eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 26. Hafta B.B. Erzurumspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 03:15
Bu takiminin ayari yok, maglubiyeti olmayan erzuruma gol olur yağarız dedi dersiniz .
AnTiBiZaNs
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 07:28
bu sezon her maçta oynayıp tek bir tane dahi sarı kart görmeyen oyuncumuz kim biliyormusunuz? cevabını ben verim : tabiiki h.hüseyin acar
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 08:45
Alıntı yapılan bilek26

bu sezon her maçta oynayıp tek bir tane dahi sarı kart görmeyen oyuncumuz kim biliyormusunuz? cevabını ben verim : tabiiki h.hüseyin acar

adam kovalamaz pres yapmaz ikili mücadeleye girmezse neyin kartını görecek?
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 10:07
Bence bu deplasmanda hoca hem Semih'i,hem Bruno'yu kesmesi gerekir.Ofeodu forvette,Firatcan ve Hasan Ayaroğlu'da kanatlarda oynasa daha verimli olacağımızı düşünüyorum.Bekleyip anı hücumlarla gol bulursak galibiyet neden olmasın?
__oldcity__
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 11:52
Mutlaka puan veya puanlarla dönmeliyiz korkulu rüya görmemek için!
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 14:52
resmen taraftara göre kadro çıkarmış hoca bruno semih yok ilginç
DSİ Es Es
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 14:58
Bruno gol yollarında etkili değil ama deplasmanlarda geriye koşarak defansa çok yardım ediyordu. Hasan Ayaroğlu ise geriye yardımı sevmeyen oyuncu tipi. Bu kadro topu ileri taşımada ve pozisyona girmekte zorlanır. Hoca önce gol yemeyelim mantığı ile çıkarmış kadroyu ama golü önce biz yersek bu maçı kaybederiz!
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 15:04
ilginç kadro ama hocanın eleştirilerin etkisi altında kalması iyi değil.Umarım hayırlısı olur.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 15:07
Alıntı yapılan levos26

ilginç kadro ama hocanın eleştirilerin etkisi altında kalması iyi değil.Umarım hayırlısı olur.

Abicim adamda kımseye yaranamıyor ki söylediğinde haklısın ama bu değişiklikler şart idi sadece Aykutun yeri bana biraz garib geldi
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 15:12
Yok Eskişehir çocukları oynasın bilmem ne dediniz. Medya,taraftarlarımız hepsi baskıyı yaptı. Tribün liderleri bir açıklama yayınladı. Hoca da alın size diye kadroyu çıkardı. Hocayı kesinlikle suçlamıyorum. Kimse kusura bakmasın durumumuz kritik düşmemeye oynuyoruz kimsenin şunu dene deme lüksü yok. Duran toplarda yaşayacağımız zaafları ve hücumda yaşayacağımız sıkıntıları izleyin bakalım. He Ofoedu bir go latar fena şekilde direniriz o ayrı. Tekrar söylüyorum hocaya kızmıyorum taraftar bunu hak etti kaç haftadır baskı yapıyordunuz. Takımın tembel ama 3 kaliteli adamı oynamıyor. Biz 5 haftada 6 haftada 13 puanı bu adamlarla almıştık hatırlatayım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır