eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-es-turan Liste gör
Deneyimli Yazar

Turan
Online Durum: Offline
  Alıntı es-es-turan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 09:21
bir foto olsa güzel olur gurbettekiler için
Kalsa da son nefes
Yine de ESES
Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 10:38
Yeni formalar reklam varsa 70ytl cok pahali geldi,hem reklamlarini yap firmanin hem fazla para öde?Reklamsiz olani varmidir?
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
guessman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır TOKEL
Yer: Eskişehir
  Alıntı guessman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 12:05

Fotograflarını görme şansımız yokmu arkadaşlar.

DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 13:30
Formalara kaliteli deniyor ama 70 ytl bana da çok gibi geldi.İnter,Real,Manchester formalarını bu fiyata satıyor.tamam taraftarız elimizden gelen herşeyi takımımız için yapmaya çalışırız ama aynı fedakarlığı yönetimimizin de göstermesi lazım.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 14:01

Bence önemli olan 70 ytl değil takımın bundan nekadar kazanacağı %10-20 alıyosa 5 kuruş vermem ben... zaten amaçta takımın menfaatleri olmalı diye düşünüyorum...

Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 14:26
İster 70 ytl ister 100 ytl bugün alamasakta yarın mutlaka almalıyız yönetim elinden geleni en iyi şekilde yaptı artık top bizde klübümüze destek olmalıyız elimizden geldiğince.Bırakın Süper ligi Türkiye de kaç tane taraftara nasip oldu takımını nike forması altında görmek ve tribünde gururla taşıdığı formasında nike amblemini.bu kolay bişey değil yönetim zoru başardı kolay tarafını ise bize bıraktı.bu formaları 1 yıl giymekte bizim elimizde bundan sonraki sezonlardada giymek bizim elimizde satış rakamlarına ve ciroya göre elbette.celtic-man utd-inter aynı fiyata satıyomuş ne mutlu bize ki taraftar bazında onlarla aynı kefedeyiz.
Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 19:49
tamam taraftar alsın formayı da 90 tane formayı nasıl olacakta bütün taraftar paylaşacak. İnşallah forma sayısı artar ve buna bağlı olarakta fiyatlar düşer
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 19:56

bence fiyatlar normal başkan 8trilyon bütçe istiyoki bizde artık evimize dönmek için bişiler yapmamız gerek.forma fiyatları bence uygun en azından hedefimiz için gerekli.forma sayısına bende tepkiliyim.bırakın 90 taneyi takımımızda bile yok nike forma ama artacağındanda şüphem yok.içkimizi sigaramızı biraz kıssak 1 haftada alırız.70 miltonumu esirgicez sevgilimizden ;)

Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 20:01
Alıntı yapılan ermanka26

Alıntı yapılan kalender 26

Kusura bakmayın şu an fotoğraf koyma imkanım yok.

Abi bari biraz bilgi ver.Numaralı mı?Reklam var mı?Fiyatı pahalı demişsin, ne kadar?

Fazla mı oldumLOL
formanın özellikleri

1.Ön tarafı çubuklu,arka kısmı bel hizasına kadar kırmızı ve belden aşağısı çubuklu,
2.Her iki kolda mavi renk üzerine yeşil ALPET reklamı,alpet reklamının altında NİKE amblemi
3.Ön kısımda özel yapıştırma beyaz renkli ETİ yazısı ve amblemi
4.sağ göğüs üstünde beyaz renk  işleme NİKE amblemi,sol göğüs kısmında ESES loğosu (yapıştırma)
5.arka kısımda beyaz 26 numara (baskı değil,yapıştırma)
6.v yaka,yakanın V kısmı 1 cm genişliğinde beyaz şerit kumaş
7.fiyatı 70 ytl
8.Koltuk altları bel hizasına kadar file kumaştan imal edilmiş
9.Tüm ESES taraftarına selamlar.Resim koyamıyorum kusura bakmayın,tırda sergen ve coşkun yazılı formalarda var.
kalender
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 21:09
inter roma fenerden ne eksiğimiz var bizim alacam formayı ama kredi kartı imkanı yokmuş duyduğum kadarıyla..
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır