eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kayserispor:1-Eskişehirspor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 61>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakankurtlu Liste gör
Yazar

hakankurtlu
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı hakankurtlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 03:51
abi koray gencerler ya bu adam ne zaman bizim macımızı yönetse mutlaka bi vukaat var tamam takım  belki kötüydü belki sanssızdı ama be adam o  penaltıyı verasene sana kim niye verdin diycekadam kayseriyi sitrese sokmak istemedi herhalde
hk
Yukarı
eseskorel Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: Gümüşhane
  Alıntı eseskorel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 04:01
defansa, orta saha göbeğe ve forvete birer tane sağlam oyuncu lazım, durumumuz iyi değil ama çok kötüde değil çünkü şanssızlığımızda çok.  her maçta tonlarca kaçırdığımız ve saçma sapan yediğimiz pozisyonlar var.
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
  Alıntı dayz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 04:05
onun bunun ıyı oynamıs demesıyle olmuyor bazı seyler takım cok kötü kabullenmek lazım kocaeli bizi yenerse ortalık cok fena karısır ne rıza kalır nede bol keseden sallayan başkan.zaten başkan bu aralar yok piyasada yüzü kalmadıki çıkmaya senin tekmeye kafa sokan adamların buysa vay halimize vay...
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 05:32
Hacettepe maçında 3 puan alınmalıydı. O maçta üç puan almış olmamız durumunda daha sonraki maçlarda daha rahat bir oyun sergileyebilecektik. Hacettepe maçı dışındaki skorları çok fazla eleştirmek doğru değil gibi geliyor bana. Sonuçta hocamız Rıza Çalımbay... Yönetim ortada... Sanki Ronaldinyo'yu getirmişler gibi 50.00 YTL'ye maç bileti satıyorlar...

Kocaeli maçı kırılma noktası olacaktır... Eğer bu maçtada 3 puan alamazsak yönetim birilerini çağırıp "Arkadaş gelin emanetinizi alın. Biz bu işi beceremedik" deme erdemini göstermelidir... Hocayı postalamak yönetimi kurtarmamalı... Yönetim GG'sini de alıp gitmelidir...

Tüm umudumuz Kocaeli maçı... Bekleyeceğiz umutla...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
  Alıntı Tayfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 07:00
rıza  hocayla  galibiyet  zor   en fazla  beraberlik  olur.anlayışı  bu   az gol yeriz  çok berabere kalırız vede   küme  düşeriz.
tayfun
Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
  Alıntı Abdullah Palaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 08:33
Rıza Çalımbay bu takımın teknik direktörü ve sezon sonuna kadar da öyle kalmalı. bu istikrarı yaşarsak küme düşmeyeceğimizden eminim ancak Rıza Çalımbay'ın oyun anlayışını hepimiz biliyoruz bunun da değişmesini beklemek hayal kurmaktan başka bir şey olmaz.
futbolcularımız her maçta ellerinden geleni yapıyorlar. mücadele konusunda sorun yaşamıyoruz bu sebeple her birinin formasının hakkını verdiğini düşünüyorum.
sezon başında maçların karşısına puanlar yazıdğımda sadece evimizdeki hacettepe maçının yanında 3 yazıyordu ve 1 puan aldık. buradaki kayıp 2 puanı üç torpilliden telefi edeceğiz eminim.
rıza hocaya benim güvenim tam ama eleştirilerim de yok değil. abdullah ve oğuz'un bu takım da daha fazla dakika alabileceğini düşünüyorum. ömer'in anderson'un yedeği olmasını kabul ediyorum ancak andersonun yokluğunda ya da formsuz olduğunda forma şansı da bulması gerektiğini düşünüyorum.
sezona kötü başlamış bile olsa doğa'nın orta sahada aslen stoper olan sonradan olma orta saha oyuncularından daha başarılı olacağını düşünüyorum.
maçta 3 farkla öne geçmediğimiz sürece özgür'ün 90 dakika saha da kalması gerektiğini düşünüyorum.
bu liste böyle uzayıp gider. ancak bunlar benim fikir/tercihlerim. takımın başında Rıza Çalımbay var ise onun tercihlerinin benimkilerden farklı olması son derece normal. buna paralel ben de onun tercihlerine saygı göstermek durumundayım.
bizlere düşen ise evimizdeki tüm maçlarda stadı doldurmak, takımıızı sürekli desteklemek. geçen sene gibi yine evimizde yenilmeyen bir takım olmamız gerekiyor. ilk yarıda bursa, beşiktaş, trabzon, antalya ve ankaraspor maçları dışındaki tüm maçları evimizde oynayacağız. trabzon ve antalya dışında uzak deplasman da yok. her maçta bize ayrılan bölümleri doldurursak üzerimize düşeni yapmış olacağız.
sezon sonunda bu ligde kalacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın, Rıza Çalımbay'ın durumunu da sezon sonu değerlendirmek en doğrusu olacaktır. 

http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 08:41
ligden düştükten sonra rızanın durumunu değerlendşirmek ne demek. ? ben size söyliyimn rıza kocaeli macından da 1 puan veya yenilgi alırsa gider... yolun acık olsun ama bizdenuzak olsun rıza derler...
Aman mhk canım mhk.. yala babam yala.. fedarasyon çok yaşa !!!
Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 08:43
eskişehirsporu dün aksam bir spor programında değerlendirlenler, fikstür avantajına rağmen bu halde olmasının takım olmadığı ve düşme potasının en kuvvetli adayı olduğu anlamına gelir dedi.

antalya için bile takım oldular, fikstürleri de kötüydü ama iyi takım dediler..

adamlar es-es seneye kümede diye simdiden başladılar...
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 08:44
daha erken hoca degisikligi neyi etkileyebilirki gidenler geleni aratir bunu da unutmamali onumuzdeki maclara bakicaz destege devam 
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!
Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 08:52
Aşağıdaki Yazı HT spordan Sedat Tunalaının yazısıdır. Eskişehir ve Rıza Hoca için çok doğru bir tespitte bulunmuş.

"Tolunay Kafkas'lı *Kayseri*'nin nedense çok daha "şık" skorlar üretmesini bekliyorum. Bizi bu beklentiye sürükleyen de bizzat Kayseri takımının kendisi zaten. *Eskişehirspor*, kendi mazisine yakışmayan bir yönetim ve takım kimliğiyle belki bu lige tutunur, ama içimizdeki EsEs fotoğrafı da hayli sararır. "Trabzon'un bir futbolcuya verdiği parayla bir takım kurduk" cümlesini artık duymak istemiyoruz Rıza hocam. En fazla söylersiniz Unakıtan'a gereğini yapar! Bursaspor da çok para harcamadı ama 12 puan topladı derler adama.."
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 61>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır