eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
Online Durum: Offline
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2016 saat 22:40
Cankaya toki tilia nin yanindaki petrol Harun Karacan'inmi buranin bir kismi esese verilmemismiydi bilen hatirlayan yokmu buradan gelirler iptalmi oldu
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2016 saat 01:07
Levent Karaca'nın 15 delege açığı varmış. Halil Ünal kongre salonuna bile gelmeyeceğini bildirmiş. Levent Karaca'nın bu açığı tamamlaması zor gibi. Tamamlasa bile Mesut Hoşcan yandaşları karşısında işi zor. O yüzden Mesut Hoşcan'la ızdırap dolu 5 ay daha bizi bekliyor.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
invers Liste gör
Yazar

Ersin
Yer: Kocaeli
  Alıntı invers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2016 saat 08:03
http://www.milliyet.com.tr/fifa-dan-iki-takima-transfer-yasagi---2175527-skorerhaber/
H.Ünaldan ne medet umanlar var anlamıyorum..çocuk gibi basın açıklaması yapıyor..yok bana abi derdi..sonra aday olmuş hayrını görsün..KÜSTÜ GALİBA.. Elazığ mı olalım , Samsun mu olalım ?

Babamin önünde turnikeden geçtiğim yaştan beri..
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2016 saat 08:18
Alıntı yapılan invers

http://www.milliyet.com.tr/fifa-dan-iki-takima-transfer-yasagi---2175527-skorerhaber/
H.Ünaldan ne medet umanlar var anlamıyorum..çocuk gibi basın açıklaması yapıyor..yok bana abi derdi..sonra aday olmuş hayrını görsün..KÜSTÜ GALİBA.. Elazığ mı olalım , Samsun mu olalım ?

2,5 Senede Yaşattığı Rezillikler'den Sonra Mesut Hoşcan'a Giden Her Oy ...................,(Noktalı Yeri Siz Doldurun) Aklı Başında Gerçek Bir Eskişehirspor Sevdalısı Kongre Üyesi Son 2,5 Seneyi Göz Önüne Alsın Birde Geçmişi...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2016 saat 08:20
Alıntı yapılan invers

Hoşcanla düşelim de transfer yasağına gerek kalmadan amatörü boylayacaz zaten..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2016 saat 08:21
Alıntı yapılan emrah

Levent Karaca'nın 15 delege açığı varmış. Halil Ünal kongre salonuna bile gelmeyeceğini bildirmiş. Levent Karaca'nın bu açığı tamamlaması zor gibi. Tamamlasa bile Mesut Hoşcan yandaşları karşısında işi zor. O yüzden Mesut Hoşcan'la ızdırap dolu 5 ay daha bizi bekliyor.

Ünal daha dün akşam transfer çalışması yapıyordu kim dedi kongreye gelmeyeceğini ?Herşey bugün netlik kazanacak.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2016 saat 09:10

Sayın Hoşcan Dün Akşam Televizyon'da Öyle 150-200 Milyon Diye Bahsedilen Borcu 87 MİLYON Gibi Açıklamış Buna Vergi Borcu Dahil mi ? Değil mi ? Büyük İhtimalle Değil Vergi Dairesine Borcu da Eklersek 140 Milyon Olur Borç Demek ki Bahsedilen Borçda Yanılmamış Taraftar .... 

Tabii Ölüsü 4 Milyon EURO Eder DİEGO'nun, Elini Öptürsen 2 Milyon EURO'ya Satacağın ÖZGÜR ÇEK  Bunlar ZARAR Değil Tabii Başkana Göre ... 
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2016 saat 09:37
Özgür tulunun, skibbenin aklına uydu daha ucuz futbolcu getirecegiz diye gul gibi takımın icine, sonra hayal kurdu genc futbolcularla şampiyon olacakti hollwood icin bir film senaryosu olacakti..ama yanildi çünkü gercek dunya acimasizdi..iste bizim baskanin futbol zekasi, belki iyi bir insan koyu bir taraftar olabilir (kendince ) ama iyi bir baskan degilsin...kusura bakmada sen bu kafayla o sirketi nasil batirmadin
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2016 saat 09:47
Emre kesin bilgi mi peki
Çünkü bende çekildiğini çok yakın birisinden duydum hal böyleyken halil bey çekilirse ki sanmıyorum ama yok olusumuz hayırlı olsun
Yukarı
bilaltopal Liste gör
Yazar

BİLAL
Yer: Turkey
  Alıntı bilaltopal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2016 saat 09:57
Mesut Hoşcan yapamadı olmadı. Halil Ünal zamanında bir değerimiz vardı. Takımlar Eskişehire geldiği zaman ayakları titrerdi. Şimdi bizimle karşılaşacakları zaman futbolcularına rotasyon uygulayıp yedek oyuncuları çıkartıyorlar. Yazık cok yazık. Mesut Hoşcan ben yapamadım deyip kenara çekilmeli. İşi ehillerine bırakmalı. Halil ÜNAL ehil midir tartışılır fakat Mesut Hoşcan'dan daha ehil olduğu kesin. Çünkü takımızın durumu ortada da...
SEVDAMIZ ESKISEHIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır