaydim ve 90 dk muhtesem bir taraftar vardi. Bayramda sesim kisikti ama herseye degdi. Kendimizle nekadar gururduysak azdir
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2009 saat 08:43
Geçen sezon ligin son maçında aynı hakem vardı o zaman aklınız neredeydi Antepliler.Youla'nın 100 % penaltısını vermemişti ama sesiniz çıkmamıştı.
Futbol bu işte nankör oyun.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır