eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 23:39
Alıntı yapılan teacher_es

Beni gslilikle itham edenler fenerli sefaya "sefa abi" diyenlere ne diyecekler merak ediyorum.

Ben her bakımdan dünkü programdaki bazı liderleri cebinden çıkarabilcek gençlerin bu kişilere abi demelerine saygı diyemiycem çünkü tribün saygıları edilecek küfre kadar olduğu için ben buna tribün raconu diyeceğim. Raconların kendilerine özel kuralları olduğu için bazen aslanı kediye, kurdu kuzuya boğdururlar. Bu forumda olsun başka diğer forumlarda olsun kendi fikirlerini beyan eden öyle parıltılı gençlik varki, Ben o gençlerin varlığında kendilerini iki laf edebilecek kadar geliştirememiş tribün liderlerini!!! eşrefle!!! kınıyorum. Bahsettiğim tribün liderlerinin kim olduğunu tüm türkiye gördü kimseler laflarımı başka yöne çekmeden önceki değerlendirmelerimi okusunlar.
Yukarı
xenon26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Haydar
Yer: Eskisehir
  Alıntı xenon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 23:39
''eşrefle kınıyom''demiş.. hahaha cok güldüm yaaa..Bursalıdan secmelerTonguesap yemiş saman scmsTongue
Fikstür Çıksın Afrikaya
Cezalı Maçımız K.Irağa
Gitmeyen Namerttir Esesimin Uğruna
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2010 saat 00:08
Birde ben şunu anlıyamıyorum. Doğrusunu yanlışını bilemem sadece işittiklerimi söyliyeceğim. Mustafa akgören febe koreolarında karton kesimi nakliyesi ve stada sokulma işini öze bir firmanın yaptığını söyledi febe amigosu ise bir maç hariç olduğunu söyleyerek kabullendi. Şimdi mustafa bey yahut febe amigosu yalan söyledi demeden diğer forumlarda mustafa akgören adına özür dilenmesini anlamış değilim. Adamların kulüb başkanları ve amigoları bir ağız yapabiliyorken biz mustafa bey adına özür diliyoruz. Bu aynen programda bir genç avukat sefa yı savunmaya çalışrken sahte olmayan bilet diyorken onu yalancı konuma düşürürcesine fotokopi idi fotokopi diyerek onu zora sokan sefa gibi bizimde Mustafa akgöreni zor durumu düşürmemiz bence şık olmadı. Eğer ortada bir yanlışlık varsa bunu mustafa beyin kendiside yapabilirdi...Confused
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2010 saat 04:13
Alıntı yapılan oner

İbrahim Yazıcı'yı hiç ayık kafayla göremeyecek miyiz :) Adamın her daim kafa güzel.

Selim Kurtulan çok sinir yaptı, bu sefer diğer programa göre daha düzgün konuştu.

Alen programın özüne dair konuşmaya çabalayanlardandı ama uslubu yakışıksızdı.

Kayseri temsilcisini Kayseri taraftarı kabul etmiyordu zaten. Diyarbakır temsilcisi hakkını savunmaya çalıştı. Haklı olduğu noktalar var illaki.

Sefa'nın pek umrunda değildi geçen program gibi. Sürekli gülmeler, Selim'e takılmalar falan işin laylayındaydı gibi.

Sebahattin Şirin çok oturaklı birisi ama konuşmayı bilmiyor maalesef bu tür ortamlarda.

Yine en iyisi Mustafa abiydi, çok güzel temsil etti Eskişehirspor'u ve taraftarımızı.

Bu arada gecenin en iyi mesajı Diyarbakırspor başkanı Çetin Sümer'den geldi bence. İstiklal marşı, vatan sevgisi konusunda söylediklerini takdir ettim ki inşallah samimidir.

Bir tek A.G.' lü temsilciyi atlamışsınız bence gecenin en iyisiydiTongue
000001
Yukarı
Daimi Özdemir Liste gör
Deneyimli Yazar

Daimi Özdemir
  Alıntı Daimi Özdemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2010 saat 11:41
arkadaşlar ilk önce her keze merhaba programa katılan biri olarak canlı canlı herkesi daha yakından tanıdım fazlada birşey yazmıyacam biz  gercekten taraftar olarak bazı şeyleri aşmışız tek büyük ESES konuşmacı arkadaşlar mustafa arkadaşımdan cok ögrencegi şeyler var liderlik ayrı adamlık ayrı saygılar DAİMİ ÖZDEMİRClap

Sevdam çocuklarıma mirastır
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2010 saat 13:05
Alıntı yapılan fatihturan

Ankaragüçlü temsilci yoktu ki nesini beyendiniz ?
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2010 saat 13:06
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan fatihturan

Ankaragüçlü temsilci yoktu ki nesini beyendiniz ?

Trabzonlu demek istedi sanırım
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2010 saat 15:10
Belkide olmamasını beğenmiştir
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2010 saat 15:12
Alıntı yapılan eserkan26

Belkide olmamasını beğenmiştir
Evet aynen öyleBig%20smile
000001
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2010 saat 20:28
Alıntı yapılan besyo26

Alıntı yapılan Turkmen

Alıntı yapılan Baba

TATAR MUSTAFA olarak bildiğimiz, sevdiğimiz, hem dost hem ağabey Mustafa...
Bu camia için gerçekten bir kazanç, değer, duruş ve adımsın... Tebrikler...
Mustafa Akgören, simasıyla olsun, lisanıyla olsun, duruşuyla olsun bizi çok güzel temsil etti. Bubaşarının sırrı isminin başında yer alan "TATAR" unvanından olmalı!.. "Halal bolsun Mustafa akay!"
TATAR bir ünvan değil lakaptır. Ayrıca bu başarının  tatar olmasıyla bağlantısını pek anlamadım ben...
Sayın Mustafa Akgören tatar değilde manav olsaydı aynı başarıyı gösteremeyecek miydi yani??
Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim???

Tongue

Yok gösteremeyecekti...LOL Şaka bir yana bende Tatar değilim, kullanıcı ismimden de anlaşılacaktır. Mecazi bir anlam var yukarıda, anlaşılması zor değil. Şehirdışında "Eskişehirliyim ben" denildiğinde "Tatar mısın?" diye sorarlaya hani, işte böylece Mustafa ağabey, insanların gözünde ki o Eskişehirli imajını tekrar yansıttı. Not: Tatar, Deşt-i Kıpçak Türkleri'nin  ismidir. Unvan: Şahıs adlarıyla bir arada kullanılarak nezakete yönelik bir hitap biçimini veya şahsın ailedeki, topluluk ve toplumdaki mevkini ve akrabalık derecesini gösterir.
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır