eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES-Kitap Kamp.s.6 Yeni Foto

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 01:04
Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan uselen26

Alıntı yapılan gakkos26

aklıma kimsezi çocukların olduğu okul takıldı şimdi. oradaki çocuklara yönelik en kısa sürede başka bir organizasyon düzenlemeliyiz. ne dersin murat hocam. anne, baba özlemi çeken yavrularımızı sevindirirken, eses sevgisini de aşılayabiliriz.

Kayı 60.yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulundan bize gelen en büyük istek okullarında SERGEN YALÇINI görebilmekti...Müdür Bey de bunu özellikle belirtti ve büyük bir salonları olduğunu ve Sergenin gelmesi ve çocuklarla söyleşi yapması halinde çok mutlu olacaklarını belirtti...

Benim aklıma hemen bir kıyafet yardımı organizasyonu geldi ama...Tabii teslim ederken Sergenin de gelmesi onlar için en büyük hediye olacaktır....   
hocam segenı gormek ıstıyolar bızde sergenı gotursek heralde sevınclerınden ne yaparlarkı ne ıstıyosak yapıyolar dıyeSmilehem ozaman ben adım gıbı emınım ıclerınde eses askı bam başka olurdu.Smilezaten kıtap dagıtımda yasadıklarını bır daha unutacaklarını sanmam.

Müdür ne demişti "Okulda aralarda zil sesi bile Eskişehirspor marşı çalıyormuş"
Uğur
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 09:22
Bu arada öğrenci arkadaşlar okullarda 2 müdüre Eskişehirspor atkısı verdi.
Eskişehirspor'un gelecek nesiller içinde bir çok açıdan çok iyi bir tanıtımı yapıldı.
Kıyafet yardımı konusunu düşünelim proje getirebilirsek, icraata dökeriz.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 11:40
Üniversiteli Eskişehirpsorlular şehrimizin hatta ülkemizin çok önemli bir kültürel değerine, Eskişehirpor'umuza, önemli katkılarda bulunmak üzere yola çıkmış olduğunu şehrimizin belki de en uzak köşelerine kadar giderek gösteriyor.  Kendilerinden belirli bir süre sonraki Eskişehirporluları oluşturmak adına her türlü fedakarlığa katlanıyor.  Bu arada bu zamana kadar kendilerine güvenenleri de hiç mahcup etmiyecek şekilde davranıyor.  Bundan sonra yapılacak olan projelerini hızla eyleme geçirmek olmalıdır.  Bu güç ve inançla haraket ettiklerinde başaramayacakları hiç bir şey olmadığını biliyorum. 
Tüm Üniversiteli Eskişehirporluları ve onlara inananları kutluyorum.  Geleceği yaratmak uğruna kendilerine daha büyük destek verilmesini dilerken, bu mesajı okuyan herkesi bir kez daha bundan önceki sayfalarda "ellerinde Eskişehirspor kitapları bulunan ve ilk gençlik yıllarını yaşayan öğrencilerin fotoğraflarına" bakmaya davet ediyor ve fotoğraflara bakarken bir an için gelecekteki Eskişehirspor'u düşünmelerini rica ediyorum.Sevgilerimle.

Erdin Gündüz           
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 15:04
Alıntı yapılan egunduz

Üniversiteli Eskişehirpsorlular şehrimizin hatta ülkemizin çok önemli bir kültürel değerine, Eskişehirpor'umuza, önemli katkılarda bulunmak üzere yola çıkmış olduğunu şehrimizin belki de en uzak köşelerine kadar giderek gösteriyor.  Kendilerinden belirli bir süre sonraki Eskişehirporluları oluşturmak adına her türlü fedakarlığa katlanıyor.  Bu arada bu zamana kadar kendilerine güvenenleri de hiç mahcup etmiyecek şekilde davranıyor.  Bundan sonra yapılacak olan projelerini hızla eyleme geçirmek olmalıdır.  Bu güç ve inançla haraket ettiklerinde başaramayacakları hiç bir şey olmadığını biliyorum. 
Tüm Üniversiteli Eskişehirporluları ve onlara inananları kutluyorum.  Geleceği yaratmak uğruna kendilerine daha büyük destek verilmesini dilerken, bu mesajı okuyan herkesi bir kez daha bundan önceki sayfalarda "ellerinde Eskişehirspor kitapları bulunan ve ilk gençlik yıllarını yaşayan öğrencilerin fotoğraflarına" bakmaya davet ediyor ve fotoğraflara bakarken bir an için gelecekteki Eskişehirspor'u düşünmelerini rica ediyorum.Sevgilerimle.

Erdin Gündüz           

Hocam sağolun
Kampanyamızla ilgili yeni fotolar elime geçti onları da en kısa sürede yükleyeceğim.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 15:33
erdin hocam, siz kaç kitap bağışlamıştınız lütfen kamuoyu ile paylaşın, şeffaflık adına yani hehe LOL
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 16:55
Semih Hocam, kendim için birşey istemiyorum.Sorduğun sorunun cevabını ben bilmiyorum, ama beni tanıyanlara sorabilirsin.
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 19:28
Gerçekten harika bir gün geçirdik.Geleceğin Eskişehirsporluları ile tezahürat etmek,aynı ortamda bulunmak süperdi.
İnşallah yakın zamanda yeni projeler ile karşınızda oluruz.
Bizleri tebrik eden herkese sonsuz teşekkürler.Büyüklerimiz bizleri yetiştirdi,bizlerde kardeşlerimizi yetiştireceğiz.
Saygılar
ÜniEsesSmile
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 21:28
Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan egunduz

Erdin Gündüz           

Hocam sağolun
Kampanyamızla ilgili yeni fotolar elime geçti onları da en kısa sürede yükleyeceğim.
Erdin Hocam sizlerinde desteği arttığı sürece dahada güzel organizasyonlar yapmaya çalışacağız... 
Uğur
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 21:34
Kampanyamız bitti ama basının ilgisi devam ediyor...

Kanal 26 TV akşam ana haber bülteninde kitapları teslim ederkenki görüntülerimizi yayınladı. Kaçıranlar gece haberlerinde (saat 23:00 galiba) izleyebilirler...

Teşekkürler desteğin için KANAL 26 ve Murat ABACI....
Uğur
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 21:46
Fotoların bir kısmını tribündergi(bütün taraftaların ortak forum sitesi)ne de koyduk.Yorumlara bakmak için: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=34635
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır