eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 48495051>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 19:08
Bu Konu Forma Hiç yakışmıyor Konu ne büyükerşen hocamız nede Karacan ikisininde seveni ve sevmeyeni vardır Bu konu ancak taraftarı böler kutuplara ayırır kapatalım gitsin zira her ikisi içinde olumlu ve olumsuz yazılar yazmak mümkün
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 19:23
Alıntı yapılan TMR 26

Bu Konu Forma Hiç yakışmıyor Konu ne büyükerşen hocamız nede Karacan ikisininde seveni ve sevmeyeni vardır Bu konu ancak taraftarı böler kutuplara ayırır kapatalım gitsin zira her ikisi içinde olumlu ve olumsuz yazılar yazmak mümkün
yanlışlıkla yaptın galiba Büyükerşen yazarken küçük ile başlamışsın fakat Karacan da büyük dikkatimi çekti
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 20:05
Büyükerşen neden yardım etsin EsEs'e? Bugüne kadar adam gibi yönetim mi vardı? A4 kağıdına mali bilanço çıkaran insanlarla muhatap bile olmamış doğru yapmış bence..
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
gordion26 Liste gör
Deneyimli Yazar

....
  Alıntı gordion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 20:18
Alıntı yapılan TMR 26

daha once de denilmişti; "yıllar once acılmıs bir baslık, baslıkta gecen kisi aday oldu" diye kapatılmamalı, bunu yapmak demek apacık o kisiyi destekliyoruz demektir.

benim icin sıralama ve onem su sekilde:

eskisehirspor > eskisehir > turkiye & turk milli takımı

simdi bu sıralamaya kızan olmasın, benim icin boyle kardesim. duygularım bu yonde. neyse; bu sebeple eses'ime kim faydalı olacak ise (kimsenin bu gorevi degil biliyorum) oyum ona. eger hickimse faydalı olmayacak gibi duruyor ise (mevcut durum boyle maalesef), o halde eskisehir'e en faydalı kimse oyum ona.
Hani Simsekler Cakar Pesinden, İşte Oyle Birsey...
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 20:43
Harun Karacan Eskişehir'in yetiştirdiği değerlerden bir tanesi. Önemli meziyetleri olan yetenekli biri.Başkan seçilse bu işin hakkını vererek yapabilecek yeteneklere de sahip. Her ne kadar eto yu siyasete atılmak için basamak olarak düşünse de ,nasıl bir belediye başkanı olacağını kestirmek zor.Elbet seveni de var sevmeyenide. Benim tanıdığım kadarı ile hedefine ulaşmak için varını yoğunu ortaya koyar.Galiba belediye seçimlerinde hayatının en öne
since1965
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 21:07
Başlık çok eski yeni açılmamış ama hortlamış.Harun karacan tepebasına aday olsa onu bile alamazdı.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2013 saat 22:19
'Kötü yönetilen bir eskişehir var bunu değiştireceğiz' diye açıklaması var...
Hani Türkiye'ye Avrupa'ya bu son on yılda şehrimizin adı bu kadar iyi duyuldu ben mi yanılıyorum
Yukarı
gordion26 Liste gör
Deneyimli Yazar

....
  Alıntı gordion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2013 saat 17:26
umarım secilemez.
Hani Simsekler Cakar Pesinden, İşte Oyle Birsey...
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2013 saat 17:47
 Karacan insan ilişkileri iyi olan, herkesle diyalog kurabilen , zeki bir insan. Ama ticaret odası başkanı olarak iyi şeyler yaptığını söylemek mümkün değil. Eskişehirde AVM lere imkanlar sağlanırken üyelerinin mağduriyeti karşısında sessiz kalması, maliyenin ulusal marketlere ses çıkartmazken esnaf üzerinde baskı uygulamasına tepki göstermemesi, çarşının otoparklarının kapatılmasına tavır almaması,ETO nun yüksek aidatlarına rağmen en küçük evrak karşılığında bile ücret talep etmesi, gezi organizasyonları, cenaze hizmetleri, üyelerine plaketlerle yağcılık yapmaktan başka marifetinin olmaması nasıl bir belediye başkanı olacağının da bir göstergesi.İstedikleri kadar şişirsinler , özellikle ETO üyeleri ve Eskişehir halkı Karacan'ın Eskişehir için iyi bir seçim olmayacağının farkında.
since1965
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2013 saat 18:14
     Harun Karacan Akp iktidara gelmeden önce sadece bir tane petrol istasyonu vardı.Şimdi 10 tane.Ve sazovada yeni yapılacak olan stadyum civarında pek çok arsasının olduğunu biliyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 48495051>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,860 saniyede hazırlanmıştır