eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kendilerine Müslümanlar !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 14:26
Bu konu kilitlensin, tamamen siyasete dönmüş. Niye bekleniyor hala?
Büyükerşen Es-Es'e yardım yapmıyor diye yazıyoruz siyasete döndü diye hemen konuyu kilitleniyorsunuz.
Hoşunuza giden yazılar olunca açık bırakıyorsunuz.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 14:44
 Ben burdaki yazıları okumadım ama bırakın her görüşten insan dilediği gibi fikirlerini açıklasın,AİHS e göre düşünce özgürlüğü ve düşünceyi rahatca açıklama özgürlüğü diye bişey var..Bu tartışmaların içine girmek istemeyen arkadaşta benim gibi yapsın,okumasın, ilgilenmesin..
 Sürekli insanları engelleyerek bi yere varamayız..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 14:55
Alıntı yapılan emrah

Bu konu kilitlensin, tamamen siyasete dönmüş. Niye bekleniyor hala?
Büyükerşen Es-Es'e yardım yapmıyor diye yazıyoruz siyasete döndü diye hemen konuyu kilitleniyorsunuz.
Hoşunuza giden yazılar olunca açık bırakıyorsunuz.

Emrah;

Yine mantıksızca bir yazı yazmışsın ama ben sana cevap vereyim. Bir ülkede gündemde bir çok önemli sorun, sıkıntı varken milletvekillerinin o kargaşadan yararlanıp kendi çıkarları için hareket etmelerini eleştirmek siyaset değildir. Bu durumu eleştirmek vatandaşlık görevidir. Bak sevgili milletvekillerin kaşla göz arası sadece gazilere tanınan bazı ayrıcalıklardan kendilerinin de yararlanmalarını sağlayacak düzenlemeyi geçirdiler ülke operasyondaki askerlerini düşünürken, acaba türban krizi 1980 öncesindeki gibi üniversitelerde kamplaşmaya sebep olur mu diye kara kara düşünürken. Vatandaş bunları eleştirmeyecek de neyi eleştirecek? Ben eleştirmem diyorsan o senin sorunun, senin duyarsızlığın, kusura bakma da senin koyunluğun. Bizi bağlamaz.

Büyükerşen meselesine gelince. Yasal olarak profesyonel bir futbol kulübüne yardım etme şansı olmayan birini bu yüzden eleştirmek bel altına vurmaktır. Bu forumda Büyükerşen'i yaptığı/yapamadığı hizmetler için eleştirme hakkınız sonsuzdur. Tranvayı eleştirebilirsiniz, park bahçe işlerini eleştirebilirsiniz, trafiği eleştirebilirsiniz, altyapı eksikliklerini eleştirebilirsiniz, yani belediyenin hizmet alanına ve sorumluluğuna giren her türlü şeyi eleştirebilirsiniz. Bunlar vatandaş olarak haklarınız. Lakin asli görevi Eskişehirspor'a yardım etmek olmayan birini Eskişehirspor'a yardım etmiyor diye siyasi olarak eleştiremezsiniz. Onu eleştiriyorsanız Tepebaşı Belediye Başkanı'nı da , Odunpazar Belediye Başkanı'nı da, tüm ilçe ve belde belediye başkanlarını da, Unakıtan hariç tüm milletvekillerini de eleştirmeniz lazım. Velhasılı kelam Eskişehirspor ayrı bir iştir, Eskişehir Belediye Başkanlığı ayrı bir iştir. İkisini karıştırmamak lazım.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 15:14
Konu başlığına ve genel içeriğe bir şikayetim yok. Milletvekillerinin yapmaya çalıştığı düzenlemeye ben de karşıyım. Ama tartışmalar başka yönlere kaymış. Birisi çıkmış hükümetin özelleştirme politikalarına "AKP ülkeyi satyor"  diyor. Diğeri bunlar yakında anamızı da satacaklar diyor. Böyle saçma yorumların ülke gündemiyle ne alakası var. Ananı satacaklarsa bir sonraki seçimlerde adam gibi plan, program yapın tek başınıza iktidara gelin ananızı kurtarın. ..!
Bundan sonra siyaset serbest diyorsanız bizim de söylecek bir kaç sözümü vardır elbet..
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 15:35
Alıntı yapılan emrah

Konu başlığına ve genel içeriğe bir şikayetim yok. Milletvekillerinin yapmaya çalıştığı düzenlemeye ben de karşıyım. Ama tartışmalar başka yönlere kaymış. Birisi çıkmış hükümetin özelleştirme politikalarına "AKP ülkeyi satyor"  diyor. Diğeri bunlar yakında anamızı da satacaklar diyor. Böyle saçma yorumların ülke gündemiyle ne alakası var. Ananı satacaklarsa bir sonraki seçimlerde adam gibi plan, program yapın tek başınıza iktidara gelin ananızı kurtarın. ..!
Bundan sonra siyaset serbest diyorsanız bizim de söylecek bir kaç sözümü vardır elbet..

Söyleyeceklerin mantıklı şeylerse, bize birşeyler katacaksa meydan senin Emrahcığım. Ama şu mesajından bile mantıklı şeyler yazamayacağın barım barım bağırıyor. Fikrini beyan etmek yerine direk polemiğe girmeye çalışıyorsun.
Yukarı
enn_eses Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı enn_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Şub/2008 saat 01:28
"Alıntı yapılan ati26
Ben burdaki yazıları okumadım ama bırakın her görüşten insan dilediği gibi fikirlerini açıklasın,AİHS e göre düşünce özgürlüğü ve düşünceyi rahatca açıklama özgürlüğü diye bişey var..Bu tartışmaların içine girmek istemeyen arkadaşta benim gibi yapsın,okumasın, ilgilenmesin..
 Sürekli insanları engelleyerek bi yere varamayız.."
Konu başlığının siyasi olduğunu ve kilitlenmesini isteyen arkadaşlara !
Arkadaşımızın da söylediği gibi şurda sınırlı sayıda ki forum üyleri olarak dahi birbirimizin fikirlerine saygı duyup konuşamıyorsak, içinde çok farklı dinsel,toplumsal bir mozaği sahip olan  Türkiye Cumhuriyeti Devletinin çatısı altında yaşayan insanların nasıl bir arada yaşamayı başarabileceğini düşünüyorsunuz? Yazanların  fikirlerine katılıp katılmamak herkesin şahsi fikridir, karşısındaki kişinin fikirlerine katılmayana ancak saydı duymak düşer.
Her insanın yanlış olduğunu düşündüğü bir konu üzerine olumlu yada olmusuz eleştiride bulunması en doğal hakkıdır. Bu zamana kadar ne geldi ise toplum olarak başımıza  susmaktan gelmedi mi? Gelmeye devam etmiyor mu?

Sevdiğimsin...
Yukarı
enn_eses Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı enn_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Şub/2008 saat 01:37
Alıntı yapılan ati26

Sürekli insanları engelleyerek bi yere varamayız..
Konu başlığının siyasi olduğunu ve kilitlenmesini isteyen arkadaşlara !
           Arkadaşımızın da söylediği gibi şurda sınırlı sayıda ki forum üyeleri olarak dahi birbirimizin fikirlerine saygı duyup konuşamıyorsak, içinde çok farklı dinsel,toplumsal bir mozaği sahip olan  Türkiye Cumhuriyeti Devletinin çatısı altında yaşayan insanların nasıl bir arada yaşamayı başarabileceğini düşünüyorsunuz? Yazanların  fikirlerine katılıp katılmamak herkesin şahsi fikridir, karşısındaki kişinin fikirlerine katılmayana ancak saydı duymak düşer.
          Her insanın yanlış olduğunu düşündüğü bir konu üzerine olumlu yada olmusuz eleştiride bulunması en doğal hakkıdır. Bu zamana kadar ne geldi ise toplum olarak başımıza  susmaktan gelmedi mi? Gelmeye devam etmiyor mu?
Sevdiğimsin...
Yukarı
Nowhere Liste gör
Yazar

Ramazan
  Alıntı Nowhere Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Şub/2008 saat 03:19
Aranizda daha onceden gelisen bir muhabbet mi vardir bilmiyorum ama bu baslikta emrahin "isinize gelen konulari kitlemiyorsunuz" elestirisinden baska sorun teskil edecek yazisini gormedim.Bu da her insanin elestirme hakkidir. Ama karsiliginda aldigi cevaplar bence cok acimasiz. Iki mesajla senden mantikli birsey cikmaz demek aslinda zit olana bakis acimizida gosteriyor. Yakisiksiz buldum.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Şub/2008 saat 05:24
Sapla,samanı karıştıran arkadaşlara;
Burada siyaset yok...
Genç arkadaşlar ;
Ben Şahsen yırttım,emekli oldum,aylık gelirim ortalamanın yarısının biraz altında.Esas sizler sahip çıkmalısınız ama ileride vekil olmayı ve seçilmeyi hedefliyorsanız ayrı.
Kardeşim bunlar,unutun kıdem tazminatınıda,emekli oluncada ölmedizmi daha diyecekler.
Adamlar, Bizim aldığımız ÜÇ KURUŞA BİLE gözlerini dikmiş durumdalar.
Şuda bir gerçek kendierine zam yapacaklarsa zaten sıkıştırırlar bir şekilde ve 550'nin 500'ü el kaldırırda TRT 3 göstermezzz.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Şub/2008 saat 16:01
Alıntı yapılan Nowhere

Aranizda daha onceden gelisen bir muhabbet mi vardir bilmiyorum ama bu baslikta emrahin "isinize gelen konulari kitlemiyorsunuz" elestirisinden baska sorun teskil edecek yazisini gormedim.Bu da her insanin elestirme hakkidir. Ama karsiliginda aldigi cevaplar bence cok acimasiz. Iki mesajla senden mantikli birsey cikmaz demek aslinda zit olana bakis acimizida gosteriyor. Yakisiksiz buldum.

Emrah'ın bu forumda evveliyatı çok eskidir. Bilen bilir. Önceden değil, taaaa önceden gelen bir muhabbet var.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır