eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 01:37
Ben de yıllardır maçlara geliyorum 2B'deki günlerden beri bu kadar ağır eleştiri yapılacak kadar kötü olduğumuz maç bir elin parmaklarını geçmez . Tamam süper değiliz belki eyvallah geliştirmemiz gereken çok şey var fakat yerden yere vurmanın manası yok . Ülkemizde ya göklere çıkartıyoruz ya yerin dibine sokuyoruz . Böyle tribün mü olur ya gibi bize cacık olmaz gibi ya da olanın üstünde görüp harika idik mükemmeldik deniyor genelde . Uç eleştiriler getirmeyince prim yapmıyor sanırım .
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 02:09

Rakı soframızın cacığı,ipi,sapı,çöpü hazırlanmış yine klavye tuşu olan bilip bilmeden boş dolu yazmış..

Arkadaşlar forumlar tartışma ve fikir paylaşım yeridir ancak fikri olmayanlar yada üfüreyim olsun diyenler mümkünse tekrar düşünerek yazsınlar beceremeyeceklerse hiç yazmasınlar..

Bir efsane varsa bu Eskişehirspor ve onun şanlı taraftarıdır ki şu an ikiside yaşamaktadır..

Trübünlerimizin durumuna gelince kapalı trübün birleşime,Ayder'in yeniden faaliyete geçmesine 65'lilerin desteğine rağmen istenilen performansa bir türlü ulaşamamaktadır..

Burdaki büyük yanlışlardan biri kendin çal kendin oyna da ısrar edilmesidir.

Yüksek ve baskılı tezahurat kalabalıktan çıkar buda trübünlerin genel katılımıyla olur..Ancak bizim trübün liderlerimiz sanki ilk kez o maçta stada gelmiş gibi hareket ettiklerinden yeni besteler yada katılımı olmayan tezahuratları girip zaten zor hareketlenen trübünleri dahada sessizliğe gömmektedirler..

Açık ve Altes son bir kaç maçtır hakikaten dibe vurmaya devam etmektedirki bunda bilinçsiz tezahurat ve çıkan kavgalar tuz biber olmaktadır.

Kavga önümde olmasına rağmen başka birisiyle konuştuğum için göremedim..Ancak Marmaris'ten gelen bir kardeşimizin atışan arkadaşlara yapmayın derken 20 kişi tarafından tartaklandığını duyduğumda çok üzüldüm ancak üzüntüm o 20 tane angutun yaptığından çok onlara müdahele etmeyen daha büyük kalabalıklaradır..

Arkadaşlar kimseden korkmayın ve müdahele edin,müdahele etmeyen arkadaşlarda edenlere destek olun 50 kişinin ayağa kalkıp noluyo diye bağırması bile çakalları dağıtır onun için lütfen duyarlı olun,bir gün arada kalan siz olabilirsiniz bunu unutmayın..

Hiç bir şey için geç değil arkadaşlar silkelenelim kendimize gelelim,kim olduğumuzu asla unutmayalım..Herşey ESES için bir olalım,birlik olalım...
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
mr.tunga Liste gör
Yazar

Alper ŞENER
Yer: İstanbul
  Alıntı mr.tunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 02:36
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Kavga önümde olmasına rağmen başka birisiyle konuştuğum için göremedim..Ancak Marmaris'ten gelen bir kardeşimizin atışan arkadaşlara yapmayın derken 20 kişi tarafından tartaklandığını duyduğumda çok üzüldüm ancak üzüntüm o 20 tane angutun yaptığından çok onlara müdahele etmeyen daha büyük kalabalıklaradır..

Arkadaşlar kimseden korkmayın ve müdahele edin,müdahele etmeyen arkadaşlarda edenlere destek olun 50 kişinin ayağa kalkıp noluyo diye bağırması bile çakalları dağıtır onun için lütfen duyarlı olun,bir gün arada kalan siz olabilirsiniz bunu unutmayın..

Hiç bir şey için geç değil arkadaşlar silkelenelim kendimize gelelim,kim olduğumuzu asla unutmayalım..Herşey ESES için bir olalım,birlik olalım...
abi demişsin ya korkmayın müdahale edin diye, işte ben bugün öyle yaptım, altesin orda yapmayın etmeyin diyen abiye birden 20 25 kişi saldırınca yerimde duramadım insan oluşun verdiği içgüdüyle, hemen koşup bırakın kardeşim yeter falan diye kendimi öne attım, çünkü orda müdahale etmeye çalışan abi yerde kalmış gelen geçen tekmeliyordu, ama birden noldu biliyomusun, bende nerden geldiğimi anlamadım, 3-5 kişi banada vurmaya başladı sana noluyo lan diye, çok garip gerçekten çok garip, sölicek o kadar söz ver aslında da, terbiyem müsade etmiyor, bu tribün böyle insanlardan nasıl temizlenir onu da hiç bilmiyorum, sonumuz hayır olsun,
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 02:56
Alper sen doğru olanı yaptın işte biz senleri çoğaltırsak bu çakallar yerlerde sürünür...
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 03:34
şu dişi oluşumu açık tribünden ayrılmalı... ne yazıkki genç arkadaşlarımız onların varlığından etkileniyor...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
iboes Liste gör
Yazar

ibrahim köksoy
Yer: eskişehir
  Alıntı iboes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 07:29
yönetim tribündeki kabadayılara yaklaşık 100 150 kişilik bir gruba bedava bilet veriyor.
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 09:53
Alıntı yapılan iboes

yönetim tribündeki kabadayılara yaklaşık 100 150 kişilik bir gruba bedava bilet veriyor.

İşte sorunda bu 1 kişiye 20 25 kişi saldırması binevi yönetim o beleşcileri kulanıyor sende bende paşa paşa para verisin mac izlersin paranla

Dünkü macda acıkdaydım bjk tarafındaydım 20 30 bjk dışarda kaldı sıdatmı doluyduda dışarda kaldı sanki ama adamlar beleşe alışltıkları için dışardaydı para vermemek icin malesef türkiyede beleşcilik cıkdı cıkalı yönetimler kendilerine dayank bulmak için taraftarları kulanmak icin bu tür şeyleri yapıyor hani derlerya silah cıktı mertlik bozuldu diye malesef türkiyedede beleşcilik cıktı cıkalı insanlarımız maclara degil tv başlarına gitmeyi tercih ediyor yönetim adam gibi beleşi kaldırsa ve mac bilet fiyatını düşürse insanlar türbüne koşar ama malesef o beleşcilerin parasınıda para verenler karşılıyor alsana işde bilet aldılarya yönetime karşı cıkmak yok biri bişe dese 20 30 kişi saldırır nede olsa beleşcilik var bunda herkes suclu sen ben guruplar basın bu olayın üstüne gidemiyoruz
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 09:58
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan Volkan

Bu mu Efsane Açık Trbünü ?
Güldürmeyin ..

Volkan, bir ifadeyi düzeltelim. "Efsane Açık Tribünü" diye birşey yok. "Efsane Eskişehirspor Taraftarı" vardır. Bu yüzden kapalıyı yada açık tribünü "Efsane Tribün" ile karşılaştırırken, ayrım yapmamak lazım! Suat abinin de söylediği gibi Efsane Eskişehirspor Taraftarı'nın mirası yenmektedir. Kimse biz şuyuz, buyuz vs. gibi bir söylemde bulunmasın. Her maçta kavgalar çıkıyorsa, gerçek bir tribünden bahsedilemez! Gerçek bir birliktende bahsedilemez! (Bunlar şahsi görüşümdür)

Serkan Abi bencede Efsane Açık değil Eskişehirspor Taraftarıdır..
Ancak benim 2 veya 3 mesaj üstümde Suat Abi Efsane Açık Trbünüdür yazınca o yüzden güldürmeyin dedim bende ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
Yer: Türkiye
  Alıntı OIdCiTy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 10:49
öncelikle su kavgaları ortadan kaldırmamız gerekiyor bu kavgaların buyuk sorunu ise dişi şimşeklerdir.daha sonra bjk macında acık tribünu hiç begenmedim en kötü macıydı kareografi ve stad ısıkları sönunce yapılan shov harici herşey kötüydü.karsılıklı söylenicek bestelere tam giriyorz derken bi bakıorm bando espana ve ezberletilmemiş gol gol eses gol marsı var tabiki sürekli girilmeye calısılıyor.acık cok buyuk oldugundan organıze bir tek karsılıklı marşlarda oluyor onun için genelde kapalı acık bagırılması gerekiyor ama kızılcıklıyı karsılamassanız onlarda kendi başlarına takılır calar oynar tabiki.gruplar toplansın bi karar alınsın bu taraftar bu şekilde bölünüp gitmeye dvm edick
Yukarı
eskalizim Liste gör
Yazar

yakup
  Alıntı eskalizim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 11:07
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Hala anlamıyorsunuz değil mi?
Haydi söyle gibi saçma sapan besteleri girmeye,her sene kardeş bulup plakasında onlara bağırmaya devam edin.Kapalıdan 3bin kişi sesi geliyor muydu sizce?
Bilmem ne taraftarınla çok yaşa diye tezahürat başlatırsan açıktan herkesi alamazsın yanına.
Her tarafta bayanlar var.Adam çocuğunu getirmiş,eşini belki,kızını.
Koca maç 3 tane karşılıklı beste yaptı kapalı.Neler mi?
Haydi söyle Bjk ,,,,,medikmi?
,,,,,taraftarınla çok yaşa
deplasmana hoşgeldin ....bjk

Bununla size açıktan 3bin cevap gelir.gerisi de bir daha kaale almaz karşı tarafı.

beste yapılıyor...güzel besteler çıkıyor. söylenmeye çalışılıyor ama açıkta hala çıt çıkmıyor..açık okadar oturuyodu ki anca eski beste girmemiz gerekiyordu.yeni beste mi okadar çok ki hangisini biliyorsun? veya açıktan kaç kişi bununla ilgileniyor bi ezberliyim arkadaş bizde bağırırız diyor. ben söyliyim 0-0-0...kaç kişi es-es gol gol diye bağırıyor? kaç kişi saldır eskişehir diye bağırıyor? ama bunlar eski beste yeni besteler lazım demi açığa göre..açık beğenmezse bağırmaz..ha bide i.. hakem diye bağırınca çıkan ses nasıldı açıktan biliyormusunuz acaba? bjk maçının açıktan çıkan en çok sesiydi. o sırada sanırım çocuklar bayanlar kulaklarını tıkamıştı demi. hala açık kapalı küfürlü bağırıyorda o yüzden açık bağırmıyor desin. her maç küfürlü tezahürat daha çok canlı ve sesli geliyor bunuda ispatlayabilirim...

...saygılar...
biz imzamızı sahada atarız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır