eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 22.Hafta Eskişehirspor - Ümraniyespor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2017 saat 22:54
1 iç saha 2 deplasmanda totalde 3 maçta hedef en az 6 puan, 7 olursa güZel olur 9 olursa bomba
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 00:03
Ümraniye kontradan ziyade oyunu rakip alana yayarak oynamayı_ öyle hucum etmeyi seviyor bu bizim işimize gelir. Atarsak çıkartamazlar.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 00:28
Sosyal medyada önceden bu kadar maça ilgi çeken paylaşımlar olmuyordu sayfalarda. Bu hafta bu tür paylaşımlar arttı inşallah etkisi de olur. Çünkü bu takım taraftarla Coşacak
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 13:16
Bu hafta kazanırız anlamında değil ama çok farklı bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.Rakipler bizi çözmüştü. Erkanı kilitle kazandığın toplarla hızlı çıkarak bize üstünlük sağlıyorlardı. Bizim futbolcularda her topda Erkana bakıyorlardı. Bu maçta erkan olmayınca hem rakip hem biz kendi topumuzu oynayacağız. Çok isteyen kazanacak.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 14:03
                    Boffin

Hakan
    Kamil                      Kaan
                  Hürriyet

H.Hüseyin             Tarık
                     Uğur

Ofoedu           Dorukhan
                    Semih

Bizim oğlan rakip defansın çuluğuna ot tepmezse gelin görüşelim...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 14:18
şimdiye kadar taraftarın skora ettiği tek maçımız oldu diye düşünüyorum. o da stadın açılış maçı olan malatya maçıydı. o maçtaki kadar hiç bir maçta istekli, mücadeleci bir oyunumuz olmadı. bu hafta taraftarın skora etkisini olacağı, taraftarın etksinin futbolculara sirayet edeceği bir maç olur inşallah
Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
  Alıntı efsanesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 15:00
Uygun bir başlık bulamadığım ve Yeni stadla ilgili konu başlığı kilitli olduğu için buraya yazıyorum....
Biraz önce Yeni Şafak gazetesinde yılın stadı yarışmasına Türkiye'den 4 adayın bulunduğunu ve birinin bizim stadımızın olduğunu okudum. Ancak haberde stadımızın ismini göremedim haberde Yeni Eskişehir stadyumu olarak geçiyor. Diğer stadlar şuanki isimleriyle yazılmış. Atatürk isminin kalması için yoğun çaba harcadığımızı hatırlıyorum. İnşallah bir yazım hatasıdır konuyla ilgili şikayetlerinizi bildirip düzeltme yapması için gazeteye mail atmanızı rica ediyorum....

Söz konusu haber linki burada
http://www.yenisafak.com/spor/yilin-stadi-yarismasina-turkiyeden-4-aday-2616575
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 15:26
Akaminko 3 hafta yokmuş.Gerçi akaminkonun oynadığı 3 hafta da ortada.Yediğimiz gollerde bariz hataları vardı.Umarım mustafa hoca hakan'ın yanında uğur yada hürriyet tercihlerine yönelmez.Felix ümraniye maçında sakatlanmıştı,belki de yine bir ümraniye maçıyla sahalara dönüş yapar defanstaki sıkıntıyı çözer.Eğer maç eksiği falan diyerek felix tercih edilmeyecekse geçen hafta orta saha da kötüydü ama aykut tercihi fiziken hava toplarına hakim olmasından dolayı daha mantıklı gibi duruyor.
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 15:27
Alıntı yapılan efsanesk

Uygun bir başlık bulamadığım ve Yeni stadla ilgili konu başlığı kilitli olduğu için buraya yazıyorum....
Biraz önce Yeni Şafak gazetesinde yılın stadı yarışmasına Türkiye'den 4 adayın bulunduğunu ve birinin bizim stadımızın olduğunu okudum. Ancak haberde stadımızın ismini göremedim haberde Yeni Eskişehir stadyumu olarak geçiyor. Diğer stadlar şuanki isimleriyle yazılmış. Atatürk isminin kalması için yoğun çaba harcadığımızı hatırlıyorum. İnşallah bir yazım hatasıdır konuyla ilgili şikayetlerinizi bildirip düzeltme yapması için gazeteye mail atmanızı rica ediyorum....

Okuduğunuz yayın gereği olsa gerek. "Atatürk" ismini pek bulamazsınız.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 15:52
Alıntı yapılan Çınar

Alıntı yapılan efsanesk

Okuduğunuz yayın gereği olsa gerek. "Atatürk" ismini pek bulamazsınız.

Boş verin şafağı. Siteden Eskişehir Atatürk Stadına oy verebilir misiniz ? Bizim ulusal basın Atatürk ismini kullanmaya kullanmaya yabancı sitede kullanmamış. http://stadiumdb.com/competitions/stadium_of_the_year_2016 Bu arada 5 tane stada yıldız vereceksiniz. 5 yıldız bizim stada,,, diğer stadlara 4,3,2,1 yıldız vereceksiniz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır