eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ali İsmail Korkmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 24>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 00:42
Alıntı yapılan Nusret

Aslında söylenecek çok şey var...

Ben yalnızca şunu söyliyim , halen gelip de buraya yüzsüzce ve ahmakça "dış güçler yaptı yeea , faiz lobisi rererö" diye zırvalayan pis zihniyeti gördükçe sinirlerim hopluyo. Aklayamazsınız kendinizi , zorlamayın , bu çocuğun kanı da tıpkı diğer faili meçhullerde olduğu gibi sizin elinizde. Mihrak kelimesinin anlamını bilmeyen cühela gelmiş burda dış mihraklar yüzünden falan diyor halen. Aklı sıra vicdanını rahatlatacak. Madımakta aydını yakan , 6-7 Eylül'de Rum'u ve Ermeni'yi yakan , kendi milletinden/dininden/fikrinden olmayan kimseyle paylaşacak lokması bulunmayan sizin bu zihniyetiniz katletti bu çocuğu.

Gelip de buraya , bu çocuğun ismini taşıyan başlığın altına salyalarınızı saçmayın bari. Cezalandırılmayacaksınız , korkmayın. Gelip itiraf edin de demiyorum , yapmayacağınızı biliyorum. Ama öldü bakın çocuk. Anısına saygı gösterin de bi gıdım huzur verin. Canını aldınız , ölüsünü rahat bırakın.

Aman purokotör nusret sen siyaset yapmaLOL
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Durmayan Adam Liste gör
Yazar

Sertaç
Yer: Vişnelik
  Alıntı Durmayan Adam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 00:49
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan Durmayan Adam

Bana göre valimiz güzel konuşmuş. Ölen kişiye allahtan rahmet ailesine sabır dilerim. Ülkedeki karışıklık umuyorumki düzelir. 10 yılda bir bize aynı oyunu oynayan dış güçler bu kez umarım başaramaz.

Sizin gibilerle aynı havayı solumaktan nefret ediyorum bi bitmediniz..

Bitmeyide düşünmüyoruz.Hava her ülkede var.Şimdi vizelerde kalktı.Umarım anladınız.Katılmıyosanız fikrime alıntı yapıp cevap vermek zorunda değilsiniz.
Bide bedavacılar var bizim tribünlerde onlarda bitmiyor bi türlü.Bilmem anlatabildim mi..

Zinhar yalnız yürümeyeceksin.
Yukarı
essess Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı essess Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 00:54

Ölen kişiye allahtan rahmet ailesine sabır dilerim.

Konuyla alakası olsun diye yazılmış tek cümle.Bunu söyleyerek üzüntülerini dile getiriyorlar hepsi aynı vali,başbakan,emn müdürü vs.
Diğer cümlelerde yine mağdursunuz.Suçlular: dış mihraklar lobiler provokatörler vs.
Ben bu konuda ne kadar üzgün olduğumu belirtecek kelimeleri bulamıyorum dökemiyorum.Ne yazsam yetersiz kalıyor sanki.19 yaşındaydı daha. Hiç mi için acımadı naptı o çocuk sana atılan biber gazından kaçarken...
Peki ya annesi babası...19 yıl gözlerinden sakınıp büyütmüşler çocuklarını ve okuması için memleketime yollamışlar.O kadar utanıyorum ki memleketimde bu olayın gerçekleşmesinden ve valinin çıkıp arkadaşları yapmış olabilir demesinden.
Umarım Ali'nin annesi babası gibi çaresizce morgun kapısına yürümek zorunda kalmazsınız...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 00:54

Bana göre valimiz güzel konuşmuş. Ölen kişiye allahtan rahmet ailesine sabır dilerim. Ülkedeki karışıklık umuyorumki düzelir. 10 yılda bir bize aynı oyunu oynayan dış güçler bu kez umarım başaramaz.

Bitmeyide düşünmüyoruz.Hava her ülkede var.Şimdi vizelerde kalktı.Umarım anladınız.Katılmıyosanız fikrime alıntı yapıp cevap vermek zorunda değilsiniz.

Vahşice Katledilen Bir Kardeşimizin Başlıgına sende Girip Burda Ahgem Kesemesin Beyenmiyorsan yazmasın olur Biter en azından ölene saygı Duy Oldugun yerde ADAMGİBİ DUR
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 00:59
Ne faiz lobisi ne otpormuş be insanların direnmesine ve alçakca öldürülmelerine sebeb oldu!!!!
Peki hadi onlar sebeb olduda bu ölümlerin bu cinayetlerin faillerine ne oldu?
Fetva mı aldınız malum makamlardan adam öldürmek için?
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 01:01

Bide bedavacılar var bizim tribünlerde onlarda bitmiyor bi türlü.Bilmem anlatabildim mi..
Bedava biletçilerin de bu vahşete sessiz kalanların da bu vahşeti, bu katilliği hemen yok dış güçler yok mihraplar diye suçu havada bırakmak isteyenlerin Allah belasını versin.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Durmayan Adam Liste gör
Yazar

Sertaç
Yer: Vişnelik
  Alıntı Durmayan Adam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 01:07
Alıntı yapılan esesyucel

Vahşice Katledilen Bir Kardeşimizin Başlıgına sende Girip Burda Ahgem Kesemesin Beyenmiyorsan yazmasın olur Biter en azından ölene saygı Duy Oldugun yerde ADAMGİBİ DUR

ahgam değil ahkam. kesilen ahkamda ortada yok. önce dil bilgisi sonra anlam bilgisine davet ediyorum sizi.
ölene saygı duymasam allah acılı ailesine sabır versin diye girip yazmam.
birdaha yazılarımı alıntılamayın. işinize bakın. çünkü dikkat ettim çoğunluk birinin üzerine gittimi mod onu hemen banlıyor.
bu oyuna düşmeyi düşünmüyorum önünüze bakın.

ayrıca diğer yazımı alıntı yapan arkadaş için. dış mihrap değil dış mihrak denir ona.
mihrap camide olur.

Zinhar yalnız yürümeyeceksin.
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 01:12
Yazık yemin ederim yazık. Bu kadar kör olunmaz, insan canı bu. Ey Müslüman yada Müslüman geçinen, sen kimsin ki Allahın verdiği canı alıyorsun ? Sonrada çıkıp üzerinden siyaset yapıyorsun ? Hadi o adamların gözünü para,koltuk sevdası bürümüş artık insanlıkdan çıkmışlar.. Bunların peşinden gidenler nasıl bir kafa yaşıyorlar ben onu anlamıyorum.. Dedim tamam olayları yanlış aktardılar insanları karalayarak eylemi ''dış güçlere, faiz lobisine '' felan filan boş boş işlere yordular hadi anlarım görüş meselesidir ona inanabilirsin.

Burada 19 yaşında bir genç ölüyor ve adamlar hala o kıt kafayla aynı şeyleri söylüyor ulan cenaze günü yapmayın bari be. Dış gücünüzde sizin olsun faiz lobinizde, bize o kendi yetiştirdiğiniz polislerinizin, eli sopalı yandaş halkınızın döverek öldürdüğü canı getirin..

Siyasi görüşe sahip olmaya gerek yok azıcık insani değerleri olan biri, bir yerde elini vicdanına koymasını bilmeli artık.
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 01:18

ahgam değil ahkam. ......
ayrıca diğer yazımı alıntı yapan arkadaş için. dış mihrap değil dış mihrak denir ona.
mihrap camide olur.

esesyucel kardeşimiz in imla hatasını bulabilirsin lakin onda damla riya, sahtecilik, el etek öpücülük ne daha bin türlü yalaka hareketlerini bulamazsın göremezsin.
Ortada bir cinayet var ve mülki amirler bunun sorumlularını bulacaklarına hala dış mihraklar yalanlarına başvuruyorlar sizde bunu destekliyorsanız. Bu alçakca cinayete fiilen olmasada fikren ortaksınız demektir.
İmla hatası bulma gayreti yerine cinayete kurban giden insanımızın katillerinin bulunmasını istemeniz daha insanca bir davranış olur.

Ayrıca ahkam da değil ahkâmdır o
Ve mihrap ı düzeltirken keşke mihrab olduğunuda söylese idiniz.
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 01:34

Alıntı yapılan esesyucel

ahgam değil ahkam. kesilen ahkamda ortada yok. önce dil bilgisi sonra anlam bilgisine davet ediyorum sizi.
ölene saygı duymasam allah acılı ailesine sabır versin diye girip yazmam.
birdaha yazılarımı alıntılamayın. işinize bakın. çünkü dikkat ettim çoğunluk birinin üzerine gittimi mod onu hemen banlıyor.
bu oyuna düşmeyi düşünmüyorum önünüze bakın.

mihrap camide olur.

ahahahah süpersin ya yarım saattir gül gül ölüyorum. dahi anlamındaki da-de'yi bulunma eki olan da-de'den ayıramayan bitişik yazan, soru eki mi'yi bitişik yazan, bağlaç olan ki'yi bitişik yazan adam gelmiş forumda dilbilgisi dersi veriyor. arkadaş insan bir kendi durumuna bakar öncesonra gelir başkalarına ders verir. siz gerçekten çok komik arkadaşlarsınız iyi ki varsınız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 24>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır