eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:17
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Kadromuzu hatırlayalım:

http://ressim.net/s/upload/19727cba.jpg

Kadro da Mikhail Albayrak'ta vardı, yazmayı unutmuşum. Ancak; gazetelerde çıkan haberlere göre Mikhail ve Anıl, 3.lig ekiplerine kiraya verilecek.

Yukarıda ki kadroya ilave olarak;

Serdar Özbayraktar
Mikhali Albayrak
Anıl?

Batuhan Karadeniz'i şuan için kadroda düşünülmediği için eklemedim.
Yukarı
Mamuca Liste gör
Yazar

Hakan Özden
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:18
Alıntı yapılan Nusrat

Şu ana kadar yapılan tüm transferler , bakın hepsi diyorum , ya tutarsa transferleriydi. Kelepir fiyatlara yapıldı , yönetim kulübün döner sermayesinden yalnızca bir transfer için , o da 300.000 Avro , harcadı. Üstelik devre arasında da hiç bir transfer yapmamamıza karşın , 8 oyuncumuzu da takımdan gönderdik ve takımın bütçesini rahatlattık.

İnsanın aklına bin bir türlü şey geliyor , nereye gidiyor acaba bu paralar ? Yönetimin açıkladığı mali tablonun meşruiyeti zaten tartışılmaya devam ederken , bir de 5 kuruş para harcamayınca yönetim , insan iyiden iyiye işkilleniyor bu.

Vallahi çok enteresan...

Korkma bir şey olmaz. ülkenin tüm kulüpleri sıkı bir denetim altında.
Hata yapan yanar örnek:Bursaspor.Bursa'nın başkanını bile içeri attılar.
ESES yönetimine güven kardeş.Ön yargılarını yık.Her şey güzel olacak.
Yukarı
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:19
Serdar'ı unutmuşsun Serkan.
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
Optimus Prime Liste gör
Yeni Yazar

İbrahim
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:19
Bu arada Paulao evet iyi oyuncu ama olmuyorsa ona alternatif hazır krizde olan Yunanistan'a göz atsalar keşke  cok  faydalı olabiicek oyuncular var orda , üstelik yunan kulübleri adeta kan ağlıyor   şimdi ordan oyuncu almak  hiç olmadığı kadar  kolay, mesela  Aek'lı  Kostas Manolas ,   Panionios'lu Siovas  hem genc  hemde muthiş stoperler .. acıkcası  en az Schalke  forması giyen Papadapoulos kadar da  yetenekli isimler..... 

Ha yok onlar olmuyorsa  Balkanlara bakarsın ordada mesela  Kızılyıldızlı Lee Addy olsun , Hajduk'lu Mario Maloca olsun  vb. gibi bir sürü oyuncu varki bence Paulao'dan cok daha faydalı olabilicek isimler , sonuc olarak demek istediğim  kimin geleceği belli olmaz belki   biri gelmedi diye üzülürken  bir bakarsın daha iyisi gelmiş. Tabiki burda önemli olan  yönetimin napacağı  nasıl bir calışma içinde olacağı  ama herşeyden önemli olan  transferler olmuyor diye panik  transfere girişmemesi  daha yeterince vakit var , hiç aceleye gerek yok bu yüzden sabırlı olmakta fayda var ...

Unutmamak lazımki  transferde bazen  cok ısrarlı olmak  cok baskı oluşturmak  bu işten sorumlu olanların  hata yapma olasıklarını arttırabilir...
Yukarı
26men Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: dünya
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:20
Alıntı yapılan Nusrat

Şu ana kadar yapılan tüm transferler , bakın hepsi diyorum , ya tutarsa transferleriydi. Kelepir fiyatlara yapıldı , yönetim kulübün döner sermayesinden yalnızca bir transfer için , o da 300.000 Avro , harcadı. Üstelik devre arasında da hiç bir transfer yapmamamıza karşın , 8 oyuncumuzu da takımdan gönderdik ve takımın bütçesini rahatlattık.

İnsanın aklına bin bir türlü şey geliyor , nereye gidiyor acaba bu paralar ? Yönetimin açıkladığı mali tablonun meşruiyeti zaten tartışılmaya devam ederken , bir de 5 kuruş para harcamayınca yönetim , insan iyiden iyiye işkilleniyor.

Vallahi çok enteresan...
Nereye gidiyor sahiden yorumunu merak eidyorum.acık olsana..
bu sezon ki butcede 2 trılyon zarar ettik.ee yeni sezonun geliride henuz gelmedi..
Malı kurulda acıklandı hepsi..ve bu konu uzuzn uzun konuşuldu,halaen transfer başlıgında imalı sözler..bİRŞEYİ İSPATLADIYSAN SÖYLE İMA ETME..YADA ARTIK ŞU USLUBUNUZDAN VAZGECİN ..YADA GİT YÖNETİM KISMINDA YAZ BURAYA YAZMA..YETER YAHU..
BAĞIMSIZ ESKİŞEHİRSPORLU....
ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR.....
84 den beri daima seninleyim ES ES İM..
İYİ GÜNDE,KÖTÜ GÜNDE
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:20
"Kadro da Mikhail Albayrak'ta vardı, yazmayı unutmuşum. Ancak; gazetelerde çıkan haberlere göre Mikhail ve Anıl, 3.lig ekiplerine kiraya verilecek."

Yazık olur bu çocukalara 3.ligde.Çok tekme yerler.Futboldan soğutur adamı 3.lig Bence takımda kalmalı.Bizim takımın antremanında bile 3.ligden daha fazla geliştirirler kendilerini.
Yukarı
PierreWebo Liste gör
Yazar

gökhan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:21
Adem Sarıyı unutmuşsun.
Bir akın ki sorma rüzgarla yarış..
Vatan oldu Anadolu her karış..
Ellerim havada Hakk'a yalvarış..
Hilali Bizans'da göreyim istedim...

Fatih Sultan Mehmet Han
Yukarı
Mamuca Liste gör
Yazar

Hakan Özden
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:23
Yunanistan'ın durumu nedeniyle gözleri oraya da çevirme konusunda haklısınız.
Ama bizim teknik kadromuz işi son dakikaya bırakmadı ısrar edilen topçular uzun zamandır teknik kadro tarafından izlenen ve görüşülen topçular.
O nedenle "Yunanistanda kriz varmış gidelim biraz da oradan topçu alalım" yaklaşımı büyük bir kulüb olan ESES'e yakışmaz.
Belki gelecek yıl için düşünülebilir ama.
Yukarı
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:24
Alıntı yapılan 26men

Alıntı yapılan Nusrat

Şu ana kadar yapılan tüm transferler , bakın hepsi diyorum , ya tutarsa transferleriydi. Kelepir fiyatlara yapıldı , yönetim kulübün döner sermayesinden yalnızca bir transfer için , o da 300.000 Avro , harcadı. Üstelik devre arasında da hiç bir transfer yapmamamıza karşın , 8 oyuncumuzu da takımdan gönderdik ve takımın bütçesini rahatlattık. İnsanın aklına bin bir türlü şey geliyor , nereye gidiyor acaba bu paralar ? Yönetimin açıkladığı mali tablonun meşruiyeti zaten tartışılmaya devam ederken , bir de 5 kuruş para harcamayınca yönetim , insan iyiden iyiye işkilleniyor. Vallahi çok enteresan...

bu sezon ki butcede 2 trılyon zarar ettik.ee yeni sezonun geliride henuz gelmedi..

Malı kurulda acıklandı hepsi..ve bu konu uzuzn uzun konuşuldu,halaen transfer başlıgında imalı sözler..bİRŞEYİ İSPATLADIYSAN SÖYLE İMA ETME..YADA ARTIK ŞU USLUBUNUZDAN VAZGECİN ..YADA GİT YÖNETİM KISMINDA YAZ BURAYA YAZMA..YETER YAHU..

Transferlerle ilgili olan bir husus bu , bu yüzden transfer başlığına yazdım. Bir şey ispatlayabilecek konumda değilim , sadece durumu yorumluyorum. Maliye müfettişi mi sandın beni ? Yorumlama kabiliyetin varsa sen de yorumlayabilirsin ve kontra bir mesaj yazarsın. Kabiliyetin yoksa da susarsın , atarlı giderli konuşmazsın.

Gayet net.
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
26men Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: dünya
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:32
Alıntı yapılan Nusrat

Alıntı yapılan 26men

Alıntı yapılan Nusrat

Şu ana kadar yapılan tüm transferler , bakın hepsi diyorum , ya tutarsa transferleriydi. Kelepir fiyatlara yapıldı , yönetim kulübün döner sermayesinden yalnızca bir transfer için , o da 300.000 Avro , harcadı. Üstelik devre arasında da hiç bir transfer yapmamamıza karşın , 8 oyuncumuzu da takımdan gönderdik ve takımın bütçesini rahatlattık. İnsanın aklına bin bir türlü şey geliyor , nereye gidiyor acaba bu paralar ? Yönetimin açıkladığı mali tablonun meşruiyeti zaten tartışılmaya devam ederken , bir de 5 kuruş para harcamayınca yönetim , insan iyiden iyiye işkilleniyor. Vallahi çok enteresan...

Transferlerle ilgili olan bir husus bu , bu yüzden transfer başlığına yazdım. Bir şey ispatlayabilecek konumda değilim , sadece durumu yorumluyorum. Maliye müfettişi mi sandın beni ? Yorumlama kabiliyetin varsa sen de yorumlayabilirsin ve kontra bir mesaj yazarsın. Kabiliyetin yoksa da susarsın , atarlı giderli konuşmazsın.

Gayet net.
Eskişehirspor makamını sucluyor,sonrada durumu böyle yorumluyorum diyosun,pess..yazdıkların gayet net....yazdıklarımda.; anladın mı; busene 2 trılyon zarar etiğimiz acıklandı; ya bunlara güvenirsin,yada yapılanı ispat edersin,afaki yorumda bulunamassın.koskoca eskişeghirspro camiasını suclar tarzda konuşamassın...
BAĞIMSIZ ESKİŞEHİRSPORLU....
ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR.....
84 den beri daima seninleyim ES ES İM..
İYİ GÜNDE,KÖTÜ GÜNDE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,593 saniyede hazırlanmıştır