eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

LYS 2011

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Steal-Cudgell Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Steal-Cudgell Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2011 saat 02:35
Alıntı yapılan moritanya

Hiç mi TM yok şu forumda ? Smile
ben varım ben ben:)
Yukarı
wpadisah26 Liste gör
Yazar

Vahdettin
Yer: Eses
  Alıntı wpadisah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2011 saat 10:29
Alıntı yapılan samich_backtash

Alıntı yapılan wpadisah26

samich_backtash (semih abi) galiba sen katü makinade okuyodun bilgi verebilir misin? bu sene puanım tam orayı tutuyo ve büyük ihtimalle orayı yazmayı düşünüyorum biraz bilgi verirsen sevinirim.

evet ktü makine mühendisliğinde okudum bitti allaha şükür.bölümünde çoğu dersimize profesör geliyordu. en düşük yardımcı doçent girdi benim derslerime. gerçi bu sene önemli profesörleri kaybetti bölüm.milletvekili olanlar, özel üniversitelere geçenler falan. eğitim olarak teorik bilgiyi gerçekten çok iyi veriyorlar. benden bir sene sonra istanbulda isim vermiyim bir üniversitede makine müh. okuyan arkadaşımına final sınavında sorulan soruyu bir örnek olarak çözüyorduk öyle diyeyim. he bu çok iyi midir değil midir tartışılır. bazı üniversitelerdeki gibi branşlaşma yok ktü'de, tüm branşlardan dersler gördük. ben bitirdikten sonra değişen yönetmelikle dönem ortalaman 1.8'in altında olmayacak. böyle olunca biraz daha az zorlar olmuşlar sınvalarda, çünkü zamanında bir dersin sınavına 650 kişi girdiğimi biliyorum ben.

yaz okulu yok. 3 dersten bütünleme sınavına girebiliyorsun.sosyal ortam falan eskişehire göre çok gerilerde trabzonda. 2005 de EAL'den mezun olup gittiğimde bildiğin kasabaydı orası. şimdi yeni yeni gelişmeye başladı.İstersen bugün yarın oturur bi yerde muhabbet ederiz konuşuruz, daha detaylı olarak iyi ve kötü yönlerini. aklında ne varsa sorarsın, yardımcı olmaya çalışırım.. oradaki arkadaşlarla irtibata geçiririm seni, inşallah yerleşip gidersen onlar yardımcı olurlar sana hem dersler konusunda hem diğer konularda. 

Semih abi söyle uygun olduğun bi gün bulusabilirsek çok iyi olur.
Yukarı
Bilke Liste gör
Yazar

Efe BİLKE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Bilke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2011 saat 11:08
Bende tm ciyim 14.978 oldum hukuk fakültesine gitmek istiyorum ama kaç sayısalcı hukuk seçicek tam bir muamma geçen sene hukuk seçen sayısalcı sayısı oldukça fazlaydı bu sene o sayı fazla artmaz umarım
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2011 saat 12:08
Karabük üniversitesini düşünen varsa yardımcı olabilirim,üniversite 2007 kuruldu ama bir çok bölüme sahip üniversite değil bölüm önemli diyenler için tavsiye edebilirim kesinlikle klavuzda karabük ü inceleyiniz
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2011 saat 14:02
Alıntı yapılan wpadisah26

Semih abi söyle uygun olduğun bi gün bulusabilirsek çok iyi olur.

haftasonu ankara'ya gidicem.önümüzdeki hafta da yoğun olacağım. özelden tel numaramı yolladım.bugün müsaitsen görüşebiliriz.
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2011 saat 16:42
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Dgs ne zaman açıklanır arkadaşlar bilen varmı ??
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2011 saat 16:17
umarım sonuçlar esesli kardeşlerimizin yüzünü güldürmüştür
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2011 saat 20:54

Dgs ne zaman açıklanır arkadaşlar bilen varmı ??

O daha yeni oldu sayılır.Ondan önce Kpss var açıklanacak.Dgs tahminim Ağustos'un 2.haftası açıklanır.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusrat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2011 saat 21:15
İstanbul'daki okullar hakkında bilgi almak isteyenlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Tercih meselesi önemlidir , iyi bilirim. Ben geçen sene İstanbul ve Ankara'da 7-8 okul gezmiştim tercih döneminde. İyi hatırlarım o günleri. =)
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
chapman Liste gör
Yazar

HAKKI
Yer: eskişehir
  Alıntı chapman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2011 saat 00:26
Kayseride okuyan biri yardım ederse sevinirim yok mu hiç forumda ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır