eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kütahya'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2010 saat 06:05
Eskişehirspor ile maç yapanların gözde kamp merkezi KÜTAHYA:
http://www.tellal.com.tr/anasayfa/haberoku.asp?haber_id=9100
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2010 saat 22:45
Boynumda atkım ile bu maça gelmek için tren garına giderken otelin önünde İstanbul belediyesporlu futbolcular otobüslerine biniyorlardı. Abdullah Avcı'ya aman hocam bu maçtada yatmayın öyle kazanın tarzından bi espiri yapmıştım. Otobüsteki topçular dahil hepsi gülüşmüştü. :) 2 hafta sonra bu seferde aynı Deja-Vu yaşamışım gibi boynumda atkım tren garına giderken Ankaragücü'nün otobüsü otelin önündeydi. Kapıları açıktı topçular yoktu ama malzemeci falan sigara içiyorlardı. Baktılar falan bana biraz :) Geçip gitmiştim önlerinden. Antalyasporu bekliyorum haftaya :D Bakalım gelirler mi...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
MerTonguclar Liste gör
Yazar

Uzaklaştırma 1 ay

Mert
Yer: Kütahya
  Alıntı MerTonguclar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2011 saat 19:34
Ya yeter artık Eskişehirimizin dibinde ki komşu il Kütahyada sağlam bir taraftar birliğimiz yok. 1.5 senedir Kütahyada öğrenciyim hiçbir etkinlik topluluk yok. Kim ilgeleniyor bu Kütahyayla ? Neden üniversitede standlar açılmıyor? Artık ilgilenin şu Kütahyayla 
Bana ESmeyi anlat ESip geçmeyi anlat...
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2011 saat 19:41
Kalabalık çok, organize yok kardeşim...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
MerTonguclar Liste gör
Yazar

Uzaklaştırma 1 ay

Mert
  Alıntı MerTonguclar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2011 saat 19:47
Binlerce Eskişehirli yaşıyor burda. Foruma üye olup Kütahayda yaşayanlar şu başlıkta bişeyler yazın en azından kaç kişi olduğumuzu bilelim. Hiçkimse yokmu ?
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2011 saat 20:22
kütahyadayım , germiyan besyo ;)
ESES
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 10:21
kütahya da eses maçını nerede izleyebiliriz ?
ESES
Yukarı
nefer_t.t.l Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker TOPÇU
Yer: Turkey
  Alıntı nefer_t.t.l Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2011 saat 23:46

S.a iş için Kütahyadayız bi kaç haftalıgına gb maçını butun kutahyayı gezdik ama hıc bı yerde actıramadık. En sonunda cafenın bırınde ıkıncı yarıyı actırdık 2 arkadas daha geldı onlarda aynı sekılde cok yere bakmıslar gs macındada kutahyadayız bu macı toplanıpta ızleyebılecegımız bır yer varmı bırı yardımcı olurmu bu konuda ?

Ne sevdam bitti, ne kavgam ..
Yukarı
MerTonguclar Liste gör
Yazar

Uzaklaştırma 1 ay

Mert
  Alıntı MerTonguclar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 03:52
İlker özelden bana mesaj at Kütahyada toplanıp Galatasaray maçını izlemeyi planlıyoruz. Sanada haber veriyim kardeşim hem tanışırız hem beraber izleriz.
Yukarı
silkroad26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sezai
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı silkroad26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2011 saat 12:28
mert bir zamanlar biz ilgileniyorduk okul bitti kütahyanın kırmızı şimşekleride bitti
ÖlEnE kAdAr EsEs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır