eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.LİG 7.HAFTA ADS - ESKİSEHİRSPOR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 22:00
Alıntı yapılan Güray26ES

ceza ligde ise ligde çekecek diye biliyorum kage nasıl kupada ceza çekti kural hatası varsa 3 0 hükmen kazaniriz çünkü kage kart cezalısi değil mi oynadı

Kural hatası yok kırmızı kartlı oyuncular kupa maçlarında cezasını çekebiliyor...
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 22:02
Bence siyasi destek olmadan futbolda var olmak mümkün değil.Bizim de ipimiz çekildi.Halil Ünal' a da tepkileri azalta azalta cenazeyi kaldırma görevi verildi.Yapılanlara bakılınca bunlar görülüyor.Eldeki oyuncuları gönder,transfer yapıyormuş gibi yap...sonra da sözleşme yapamama.Çocuk kandırıyorlar...
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 22:04
Kimi eleştireceğimi kime ne diyeceğimi bilmiyorum içim acıyor...Bu takım evet kendi evimizde şöyle böyle en kötü 1 puan alıyor...Ama nereye kadar bu takım gol atabilmeyi ve skoru korumayıda öğrenmeli yani sadece mücadele yetmiyor..? Geçen Denizli maçındada eleştirdiğim ve yediğimiz gollerde hep Bedirhanın kanadından yediğimizi söylemiştim...Bugünde öyle oldu Bedirhan geçen senede oynadı yani bu ligte tecrübeli sayılır...Neden her hafta aynı hataları tekrarlıyor bu kardeşimiz hiçmi hatalarını görüp ders çıkarmıyor ? insan biraz üzerine koyar her maç ama malesef :(
Yukarı
Diriliş26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ONUR
Yer: ESES
  Alıntı Diriliş26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 22:07
Arkadaşlar sakin olun biraz ADS'ye deplasmanda yenildik altı üstü . Geçen seneki takım 3 yemedi mi bunlardan ben mi yalnış hatırlıyorum. Cuma herkes stada gelsin. Hatay nispeten daha hafif bir takım. 3 puan alip milli araya girmeliyiz. Daha sonra altınordu takımı geçen sene ki gibi değil . Alınacak 1 puan 9 puan yapar. Sonra içeride 2 macimiz var en az 2 puan alabilsek. Hedefledigimiz puana ulaşabiliriz. Yönetim bu seneyi rezil etti o bir gerçek ama napalim sevdamizin peşindeyiz.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 22:17
Eskişehirspor Hatayspor
Altınordu Eskişehirspor
Eskişeihrspor İstanbulspor
Eskişehirspor Osmanlıspor

Bu 4 maça çok önem vermeliyiz. Biz 5 puanla 15.yiz. İstanbul, Altınordu ve Osmanlı 6 puanla 14, 13 ve 12. sırayı paylaşıyor. Hatay 8 puanla 11. sırada.
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2018 saat 22:31
ADS taraftarına helal olsun.Bir önceki deplasmanda 4 atıp,18 yaşındaki çocuklara koydukmu çeken,ES-ES kümeye diyen ,denizlili çapulcular nere,ADS taraftarı nere..Her golde Es-Es çektiler.Eskişehir büyüktür büyük kalacak diye bağırdılar..Maç sonu futbolcularımızı çağırdılar moral verdiler alkışladılar..maç öncesi taraftarımızı ağırladılar.Tek kelimeyle helal olsun..Bence her kullanıcı buraya yorum yaparken önce ADS tribünlerine ve taraftarına gösterdikleri saygı-sevgi ve yaklaşımdan ötürü önce teşekkürlerini sunsun ondan sonra maçı yorumlasın..Eminin br çok ADS tarfatarı da burayı okumaya başlamıştır bile..Adana evizmiz oldu,hepsi haklarını helal etsin..
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2018 saat 00:01
Spor Toto 1.Lig’in 7’inci haftasına Eskişehirspor, deplasmanda Adana Demirspor'a 4-0 mağlup oldu. Maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Fuat Çapa, ”Beklemediğimiz bir sonuç oldu. Rakibin ne kadar güçlü olduğu zaten biliyoruz. Bir taraftan 20 olan bir takım var. Diğer tarafta 28 olan takım var. Hem de bu ligin üzerinde olan oyunculara sahip bir takım var. Onların işini açıkçası biz daha kolaylaştırdık. İlk 15 dakika çok korkak başladık. Gereksiz top kayıpları, gereğinden fazla geriye yaslanma. Bunu yaptığınız zaman elinizde Pote gibi bir oyuncu var ise değerlendirirsiniz. Rakibimiz de bunu çok iyi şekilde değerlendirdi” dedi. 

Çapa, bugün ne yaparlarsa yapsınlar istedikleri oyunu oynama şanslarının olmadığını vurgulayarak, "Oyun kurarken çok basit top kaybettik. Tekrar topun arkasında kaldık. Rakibe çok fazla alan bıraktık. Bizim ilk devre için belirlememiz yaklaşık 14-15 puan. Bugüne kadar oynamış olduğumuz karşılaşmanın 7 tanesini ilk 6 içerisinde bulunan takımlarla oynadık. İkinci devrede de süreç ne gösterecek birlikte göreceğiz” ifadelerini kaydetti. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2018 saat 01:09
Futbol asla futbol değildir.Şu an bakıyorum da. Elimden tek gelen küfretmek...Onu da yapamıyorum...Selamlar renkdaşlar
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2018 saat 01:30
Olumsuz yorum yapan arkadaşlar acele etmeyelim.ADS bu ligin en iyi takımlarından biri yenilmemiz son derce normal.Geçen sene orada 3-1 yenilmiştik evimizde de 2-2 berabere kalmıştık.Erkanlar,Brunolar,Hürriyetler,Akaminkolar,Ofeudular vs.vs.
Bizim kaderimizi büyük ölçüde bundan sonraki maçlar belirleyecek.Hatay maçını alabilirsek ki bence imkansız değil haftaya hemen play off konuşmaya başlarız.Bu da yanlış.Maç maç bakalım Hatay ı yenebilirsek çok iyi olacak.
Bir başka tespit de şu;geçtiğimiz sezon ilk yarıyı 20 puanla kapatan Gazişehir play off oynadı yine 20 puanla ilk yarıyı kapatan Samsun küme düştü.Biz ise ilk yarı 19 puan toplayıp zor bela ligde kaldık.Denizli hakeza ilk yarı 14 puan toplayıp ligde kalabildi.Dolayısıyla bizim en az 14-15 puan toplamamız lazım.18 ve üzeri puanlarda ise ilk 6 konuşulabilir(taransfer tahtası açılırsa tabiki)
Hatay maçı ile yeniden Bismillah deriz gibime geliyor.Tekrar ediyorum bu hafta alınacak 3 puan çok şey ifade edecek.İnşallah...

edit:buraya not düşeyim ilk yarı sonunda tutturabilirsem mesajı tekrar alıntılarım.Bence ilk yarı en az 12 en fazla 20 puan toplarız.Bekleyelim görelim.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2018 saat 01:36
Alıntı yapılan furemen

Olumsuz yorum yapan arkadaşlar acele etmeyelim.ADS bu ligin en iyi takımlarından biri yenilmemiz son derce normal.Geçen sene orada 3-1 yenilmiştik evimizde de 2-2 berabere kalmıştık.Erkanlar,Brunolar,Hürriyetler,Akaminkolar,Ofeudular vs.vs.
Bizim kaderimizi büyük ölçüde bundan sonraki maçlar belirleyecek.Hatay maçını alabilirsek ki bence imkansız değil haftaya hemen play off konuşmaya başlarız.Bu da yanlış.Maç maç bakalım Hatay ı yenebilirsek çok iyi olacak.
Bir başka tespit de şu;geçtiğimiz sezon ilk yarıyı 20 puanla kapatan Gazişehir play off oynadı yine 20 puanla ilk yarıyı kapatan Samsun küme düştü.Biz ise ilk yarı 19 puan toplayıp zor bela ligde kaldık.Denizli hakeza ilk yarı 14 puan toplayıp ligde kalabildi.Dolayısıyla bizim en az 14-15 puan toplamamız lazım.18 ve üzeri puanlarda ise ilk 6 konuşulabilir(taransfer tahtası açılırsa tabiki)
Hatay maçı ile yeniden Bismillah deriz gibime geliyor.Tekrar ediyorum bu hafta alınacak 3 puan çok şey ifade edecek.İnşallah...

Ahmet abi olumsuz yorum değilde ben yazımda sadece Bedirhanı eleştirdim onuda sebebini yazdım hergeçen hafta biraz daha üzerine koyması gerekirken bir gelişme kaydedemiyor örneğin Denizli maçında yediğimiz gollerde onun kanadından geldi demir maçında yediğimiz gollerde onun kanadından geldi biraz daha dikkatli olup kendini muhasebe etmesi ve her dğer maçta geçen maçta yaptığı hataları tekrarlamaması lazım...Birde bizim gol atma sıkıntımızda var ona nasıl bir çare getirir Fuat hoca bilmiyorum...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır