eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 22:46
Alıntı yapılan Öner

Alıntı yapılan morir26

o murat diri harika biri arkadaşlar öyle demeyin sonra nefer şöyle böyle derler bir can gitmiş yazık değilmi o çocuğa eğer yürekleri varsa eğer içlerinde eses sevgisi varsa sözüm sana mesut reis derhal nefer grubunu kapattır çünkü eskişehir halkı sizden nefret ediyor

morir şurada mesajlarını toplasak yarısından fazlasında NEFER e sallamışsındır.İşin gücün nefere giydirmek. Hiç samimi değilsiniz.
giydirdiğim mesajları çıkar o zaman hangisinde haksızsam bütün forumdan özür dileyeceğim
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2013 saat 00:21
Alıntı yapılan Öner

Alıntı yapılan morir26

o murat diri harika biri arkadaşlar öyle demeyin sonra nefer şöyle böyle derler bir can gitmiş yazık değilmi o çocuğa eğer yürekleri varsa eğer içlerinde eses sevgisi varsa sözüm sana mesut reis derhal nefer grubunu kapattır çünkü eskişehir halkı sizden nefret ediyor

morir şurada mesajlarını toplasak yarısından fazlasında NEFER e sallamışsındır.İşin gücün nefere giydirmek. Hiç samimi değilsiniz.

Tamam da durduk yere sallamanın tamam anlarım ama bu alay kaldırılamaz büyük ihtimal son maçtaki neferin performansı yüzünden olay çıkmıştır diye düşünüyorum bir lider gidiyor sonra kendi renktaşından 6 kişiyi kurşunlayıp 1 i ölüyor mide bulandırıcı bir olay.yine söylüyeyim şuana kadar hiç bir grup ürünü boynuma asmadım ama kızılcıklıya o kadar sallandı ama kendi görüşüm tribünsel açıdan kızılcıklı daha iyidi ekstradan kötü huylar çoktu ama son olayki gibi aşırı birşey yoktu.(gruba karşı değilim ama mevcut grupların samimiyetine inanmıyorum )
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2013 saat 01:06
Alıntı yapılan ahmetES

Alıntı yapılan Öner

Alıntı yapılan morir26

Tamam da durduk yere sallamanın tamam anlarım ama bu alay kaldırılamaz büyük ihtimal son maçtaki neferin performansı yüzünden olay çıkmıştır diye düşünüyorum bir lider gidiyor sonra kendi renktaşından 6 kişiyi kurşunlayıp 1 i ölüyor mide bulandırıcı bir olay.yine söylüyeyim şuana kadar hiç bir grup ürünü boynuma asmadım ama kızılcıklıya o kadar sallandı ama kendi görüşüm tribünsel açıdan kızılcıklı daha iyidi ekstradan kötü huylar çoktu ama son olayki gibi aşırı birşey yoktu.(gruba karşı değilim ama mevcut grupların samimiyetine inanmıyorum )
Hiç ayırt etmeksizin bütün taraftar gruplarının; yönetimden bedava aldığı biletleri maç öncesinde parayla satmalarına şahit oldukça, "Bu biletlerin paraları kime gidiyor?" sorusuna "Hapisteki abilerimize gidiyor."  demelerini işittikçe, maç öncesinde sattıkları biletlerin parasıyla alınmış koca koca siyah poşetler içindeki bira şişelerinin şıkırtılarını duydukça -ki bu insanlar maça girmiyor içmeye gidiyor-,  Eskişehir'in ne kadar ipe sapa gelmez tiplerini; Eskişehirspor'la yakından uzaktan alakası olmayan, belki de hayatında bir kere bile EsEs forması giymeyeleri gördükçe taraftar gruplarının samimiyetini sorgulamamam elimde değil. Burada yazdıklarımdan çok daha fazlasını söylerdim fakat vücudumun muhtelif yerlerinde yara bere olmasını istemiyorum. Saygılarımla... 
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2013 saat 01:11
Açık kendi arasında bağırırken SAĞLI-SOLLU bölünmeli çünkü alt taraftan çok ses gelmiyor. İnadına dakikalarca ses çıkmadığını bile bile boğazı yoran besteleri giriyoruz.
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2013 saat 01:46
Neyse ya edit.
Herkes her şeyin farkında zaten. Nefer var oldukça aynı tas aynı hamam devam...
22 Haziran 2013
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2013 saat 02:04

Eskişehir'de internette taraftar grupları arasında başlayan tartışma sonunda 1 kişinin ölümüne neden olan 5 şüpheli, adliyeye sevk edildi.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/24543486.asp
http://www.haberler.com/internetteki-yorum-kavgasi-cinayet-suphelileri-4957192-haberi/

Bu nedir ??? Allah aşkına bu nedir ???

Eskişehirli miniklere ,çocuklara ,gençlere bu şekilde mi örnek olacaksınız ?
Bu neyin kavgası ,nasıl bir kirli oyununun savaşı(!) ?
Yazık ! Gerçekten de yazık ! Çok üzücü bir durum .
Üzerinde durulup ,bazılarının şapkalarını önlerine alması gereken ÇOK CİDDİ BİR KONU !

Alıntı yapılan ypeker

Beleş bilet bitince Nefer'e sızmış beleşçiler bitti demektir...O tribün için kombine alacaklar bundan sonra daha bilinçli taraftarlar olacaktır. Açık için de BandoESES yeter. Yeni Amigo Orhanları da çıkarır bu taraftar. Mafyadan kurtulmak en önemlisiydi. Bundan sonrası yavaş yavaş yeniden canlanır.
Bu yoruma katılmamak elde değil .

Görüşlerimi açıkca dile getirmek istersem :
Stadyuma girdim ,Nefer Tribünü bayağı boştu ;zamanla dolar dedim ama maç başladı ve Nefer Tribünün yarısı hala boştu .
Bunun nedenini bazı renkdaşlar yorumlamışlar .Kişisel olarak ,konu hakkında kesin bilgim olmadığı için başkalarını da zan altında bırakmamak adına yorum yapmak istemiyorum ama geçtiğimiz yıllarda Bursa maçlarındaki doluluğu hatırlayınca üzülerek benim de aklıma herkesin dile getirdiği O NEDEN aklıma gelmiyor değil .:(

Nefer Tribünü ;gerçekten herkesin tahmin yürüttüğü nedenden dolayı dolmadıysa hiçkimse kızmasın,darılmasın,üzülmesin ama bu saatten sonra Dolmasın !
Zamanla mutlaka Gerçek Sevdalılar ile DOLACAKTIR !

Eskişehirspor'u hiçbir çıkarı olmadan Kalpten Seven ,sadece takımını ,şehrini GURURLA desteklemek için Parasını ödeyip kombinesini alıp ,biletini alıp stadyuma giren binlerce insanı tabir-i caizse Enayi yerine koymak çok acı !

Tribünlerdeki atmosfer konusuna gelirsem ;

Aşırı Endüstriyel Futbol
Belki birçok taraftarımız bu sözü beğenmeyecektir ;ama takımımızda Endüstriyel Futbola yenik düşmeye başladı .
Milyonlarca Euroların döndüğü bu sofrada Amatör Ruh beklemek çok güç .

Herkes eski ruhu yakalamak istiyor ama bu saatten sonra YAKALANAMAZ !
Taraftar Profilimiz değişti .
Herkes bağırmak istemiyor .Bu insanlara karşı binlerce insanın ,kadının ,çoluk çocuğun içinde terbiye sınırlarını zorlayacak şekilde ithamlarda bulunmak hiç hoş değil .

Açık Tribün takımımızın oyuna hakimiyetiyle gaza gelip bağırırsa sağlam ses çıkıyor ,onun dışında zorlaya zorlaya o atmosferi yakalayamıyoruz .

Atatürk Stadyumunda ki son iki senemiz .Hele ki yeni stadyuma geçtiğimiz de tezahurata katılım konusunda bu stadyumu mumla ararız. Smile 

Maraton diye tabir edilen tribünlerde ;insanlar oturarak ve çekirdekçi diye tabir ettiğimiz taraftalar yerini alacaktır ;gollerde ataklarda seslerini ancak duyabiliriz .
İş kale arkalarına düşecek .Wink

Ek olarak ;yahu sahadaki oyuna göre tezahurat yapılır ;dünkü maçta bizim takımı ,hakem ;kararlarıyla katlediyor ,ıslıkla veya büyük bir gürültü ile hakemi baskı altına almak varken
biz saçma saçma şeyler bağırmaya çalışıyoruz !
Azcık dikkat azcık !

Birde ;
oley oley oley ..... bizim için X takıma da ....
Zıpla Zıpa Zıplamayan ....
Yahu şu iki tezahuratın inan ki HİÇBİR FAYDASI YOK ! Yeter artık ! Sıradan Anadolu Kulüplerinin söylediklerini bırakalım artık .

Söylediklerime belki kızanlar olacaktır ,belki kabul etmeyenler olacaktır ama Üzgünüm ;elimden geldiğince tarafsız bir şekilde gerçekleri aktarmaya çalıştım .

Saygılar
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2013 saat 06:58
Alıntı yapılan Berkay ÇİFTER

Açık kendi arasında bağırırken SAĞLI-SOLLU bölünmeli çünkü alt taraftan çok ses gelmiyor. İnadına dakikalarca ses çıkmadığını bile bile boğazı yoran besteleri giriyoruz.

Bencede bursa macında nefer tribününe bakarsak açık daha çok kendi arasında bu tür şeyler yapıp maçı götürmelidir.Konya manisa maçında çok güzel ses geliyordu açığı böldüklerinde karşılıklı güzel besteler söylenebilir.
EsEs
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2013 saat 11:26

Zıpla Zıpa Zıplamayan ....

Yahu şu iki tezahuratın inan ki HİÇBİR FAYDASI YOK ! Yeter artık ! Sıradan Anadolu Kulüplerinin söylediklerini bırakalım artık .

Her şeye katılıyorum da o zıpla zıpla tezahuratı artık herkese seninle doğmuşumu yapacağız mesajı veriyor hem de insanlar biraz olsun hazırlanıyor o tezahurata yoksa kimsenin o tezahuratı takımı desteklediğini düşünerek yaptığını sanmıyorum.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2013 saat 11:57
YAZIKLAR OLSUN...

BU ÖLÜMDE KÖRÜ KÖRÜNE BAZI ŞEYLERİ SAVUNAN, SES ÇIKARMAYAN, SES ÇIKARANLARI TEHDİT EDENLERDE EN AZ O KURŞUNLARI SIKANLAR KADAR SUÇLUDUR.

DERHAL MUSTAFA AKGÖREN, KARDEŞİ KEREM GİBİ AKLI BAŞINDA OLAN İNSANLAR,BU FORUMDA BİLDİĞİMİZ TANIDIĞIMIZ TRİBÜNE UZAK OLMAYAN İNSANLAR OLAYA EL KOYMALI.KAPALIDA NE NEFER NEDE İSMİ KIZILCIKLI OLMAYAN BİR TEK AMACI ESKİŞEHİRSPORU KARŞILIKSIZ DESTEKLEMEK OLCAK YENİ BİR SEVDALI GRUBU OLUŞTURMALI.
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2013 saat 12:02
Şu tribünlere amigo lazım amigo.
Amigo yok.
Deli Kubilayı getirsinler, kapalının set'ine çıkarsınlar.
Yemin ediyorum performansı 3'e katlamazsa, tribünü bırakırım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır