eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES ZTK İzmir Deplasman Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 15:04
Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun.
Tüm listeleri buradan yayınla istersen Hasan.
Ayrıca 07:45'te herkes toplanma yerinde lütfen hazır olsun. Otobüslerin camlarına listeler yapıştırılacaktır. Herkesin birbirine karşı anlayışlı ve yardımcı olmasınıda rica ediyoruz. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 15:05
44 45 46 umut erdem ve omer iptal hocam birkac arkadasimiz daha gelecek oldugundan arabayla gidecegiz
yerimize baska renkdasimiz kaydolsun diye hemen yazmak istedigımden telefondan yaziyorum ve mesajimi editleyemiyorum kusuruma bakmayin renkdaşlarim
Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
26_ES_222 Liste gör
Yazar

YILMAZ
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_ES_222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 16:57
O halde ben yazdigimi sandigim ama yazmadigim 3 kisi getiriyorum Serkan Abi?
44-Cengiz Yakaris
45-Cengiz Yakaris
46-Cengiz Yakaris
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 17:15
uçur bizi ÜNİESES
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 17:21
boşyer varmı hala 2 kişilik
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 18:40
Yukarıda 3 kişi iptal etmiş gözüküyor. Listeleri karıştırmamak adına ben müdahele etmiyorum. Hasan düzenleme yaptığı zaman Cevcet 1-2 diye sizi listeye alacaktır.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 19:38
Özel sektör tatil olacak mı¿
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
seyfi171 Liste gör
Yeni Yazar

seyfettin
  Alıntı seyfi171 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 23:33
Alıntı yapılan gakkos26

Sevgili üniversiteli arkadaşlarımız bildiğiniz üzere Çarşamba günün son yılların en önemli maçına çıkacağız. Taraftarlar olarak bizlere çok önemli görevler düşüyor. Üniversiteli renktaşlarımızın tüm imkanlarını zorlayarak bu maçta yerini almasını arzuluyoruz.Otobüs organizasyonları netleşmediği için irtibatta olduğumuz dışarıdaki üyelerimiz ve Eskişehirdeki üniversitelilerle (Osmangazi-Anadolu-Kütahya-Sakarya-Kayseri-konya-Aksaray-Niğde-Aydın vb) kendi sayfamızda zaten organize olmuş ve 5 otobüsü doldurmuştuk. Mustafa Akgören bey ile yaptığımız görüşme neticesinde kendimize toplam 6 otobüs tahsis ettirdik. Çarşmaba sabahı 07:45'te Polatkan Migros'ta toplanıyoruz ve tahsis edilecek araçlarla hemen yola çıkıyoruz. Kalan 1 otobüs için sadece üniversitede okuyan arkadaşlarımızın kayıtlarını buradan alacağız. Bu deplasman yolculuğu da eskiden olduğu gibi sigara ve içki olmadan gerçekleştirilecektir. ÜniESES Başkanı Hasan Balaban (Kurban nickli) arkadaşımız listeyi güncelleyip, takibini gerçekleştirecek. Sorularınız ve sorunlarınızı lütfen onunla paylaşınız. Şu an için yapılacak kayıt sayısı 45'dir. Duyurulur.<h6 ="uistreammessage"="" -ft=""":1"><span ="message"="" -ft=""":3">Kalkış Tarihi: 25 Nisan Çarşamba Yer: Polatkan Migros ToplanmaSaati: : 07:45-08:00 Toplanma Yeri: Migrosa dönmeden olan dev reklam direğinin altı. Kalkış: 08:00</span></h6>6. Otobüs1.

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES ES
BU SEVDA BİTMEZ
Yukarı
seyfi171 Liste gör
Yeni Yazar

seyfettin
  Alıntı seyfi171 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 23:34
merhaba semih hocam az önce böyle bir yazı okudum ve paylaşmak ıstedım hiç bir oluşma otobüs sağlamayacağız diyor bilginz varmı

Mustafa Akgören;
9400 bilet satılmış
hiç bir kişiye ,oluşuma otobüs vermeyecez herkes hasan polatkana gelsin dedi,
trene gruplar ve gitmek isteyen herkes gitsin trenler boş kalmasın üç tane tren var 2100 kişi,
Maç güvenlik kurulu toplantısına katıldığını 10 bin adet 50*50 bayrak, büyük bayraklar,davullar, karografi, bando, belediye mehter takımının alınacağını söyledi,
Fabrikalardan otobüslerin dolu kalkacağını, mahalle muhtarlarına otobüs verileceğini, kalan 70 otobüsünde migros a geleceğini söyledi,
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES ES
BU SEVDA BİTMEZ
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 23:41
Alıntı yapılan seyfi171

merhaba semih hocam az önce böyle bir yazı okudum ve paylaşmak ıstedım hiç bir oluşma otobüs sağlamayacağız diyor bilginz varmı

Mustafa Akgören;
9400 bilet satılmış
hiç bir kişiye ,oluşuma otobüs vermeyecez herkes hasan polatkana gelsin dedi,
trene gruplar ve gitmek isteyen herkes gitsin trenler boş kalmasın üç tane tren var 2100 kişi,
Maç güvenlik kurulu toplantısına katıldığını 10 bin adet 50*50 bayrak, büyük bayraklar,davullar, karografi, bando, belediye mehter takımının alınacağını söyledi,
Fabrikalardan otobüslerin dolu kalkacağını, mahalle muhtarlarına otobüs verileceğini, kalan 70 otobüsünde migros a geleceğini söyledi,

Programı canlı olarak izledim aynen şunları söyledi:
Hiçbir oluşuma otobüs göndermeyeceğiz dedi fakat Migrosun önünde otobüsler hazır olacak gelen gruplara kolaylık sağlayıp beraber gitme olanağı sağlıycaz fakat kimsenin ayağına gönderemeyiz Mahalle muhtarlıkları hariç dedi.
Mesela dedi Ünieses'e 6 Otobüs sağladık çarşamba saat 08:00de migrosun önünden binebilecekler dedi, fakat okula göndermemiz gibi şeyler mümkün değil dedi.
Umarım yardımcı olabilmişimdir
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır